Vajadzētu palīdzību! :)

Sveikas!

Esmu šeit jaunpienācēja, bet izšūšana man patīk jau sen un esmu mēģinājusi to darīt un izdevās diezgan labi. Neesmu gan tagad kādu laiku neko darījusi šajā sakarā, jo ir bijušas jādara citas lietas, taču tagad būšu brīvāka un gribētos atkal to atsākt! smile_mini.gif

Palīdzību man vajadzētu tādu, ka es vēlētos izšūt kādu latviešu grupu (kuru mēs visi ļoti labi zinam - Prāta Vētra), bet es nezinu kur varētu dabūt vai kā varētu dabūt skices izšūšanai. Izšujamo audumu jeb kanvu un diegus man nebūtu grūti dabūt, bet tā problēma ir tieši skices. Varbūt jūs ziniet kādu linku, ko varētu ieteikt, vai varbūt jums ir kaut kas krājumos palicis vai kaut kā tā? Man tiešām noderētu palīdzība.

PS. Es jau googlē arī krieviski izmeklējos, bet neko neatradu!

Paldies. smile_mini.gif

deis8 deis8 Pastāvīgā apmeklētāja Ziņojumi: 411

0 #1 4. septembris, 2015 9:00

Ja jāizšuj cilvēku sejas, tad shēmai jābūt lielai un kvalitatīvai, manuprāt, vienīgais variants pasūtīt individuāli, piemēram, goldenkite.com

Ir programmas (var nolādēt bezmaksas), kas pārvērš fotogrāfijas izšūšanas shēmās, bet nespeciālistam pašam uztaisīt tik sarežģītu shēmu ir diezgan utopiski. Laikietilpīgi un jābūt labai krāsu izjūtai. Krievu forumos redzēti tādi pašdarināti šedevri, ka Drakula ar Frankenšteinu kaktiņā nobālētu, tamdēļ, ja tiešām gribas kvalitatīvu rezultātu, vienīgais variants, pasūtīt maksas shēmu pie speciālistiem.

profils galerija

Hela Hela VIP kluba biedre Ziņojumi: 1355

0 #2 4. septembris, 2015 15:46

Pilnīgi piekrītu deis8, pašam ķertiem pie portretiem nav prāta darbs - būs izniekots laiks, darbs un materiāli.

Viens variants, ka shēmu var pasūtīt goldenkite, otrs - pie krievu firmas ЭСТЭ, bet tas nebūs lēts prieks ne vienā, ne otrā gadījumā. smile_mini.gif Taču, ja ļoti gribas, var visu! Vēlu veiksmi!

 

Te būs tieši par shēmu pasūtīšanu http://fondu4ok.com/ru/services/pattern/order.

profils galerija

draudzene draudzene Jaunpienācēja Ziņojumi: 20

0 #3 4. septembris, 2015 16:34

Labāk mācīties no citu kļūdām. Vakar pabeidzu savu pirmo lieldarbu 40 x 60 cm, portrets, kuram shēmu taisīju pati. Nevarētu teikt, ka ļoti nožēloju darbu un materiālu, bet noteikti nekam tādam pašrocīgam klāt vairs neķertos biggrin_mini2.gif Bildes būs nākamnedēļ.

profils galerija

Forsteriāna Forsteriāna Jaunpienācēja Ziņojumi: 1

0 #4 5. septembris, 2015 21:24

Ir programmas (var nolādēt bezmaksas), kas pārvērš fotogrāfijas izšūšanas shēmās,

Kas tās ir par programmām? Varētu nosaukt kādu? Šis man pat labāk derētu! smile_mini.gif wink_mini.gif

 

Paldies, par atbildēm! wink_mini.gif

profils galerija

nesshux nesshux VIP kluba biedre Ziņojumi: 755

+2 #5 5. septembris, 2015 22:15

Foresteriāna, 

programmas var pameklēt google (photo to cross stitch), bet tas, ko meitenes raksta - ka gala rezultāts visdrīzāk nebūs īpaši kvalitatīvs, jo bilde tiek vienkārši izdzīta caur programmu. 

Darbs noteikti būs liels un ļoti laikietilpīgs, tādēļ būtu žēl pēc daudzām šūšanā ieguldītām stundām saprast, ka tas nemaz nepatīk, vai ne?

Turklāt, nezinu, cik liels ir Tavs izšūšanas stāžs, zinu, ka man sākumā bija piemetusies lielummānija, gribējās, lielu, lielu, tādu un šitādu, varbūt prasmju atsvaidzināšanai ir vērts sākt ar ko mazāku?

profils galerija

Ielogojies vai izveido profilu, lai komentētu!

Jaunākais forumā

Otrā Elpa 2019 rezultāti

Otrā Elpa 2018 rezultāti

Otrā Elpa 2017 rezultāti

Otrā Elpa 2016 rezultāti

Jaunākās bildes

0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0

- - - -

Meklēt forumā ar google