Izstāde Rīgā 2011

http://zlataya.info/news/bz/2011-11-05-162

deis8 deis8 Pastāvīgā apmeklētāja Ziņojumi: 411

0 #1 15. novembris, 2011 5:50

Biju piektdien. Droši vien būtu vērts iet pat tad, ja tur būtu izstādīta viena pati glezna - Šiškina mežs. Pirmo reizi redzēju izšuvumu gobelēndūrienā. Tas man bija jaunatklājums. Protams, forši paskatīties, kā citas meitenes ierāmējušas savus darbus, ļoti patika šis - vienkārši, bet gaumīgi ierāmēts, šūts gobelēndūrienā.
Šeit vēl daži darbi no izstādes.

profils galerija

Spolīte Spolīte Pastāvīgā apmeklētāja Ziņojumi: 395

0 #2 19. novembris, 2011 14:02

Tikko atbraucu no izstādes un domāju... kur lai vēl sadabon laiku izšūšanai... varbūt negulēt naktīs biggrin_mini2.gif biggrin_mini2.gif biggrin_mini2.gif ... ???
Laikā, kad bijām izstādē, vīrs pamanīja (nu ja... telpa tik liela, ka grūti pamanīt biggrin_mini2.gif ), ka ir vienīgais vīrietis izstādē, t.i. aizvilku gan vīru, gan meitu.

Darbiņi, lai arī nav daudz, bija vnk FANTASTISKI un pāris darbiņus pat ieraudzīju citā gaismā, t.i. internetā gatavais komplekts neuzrunāja, bet redzot, kā tas izskatās izšūts, vienu jau nupat kā sāku bidot :idea:

Redzot mūsu lielo interesi, sieviete, kas pieskata darbiņus un sagaida apmeklētājus (iespējams arī pati organizatore), pienāca klāt aprunāties. Nu un vīrs paspēja izspļaut, ka es arī izšuju (pirms es muti vaļā vēru), uz ko Ļuba (tā sauc sievieti) man palūdza, vai es nebūtu ar mieru nākamgad martā, kad atkal būs izstāde, atnest kādu darbiņu, jo ļoti gribas, lai arī latviešu tautības krustiņotāju darbi būtu (izteica lielu nožēlu, ka šoreiz nav neviena sad_mini.gif )
Domāju, eh, nu labi, jo tikai tā var augt gleznu apjomi izstādē, ja katra kaut ko atnes. Apmainījāmies tel. nr., tā kā ziemas beigās sazvanīsimies.
Varbūt no jums/mums vēl kāda gribētu padalīties ar savu skaistumu? Būtu taču forši!!!
Starp citu pusstundas laikā dzirdēju 2 reizes, kā interesējās, vai darbiņi ir nopērkami.. tā kā ja kāda vēl vēlas ko pārdot, ir šādā reizē iespēja smile_mini.gif
Izstāde būs līdz 9.decembrim.
Mani arī uzaicināja, ja ir interese 10.decembrī tur aiziet, jo tad būs atbraukusi no Tallinas Šiškina meža krustiņotāja. Būšot tāds tusiņš ap pl.12oo.
Parunājām arī par rāmētavām un viņa man ieteica labu rāmētavu Kalnciema ielā 32. Tur ļoti labi nostiepjot un arī muzeja stikls esot ne tik dārgs kā Lāčplēša ielā . Viņa tur rāmējas jau 10 gadus!!! Tā kā paņemšu kādu mazāku darbu un iešu iemēģināt smiley-roll.png
Nu tas tā...vienā elpas vilcienā pastāstot.
smile_mini.gif

profils galerija

Daga Daga Jaunpienācēja Ziņojumi: 130

0 #3 21. novembris, 2011 8:15

Es arī 19.11 biju izstādē, ļoti uzrunāja vilki un Šiškina mežs, informācija tieši tāda pati kā Spolītei arī apmainījāmies telefoniem vairāk gan manas mammas dēļ, jo viņa arī izšuj (pēdējo gadu gan vairs nē, redzes dēļ) organizatore gribēja pierunāt, lai uz marta izstādi atvedam darbiņus, mums arī teica ka ļoti gribētu lai piedalās latviešu sievietes.

profils galerija

Maska Maska Jaunpienācēja Ziņojumi: 140

0 #4 21. novembris, 2011 8:50

Zlatai ir tiesam zelta rokas. Meza procesu verojot biju jau sajusma
http://zlataya.info/publ/sajt/processy/57_5/2-1-0-162

ka gribetos dzive redzet, bet vai tiksu uz izstadi vel nezinu...

Varbut nakamaja izstade vares aplukot vinas jauno sedevru Veneru
http://zlataya.info/_si/0/27671378.jpg

profils galerija

Spolīte Spolīte Pastāvīgā apmeklētāja Ziņojumi: 395

0 #5 21. novembris, 2011 9:43

Aizmirsu pateikt, ka Ļuba teica, ka ja ir interese par kādu shēmu (darbiņiem, kas izstādīti), viņa var iedot izšuvējas tel. Nr. ... tad jau sanāk, ka ir iespēja tikt pie vilka shēmas smiley-roll.png

... un kā jau rakstīju, visas izstādes dalībnieces tiksies nelielā tusiņā tur pat 10.12, tā kā ja uz turieni aizies kāda no mums, noteikti nemetīs ārā, jo esam taču potenciālās dalībnieces nākamgad biggrin_mini2.gif

Maskas norādītajā saitā apskatot Zlatas darba procesu, esmu... :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o BEIGTA

... un vispār, domāju, ka mēs varētu atvērt jaunu diskusijas tēmu "Ja Tevi ir pametusi mūza", kurā atrast savu MŪZU... un kā pirmais varētu tikt ielikts Zlatas darbu saits, jo uz to apskatoties vien... sāc pārdzīvot, ka ir tikai divas rokas un diennaktī tikai 24 stundas :?:

profils galerija

Dacjux Dacjux VIP kluba biedre Ziņojumi: 727

0 #6 28. novembris, 2011 8:47

Tad nu sestdien man arī bija tā laime redzēt izstādi "dzīvajā". Uff, pilnīgi trūkst vārdu, lai to visu aprakstītu! Fantastiski. Ieraugot dzīvē tādus darbiņus, liekas daudz skaistāki, kā iepriekš redzētas bildes kaut kur shēmu meklējumos. Jācer, ka šādas izstādes būs biežāk, man jau liekas, vajadzētu kādu pastāvīgo izšūšanas darbiņu izstādi, jo saskatoties šādus darbiņus, pilnīgi uzreiz gribas skriet mājās un vilkt diegus ārā no skapja un kaut ko pašai radīt smile_mini.gif Šeit mans fotoapskats smile_mini.gif

profils galerija

Ielogojies vai izveido profilu, lai komentētu!

Jaunākais forumā

Otrā Elpa 2019 rezultāti

Otrā Elpa 2018 rezultāti

Otrā Elpa 2017 rezultāti

Otrā Elpa 2016 rezultāti

Jaunākās bildes

0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0

- - - -

Meklēt forumā ar google