Diegu organizēšana

Intereses pēc gribēju pajautāt - kā jūs organizējat tos jaukto krāsu diedziņus, lai nesajūk un lai ir lielāka skaidrība kurš ir kurš.

Es diegu ficītes glabāju naudas maisiņos, kas ir kastītē salikti augošā numuru secībā, bet jau atdalītos diedziņus tinu ap kartona gabaliņu, uz kura uzrakstu attiecīgo simbolu. Mani tikai tracina, ka to kartona gabaliņu ir tik daudz un jārokas, kamēr sameklēju īsto simboliņu. Varbūt ir kāds ērtāks veids???

Un vēl viens jautājums - VVKTIG? - nogriežu divus vienāda garuma diedziņus, bet kad jau gabaliņš ir pašūts, viens diegs palicis īsāks kā otrs...

« - 1 - 2 - 3 - »

singa singa VIP kluba biedre Ziņojumi: 642

0 #13 9. februāris, 2010 12:06

Prieks
Man arī daudz krāsas nav, 69 vai 79, bet jauktie no sākuma pārsvarā. Es kādu nedēļu štukoju, kā ērtāk būtu, lai nav jāmaldās.

profils galerija

singa singa VIP kluba biedre Ziņojumi: 642

0 #14 9. februāris, 2010 16:15

Nekas labs nesanāca, jo vakars, Ingai tomēr telef. pie mākslīgā apgaismojuma nefočē. Bilde tāda, kāda ir uz doto brīdi

 


Pievienotie faili:


111.jpg

profils galerija

deis8 deis8 Pastāvīgā apmeklētāja Ziņojumi: 411

0 #15 26. februāris, 2010 7:19

Mani diegi GK darbiem tiek turēti uz DMC kociņiem, jo esmu par slinku, lai diegus pārtītu uz bobiniem. Kociņi savukārt reģistru mapē, kas man kā grāmatvedei pēc profesijas pierasta lieta.
Šogad nopirku 4 Pako organaizerus, lai varētu vienkāršot izšūšanas procesu. Katrā organaizerī vieta 50 simboliem, manam GK 1284 tieši 200 krāsu. Izmēģinājusi procesā visu šo padarīšanu ar Pako vēl gan neesmu, jo pagaidām nav visu diedziņu.
Bildes - https://fotki.lv/lv/deis8/comments-30115822/ un https://fotki.lv/lv/deis8/comments-30115823/

profils galerija

Kristy Kristy VIP kluba biedre Ziņojumi: 943

0 #16 26. februāris, 2010 7:38

deis8 ļoti sakārtota tava sistēma, man patīk tā DMC mape smile_mini.gif Es arī nesen iegādājos tieši šādu Pako organaizeru, šobrīd šuju ar viņu savu Dimensions bērniņu - man jau patīk, ērti ielikt diedziņus un izņemt, tikai vienīgais, pie kā nevaru vēl pierast - tās diegu lēkšķeres, kas karājas un mudžinās kopā. Nu tas tā nedaudz nēerti man, bet kopumā ir labi (ok)

profils galerija

Magdala Magdala Pastāvīgā apmeklētāja Ziņojumi: 303

0 #17 8. augusts, 2010 20:30

Nu tātad mans variants diegu organizēšanai smile_mini.gif

Sāksim ar to, ka es uzreiz sagatavoju tikai maisiņus, jo paši diegi tajos krājās pamazām, bija pat tādi, kurus savajadzējās tikai pēc gada šūšanas biggrin_mini2.gif

Pavisam mazs "naudas maisiņš" uz kura tiek pielīmēts ar skoču izšujamais simbols un krāsu numuri (man ar nosaukumiem, jo man tā patīk un izšūšana man galu galā ir priekam). Skočs pilda gan pielīmētāja gan nostiprinātāja funkciju, jo dažiem biežāk lietotajiem maisiņiem jau 2x dibens izplīsis smile_mini.gifTanī brīdī, kad man jāsak izšūt attiecīgo simbolu es sagatavoju vajadzīgos diegus. Nogriežu no katras krāsas četrus ficītes garumus. Tādā veidā nav nekas jāmēra vai jāsalīdzina- dabīgais lineāls pie rokas. Jāpiebilst, ka DMC ficīte ir salocīta tā, ka locijumu skaits dalās ar 4 smile_mini.gif un plus 1 (to es parasti nogriežu sākumā un piekabinu pie diegu numura simbola lielajā maisiņā, kā to var redzēt augsējā attēlā)

. .

jysk-ā nopirkta kastīte, kurā perfekti ieguļas platumā mans "naudas maisiņš" .Kastītē simbolus kārtoju pēc principa - līdzīgie simboli kopā - piemēram bultiņas visas kopā, pildītie simboli kopa utt. Īstenībā es pat pabrīnijos cik ātri atcerējos ku man apmēram kuš simbols atrodas, i ne gads nepagāja biggrin_mini2.gifNo katra 6diega var ērti izvilkt vienu pavedienu, saliekam kopā un veram adatā.
Katram simbolam sava adatiņa un mazs aidas gabaliņš, kur iespraust adatu, jo man lielākoties ir variants, ka A4 lapā iztērējas pus diega garums vai pat mazāk. Vilkt to diegu ārā un tad vērt iekšā utt. utt. man tas beidzās ar diegu iziešanu no ierindas sad_mini.gif

.

Nu un tie ir visi mani GK maisiņi, daži pat vēl bez diegiem ielikti jysk kastītē
(es nestrādāju jysk reklāmfirmā biggrin_mini2.gif vnk tajā veikalā var atrast daudz noderīga)
Tas arī viss, kastīti var nolikt ātri un operatīvi uz plaukta, statīvu stūrī un es šujot neaizņemu daudz vairāk vietas kā tas rāmis stāvot kaktā istabā smile_mini.gif - datorkrēsls, rāmis un zemē pie kājām kastīte, kur vēl parasti ir marķieri un šķēres.

profils galerija

Hela Hela VIP kluba biedre Ziņojumi: 1355

0 #18 9. augusts, 2010 6:58

Magdala, liels paldies par bildēm!
Man tikai jautājums: ja tu ficīti sagriez 4 daļās, tad tev viens diegs sanāk 2 metri? Tu šuj ar tik garu diegu (pārlokot uz pusēm 1 m)? Vai arī es ne tā sapratu? smiley-roll.png Tas diegs nepiņķerējas dēļ tā garuma?

profils galerija

Hela Hela VIP kluba biedre Ziņojumi: 1355

0 #19 9. augusts, 2010 7:00

Nu pieleca! biggrin_mini2.gif Ne jau ficīte 4 daļās, bet no ficītes 4 daļas!

Magdala, liels paldies par dalīšanos pieredzē! smile_mini.gif

profils galerija

sauite sauite Jaunpienācēja Ziņojumi: 103

0 #20 9. augusts, 2010 13:46

Paldies Magdala par skaidrojumu,arii mani diegi ir saados maisinjos un izraadaas daudz eertaak nekaa uztiiti uz bobinjiem (vismaz man) veel nebiju izdomaajusi kaa sakaartot,bet diedzinjus pieliimeeju pie limlentas un diezgan labi turas,bet sii ar kastiiteem ir daudz labaaka.
Paldies (bow)

profils galerija

estii estii VIP kluba biedre Ziņojumi: 734

0 #21 21. oktobris, 2010 10:17

Sodien ieraudziju saadu diegu organizeetaaju.

profils galerija

Satiina Satiina VIP kluba biedre Ziņojumi: 737

0 #22 10. novembris, 2010 14:37

Gribēju nedaudz palielīties :oops: , ka ņēmu vērā Magdalas (cepuri nost Tavā priekšā (ok) ) ieteikumus un VISUS savus diegu krājumus sakārtoju pēc šīs metodes.

Papildus tam priekš ILCS un GK tika sagatavoti mazie maisiņi ar simboliem un diegu nosaukumiem smile_mini.gif

Pateicoties šai metodei nu ir apzināts, kuras krāsas man ir un kuras vēl trūkst, ir forši strādāt arī ar GK jauktajām krāsām (blendiem), jo visi ir pa maisiņiem smuki sakārtoti.

Sistēmas sagatavošana man aizņēma aptuveni 2,5 mēnešus, jo nevarēju atļauties veltīt tai daudz laika uzreiz, bet esmu ļoti apmierināta. Maisiņi, kuriem diegu pagaidām man nav, stāv tukši un atgādina, ka laiks ko pasūtīt no e-baya, ko arī izdarīju smile_mini.gif Tagad vien atliek gaidīt, kad visi maisiņi būs pilni smile_mini.gif

Vistrakākais ir tā aplīmēšana ar plato līmlenti, kopumā aizgāja kādi 3-4 ruļļi. Brīžiem likās, ka esmu jau apreibusi no līmlentes aromāta, jo tā, kaut nedaudz, oda pēc kaut kāda apreibinoša ķīmiska savienojuma. Dažiem maisiņiem gali jau atplīsa vaļā, tiem aplīmēju arī apakšas galu.

Nezinu, likt bildes vai nē, ja prasīsiet, parādīšu smile_mini.gif

profils galerija

Hela Hela VIP kluba biedre Ziņojumi: 1355

0 #23 10. novembris, 2010 14:45

Satiina rakstīja: 

Nezinu, likt bildes vai nē, ja prasīsiet, parādīšu smile_mini.gifProtams, ka jāliek! :!: Mums patīk skatīties citu pieredzi. :idea:

profils galerija

papele papele VIP kluba biedre Ziņojumi: 1214

0 #24 10. novembris, 2010 20:26

Satiina
Kas tad tas par jautājumu?! biggrin_mini2.gif Bildes gaidu ar nepacietību. smile_mini.gif

profils galerija

« - 1 - 2 - 3 - »

Ielogojies vai izveido profilu, lai komentētu!

Jaunākais forumā

Otrā Elpa 2019 rezultāti

Otrā Elpa 2018 rezultāti

Otrā Elpa 2017 rezultāti

Otrā Elpa 2016 rezultāti

Jaunākās bildes

1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0

- - - -

Meklēt forumā ar google