Jūnijs 2014

Meitenes, ceru, ka pareizi esmu izveidojusi Jūnija 2014 tēmu, jo temu veidoju pirmo reizi.

pateicoties Ziemas Otrajai Elpai atkal pieķēros savam līdz šim vislielākajam šūtajam darbam, kas bija nomests malā uz vairakiem gadiem. No marta ļoti cītīgi šuju, pierakstu uztapušos krustiņus (nedēļā līdz 500). Patreiz esmu darba pusē

Kaprize Kaprize Pastāvīgā apmeklētāja Ziņojumi: 286

0 #1 25. jūnijs, 2014 21:30

agii

Nezinu kā citām krustiņotājām, bet man ļoti patīk ne tikai redzēt gatavo rezultātu. Man patīk palasīt arī par darbiņa tapšanas gaitu un redzēt procesa bildes. 

Tev smuks rāmis. Man vīrs solījās uztaisīt rāmi, bet es nevaru izvēlēties, kādu. Ieraugu kādu kaut kur internetā un ievelku bildi krājumos. Tavs dīvāna rāmis arī nu ievilkts mapītē. Patreiz izšujot izmantoju parasto riņķi. Tagad tikai briestu savam pirmajam lielajam darbam, tam gan vajadzēs kādu rāmi. Tik jāizdomā, kādu. Kaut gan OE laikā redzēju, ka nesshux savu skaisto, lielo, zaļo upmalu izšuva uz riņķa (nez, vai ir jau noformēts?). Ja nevarēšu vīram pastāstīt, ko gribu, tad arī šūšu uz riņķa. smile_mini.gif  

profils galerija

nesshux nesshux VIP kluba biedre Ziņojumi: 756

0 #2 25. jūnijs, 2014 23:26

Kaprize, upmala gaida, kad nostiepšu biggrin_mini2.gif

Par riņķi - pirmkārt, mans darbiņš nebija nemaz tik liels, otrkārt, es to izvēlos tiem darbiem, ko ņemu līdzi kaut kur dodoties. Lielais rāmis uzliek ierobežojumus.

profils galerija

unicorn unicorn Pastāvīgā apmeklētāja Ziņojumi: 215

+2 #3 11. jūlijs, 2014 17:25

profils galerija

Kaprize Kaprize Pastāvīgā apmeklētāja Ziņojumi: 286

0 #4 13. jūlijs, 2014 9:34

unicorn

Skaista dāvana, īpaši man patīk spīdums vāveru acīs un uz deguntiņa, ūsiņas un augšējās labās vāveres kuplā cakainā aste. smile_mini.gif Lapiņas un rieksti kā dzīvi.

Brīnišķīgs pūriņs Nikolai un sedziņa ar stāstu vispār īpaša. Viss labs, kas labi beidzas. smile_mini.gif Kaut kā sanāk, ka savus bērnus mēs nejauši apdalām, es jau arī grēkoju, puika joprojām bez metrika. Tev tā sanācis ar kolāžas albūmiņu, noteikti pabeidz.

Lai izdodas arī pārējās dāvanas. smile_mini.gif

profils galerija

Kaprize Kaprize Pastāvīgā apmeklētāja Ziņojumi: 286

0 #5 13. jūlijs, 2014 9:39

Varētu domāt, ka krustiņotājas vasarā slinkas palikušas, bet tā nav. Lai vēsturei paliek informācija, ka tagad vienlaicīgi norit vairāki slepenie RR, kur veikumu nedrīkst atrādīt, citādi saņēmējam nebūs pārsteigums. Tā ka viss notiek, baudīsim skaistos darbiņus, kad pienāks īstais laiks. smile_mini.gif

profils galerija

pichupele pichupele VIP kluba biedre Ziņojumi: 535

+4 #6 13. jūlijs, 2014 10:44

Piekrītu Kaprīzei , varētu likties, ka mēs slinkojam vasarā, bet gluži tā nav. wink_mini.gif Starp mazuļiem, dārza darbiem, sēņošanu un ievārījumu vārīšanu ,tomēr sanāk arīdzan laiks pakrustiņot.

 Es vakar atsāku savu Fun darbiņu, nebiju tam ķērusies klāt kopš OE etapa beigām wink_mini.gif

Jā, man ar ļoti gribējās mūsu mazajai Laumiņai ko uztaisītno sevis.Šis darbiņš tika izvēlēts jau Laumai puncī esot. Tā nu uz meitiņas gada jubileju tapa 

profils galerija

karlina-lina karlina-lina Pastāvīgā apmeklētāja Ziņojumi: 312

+1 #7 14. jūlijs, 2014 7:31

Sveikas! Arī es pa ilgiem laikiem esmu pieķērusies adatiņai... bet laika sanāk vismaz uz pusi mazāk, nekā plānots, jo tā kā mana mazā dāma ir manas ikdienas noteicēja, tad nākas vien piekāpties!

Šobrīd šuju Vervaco Mother and Child, šuju ar DMC diedziņiem uz Zweigart auduma. Šūt ir viegli, jo ir salīdzinoši maz krāsu.

Tā tam jāizskatās pabeigtam: 

Un te - cik tālu esmu tikusi mēneša laikā:

Nu jau labu laiciņu atpakaļ uzšuvu bildīti savam krustdēliņam kristībām, taču kristības tiek atliktas, atliktas un tā arī neesmu atrādījusi. Plānoju balto rāmīti ārdīt ārā un šūt klāt kādu novēlējumu, taču esmu vēl pārdomu procesā un iespējams, ka viss vēl mainīsies!

profils galerija

karlina-lina karlina-lina Pastāvīgā apmeklētāja Ziņojumi: 312

0 #8 14. jūlijs, 2014 11:47

Agii - malacis! Tā tik turpini!

Unicorn - burvīgs pulkstenis, saņēmējs noteikti priecāsies!

Pichupele - man ļoti patīk darbiņi, kas ir bērniņiem, jo tajos ir kaut kas īpašs - miers, siltums un sejā parādās smaids - arī Tavs darbiņš ir tieši tāds...

profils galerija

calanda calanda Pastāvīgā apmeklētāja Ziņojumi: 292

0 #9 15. jūlijs, 2014 16:44

karlina-lina

Ļoti brīnišķīgi Tavi darbiņi! Man arī kāds pārītis no šiem tajā plauktiņā, kuri būtu izšujami!

profils galerija

Ielogojies vai izveido profilu, lai komentētu!

Jaunākais forumā

Otrā Elpa 2019 rezultāti

Otrā Elpa 2018 rezultāti

Otrā Elpa 2017 rezultāti

Otrā Elpa 2016 rezultāti

Jaunākās bildes

0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0

- - - -

Meklēt forumā ar google