Otrā Elpa 4

Konkurss "Otrā elpa"

Spēles būtība – jautri un ātri tikt galā ar saviem nepabeigtajiem/lielajiem darbiņiem, t.i., ar darbiņiem, ko jūs jau sen esat sākušas izšūt, bet dažādu iemeslu dēļ nevarat saņemties pabeigt. Dalībnieku skaits praktiski ir neierobežots.

Noteikumi.

1. Visas, kas vēlas pabeigt savus ilgtermiņa darbus (izmērs vismaz 100x70 krustiņi), pierakstās šeit un publicē sava darba pašreizējā izskata fotogrāfiju un gaidāmo gala rezultātu (vēlams norādīt arī darba nosaukumu un izmēru).

2. Projekta ilgums ir 7 nedēļas - no 6. februāra līdz 26. martam. Etapa ilgums – viena nedēļa. Pirmais etaps norisinās no 6. līdz 12. februārim. 6. februārī publicējam sākotnējos darbiņus, pirmās atskaites par paveikto darbu - 12. februārī.

3. Izšuvuma nedēļas norma ir 500 krustiņu (vairāk var, mazāk nevar).
• 500 krustiņi = 1000 gobelēna dūrienu vai puskrustiņu
• 500 krustiņi = 500 bekstiči
• 500 krustiņi = 250 franču mezglu
Attiecīgi, pašas varat sarēķināt savu izšūto krustiņu skaitu. Piemēram, 200 krustiņu un 600 puskrustiņu = 500 krustiņu.

4. Katra dalībniece pati izvēlas, vai viņa šūs vienu vai vairākus darbus un ar cik procesiem viņa piedalīsies spēlē. Nav svarīgi, vai tas ir gigantisks darbs, pašreizējais process vai jauns darbiņš, galvenais – vēlme sacensties un izšūt vairāk. Ja dalībniece piedalās ar diviem darbiem, šajā gadījumā viņa izvieto divas atskaites (vienā ziņojumā) – katru ar izšūtu pus-normu (250 un 250 krustiņiem).

5. Atskaites tiek ievietotas līdz otrdienas plkst 24.00 jeb pusnaktij PĒC LATVIJAS LAIKA (GMT+02:00), pievienojot bildes ievietošanas datumu. Krustiņu skaitu atsūta uz nesshux PM vai e-pastu (norādot niku!). (Arī fotogrāfiju/saiti uz fotogrāfiju drīkst nosūtīt uz e-pastu.) Ja negribat/nevarat norādīt precīzu krustiņu skaitu, rakstiet aptuveni. Mānīties jau varam, bet – galu galā taču izšujam priekš sevis, un sev nesamelosi. Ja nav iespējams precīzi saskaitīt, skaitiet krustiņus max +/- 50 krustiņu robežās.

6. Pēc katra etapa tiek saskaitīti punkti. Kura vairāk izšuvusi, tai vairāk punktu. Punkti tiek skaitīti šādi:
a) visām, kas ir izšuvušas normu, pienākas 10 punkti;
b) par normas pārsniegšanu atkarībā no attiecīgās nedēļas aktīvo dalībnieču skaita tiek piešķirti bonusa punkti (aktīvās dalībnieces – tās, kas piedalās spēlē un nav paņēmušas atvaļinājumu).

7. Katrai dalībniecei ir tiesības uz nedēļu ilgu „atvaļinājumu” spēles ietvaros. Par atvaļinājumu ir jāinformē pirms tekošās nedēļas atskaites, t.i., ne vēlāk kā līdz svētdienas 24:00 (GMT+02:00) pirms atskaites. Par savlaicīgi pieteiktu atvaļinājumu dalībniece saņem 10 punktus. Bonusa punkti par atvaļinājuma nedēļu nepienākas.

8. Ja dalībniece nebrīdinot izlaiž atskaiti, viņai tie pielāgots sods: -500 krustiņi par tekošo atskaiti (ja atskaite iesniegta līdz ceturtdienas 24:00 (GMT+02:00)). Ja dalībniece nebrīdinot izlaiž 3 atskaites, viņa no spēles izstājas.

9. Pēc darba pabeigšanas dalībniece var izstāties no spēles vai turpināt darboties kopā ar grupu un uzsākt citu vai jaunu darbu.

10. Ja dalībniece vēlas pievienot jaunu darbiņu, pirmkārt, viņa atsūta pieteikumu un darbiņa foto, tad ķeras pie darbiņa turpināšanas. Lai nerastos pārpratumi, jaunu darbiņu pieteikšana notiek otrdienās, tādēļ, lūdzu, gatavojieties tam laicīgi.

11. Ja kāda jauna dalībniece vēlas pievienoties un piedalīties jau konkursa norises laikā, uz viņu attiecas visi augstākminētie notiekumi – ievietot sākumattēlu un sniegt regulāras atskaites. Nekādi bonusa punkti par novēlotu iestāšanos nepienākas, punkti tiek skaitīti sākot no iestāšanās nedēļas. Pievienošanās iespējama katru otrdienu.

12. Dalībniece, kas spēles laikā sakrāj vismazāko punktu skaitu, nosūta simbolisku dāvaniņu tai, kura sašuj visvairāk.

13. Starp visām dalībniecēm (izņemot uzvarētāju un organizētāju), kas būs piedalījušās vismaz 5 nedēļas, ieskaitot pēdējo, tiks izlozēta simboliska dāvaniņa.

14. Minimālais dalībnieču skaits - 5.

Pēc spēles beigām, ja ir vēlēšanās no dalībnieču puses, spēli var turpināt, nosakot jaunu termiņu.

Šoreiz piedalās:

1. Xelluc
Elaine Davidsons - Christmas At Our Home based on a painting by Anon BG276


2. Deis8
GK 1752 Red Roses


3. kabata
GK 498 Golden Tiger


4. julce
Anchor mājiņa
PABEIGTS!

Anchor Maia - Rejoice


5. estii6. Tedija
Ziemassvētku zeķe


7. Unicorn
Elite Design "Sacred Bond"


8. nesshux
RTO Scroll of the river


9. astein
Dimensions "Winter Cardinals"


« - 1 - 2 - 3 - ... - 9 - 10 - 11 - »

Xelluc Xelluc VIP kluba biedre Ziņojumi: 2263

0 #109 27. marts, 2013 9:04

Vasara gan ir interesants laiks krustiņošanai smile_mini.gif Bet pa kādai pusstundiņai dienā jau var veltīt smile_mini.gif

profils galerija

nesshux nesshux VIP kluba biedre Ziņojumi: 753

0 #110 27. marts, 2013 9:34

Xelluc, vasarā vairāk gaismas biggrin_mini2.gif
Un vismaz man pašai tāpat 2/3 vasaras būs jābūt darbā Rīgā un atlikušajā 1/3 nekur diži prom netikšu, jo daži citi savu atvaļinājumu brīvprātīgi piespiedu kārtā dabūja ziemas aukstumā. smile_mini.gif Tāpēc motivācijai par ļaunu nenāktu. biggrin_mini2.gif

profils galerija

Ance Ance Pastāvīgā apmeklētāja Ziņojumi: 364

0 #111 27. marts, 2013 16:43

Visu laiku sekoju līdz šim projektam. Es arī vasarā labprāt piedalītos, jūlijā tieši atvaļinājums un iesākto darbu arī netrūkst smile_mini.gif

profils galerija

nesshux nesshux VIP kluba biedre Ziņojumi: 753

0 #112 29. marts, 2013 12:31

Beidzot izpildu 13. punktu smile_mini.gif
Uz dāvaniņu pretendē:
1. Xelluc
2. Julce
3. estii
4. Unicorn
5. AsteinAstein, drīz vari sākt pieskatīt savu pastkastīti smile_mini.gif

profils galerija

aste aste VIP kluba biedre Ziņojumi: 811

0 #113 1. aprīlis, 2013 10:02

Ohoho, nesshux - tas tik ir negaidīts pārsteigums!!! smile_mini.gif Nebiju nemaz piefikēju to 13.punktu smiley-roll.png

profils galerija

deis8 deis8 Pastāvīgā apmeklētāja Ziņojumi: 411

0 #114 8. aprīlis, 2013 6:26

Gribēju pateikt paldies par šo jauko projektu organizētājai nesshux, kā arī meitenēm, kas piedalījās un stimulēja izšūt vairāk arī mani smile_mini.gif
Sakarā ar veselības problēmām, ko izraisījuši visi mani hobiji (izšūšana, adīšana, grāmatu lasīšana, krustvārdu mīklu minēšana), vairāk gan es pati esmu vainīga, jo visu to daru ar ceļgalos saliektām kājām vairākas stundas dienā, esmu paņēmusi pārtraukumu šajās nodarbēs. Taču sestdien man tika sagādāts pārsteigums - parasti pie durvīm zvana nezināmas izcelsmes kartupeļu tirgoņi un vedēji uz pareizā dzīves ceļa, šoreiz simpātisks vīrietis atnesa dāvaniņu no Dudy kā Otrās Elpas čaklākajai šuvējai. Biju tik apstulbusi, ka pēc tam pat neatcerējos, vai maz pateicu paldies :oops: Tad nu vēlreiz - milzīgs paldies par šo pārsteigumu. Gardās Pūres konfektes tika notiesātas ģimenes lokā, bet par Zweigart linu audumiņu un Country Companions ežuku biju tādā sajūsmā, ka nenoturējos un daiļdārznieks ezis jau gaida kārtu ierāmēšanai - lūk! Vēlreiz paldies Dudy, nesshux un pārējām meitenēm, kas pulcējas šai krustdūriena lapā un ienes pozitīvas noskaņas manā dzīvē.

profils galerija

Xelluc Xelluc VIP kluba biedre Ziņojumi: 2263

0 #115 8. aprīlis, 2013 9:37

Skaista dāvaniņa smile_mini.gif
un Deis! veselība ir jāsargā smile_mini.gif

profils galerija

Dudy Dudy Pastāvīgā apmeklētāja Ziņojumi: 327

0 #116 8. aprīlis, 2013 11:20

Man prieks, ka dāvaniņa patika (vīram bija pa ceļam, un tā ērtāk nekā iet uz pastu), bet Tavs izšūšanas ātrums tiešām apbrīnojums, ezis jau gatavs! :o

profils galerija

aivushka aivushka Pastāvīgā apmeklētāja Ziņojumi: 309

0 #117 8. aprīlis, 2013 12:41

Deis8 tu esi saņēmusi superīgu dāvaniņu no Dudy ! smile_mini.gif super! smile_mini.gif tāda dāvaniņa jau ir vairāk kā simboliska! wink_mini.gif
un tavs ātrums mani apžilbināja! (bow) (clap)

profils galerija

aste aste VIP kluba biedre Ziņojumi: 811

0 #118 20. aprīlis, 2013 19:30

nesshux - paldies par dāvaniņu. smile_mini.gif (clap) :* biggrin_mini.gif smile_mini.gif
Paziņojums pienāca jau otrdien, bet tikai piektdien sūtījumu izņēmu pastā.

Liels, liels paldies par noderīgo dāvaniņu. Dziju noteikti pēc iespējas ātrāk centīšos izmantot -superīgas krāsiņas. Šokolādīte arī garda. Un par mazo izšūšanas komplektiņu vispriecīgākā ir mana Lauriņa, kurai tagad lielais mafinu (keksiņu) cepšanas prieks - nedēļas laikā jau trīs reizes iemēģinājām banānu mafinu recepti. (ok)

profils galerija

nesshux nesshux VIP kluba biedre Ziņojumi: 753

0 #119 20. aprīlis, 2013 20:19

Prieks, ka patika! smile_mini.gif
Kāda Tev čakla saimniecīte biggrin_mini.gif

profils galerija

nesshux nesshux VIP kluba biedre Ziņojumi: 753

0 #120 7. decembris, 2013 19:27

Xelluc ieminējās, ka nākamgad derētu kāda Otrā Elpa, tādēļ es sāku prātot par to, kad un kā to varētu īstenot.

Man ir tāda sajūta, ka līdz ar citām jaunajām vēsmām forumā arī Otrajai Elpai nepieciešamas kaut kādas pārmaiņas, lai tā sniegtu lielāku stimulu un vairāk meitenēm radītu vēlmi iesaistīties.

Piemēram, man pašai pa OE laiku ir tāds stresiņš, ka vajag pašūt, tad OE beidzas - ir fū, beidzot tas beidzās, bet darbiņš nogulst kaut kur malā, jo ir taču tik daudz, ko darīt.

Kā būtu, ja 10 nedēļu vietā "sacensība" notiktu 3 mēnešus vai pusgadu (un varbūt ilgāk), teiksim ar 200-300 krustiņu minimālo skaitu, lai nekļūst pārāk nogurdinoši, bet tomēr pa drusciņai virzās uz priekšu? Un tad mēs varētu uzlielīt katra mēneša čaklāko šuvēju, bet pārējā laikā priecāties par savu un citu progresu.

Tad šī tēma (OE) kļūtu par tādu iknedēļas atskaišu vietu, kur iedvesmoties un tikt pabikstītām pabeigt iesāktos darbiņus.

Kādas ir jūsu idejas? Turpināt kā līdz šim? Kaut ko pamainīt?
Kādai ir liela kāre kļūt par rezultātu apkopotāju (ja ne, tad es to varētu turpināt smile_mini.gif )?

profils galerija

« - 1 - 2 - 3 - ... - 9 - 10 - 11 - »

Ielogojies vai izveido profilu, lai komentētu!

Jaunākais forumā

Otrā Elpa 2018 rezultāti

Otrā Elpa 2017 rezultāti

Otrā Elpa 2016 rezultāti

Jaunākās bildes

0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0

- - - -

Meklēt forumā ar google