ZIEMASSVĒTKU DARBNĪCA 2018

Sveicinātas, krustiņotājas!

Pieļauju, ka katrai no jums ir zināma situācija – tuvojas svētki, gribētos izšūt ko tiem atbilstošu, taču citu, daudz svarīgāku, darbu gūzmā šī iecere tiek nobīdīta malā un tā arī paliek nerealizēta. Tāpēc, lai kārtējo reizi tā negadītos, piedāvāju iesaistīties ZIEMASSVĒTKU DARBNĪCĀ (turpmāk – ZD).

ZD mērķis – aktivizēt un stimulēt foruma dalībnieces izšūt Ziemassvētku rotājumus.

ZD izšūšanas objekts - katra krustiņotāja pati izvēlas Ziemassvētku rotājumu motīvus, ar Ziemassvētku rotājumiem saprotot eglītes rotājumus. Taču, ja jums jau sens sapnis ir bijis izšūt, piemēram, pinkipu, Ziemassvētku zābaciņu vai egles svārkus, varat piedalīties arī ar šo projektu.

ZD vēlamais plāns – katru mēnesi izšūt vienu Ziemassvētku eglītes rotājumu.

ZD norises laiks – no 2018.gada 1.janvāra līdz 2018.gada 31.decembrim.

ZD atskaites – šajā tēmā jūs varat dalīties ar plāniem, iecerēm, procesiem, pievienojot šeit bildes vai dodot norādes uz citiem resursiem, kur jūsu darinājumus var apskatīt (piemēram, blogiem). Gatava Ziemassvētku rotājuma bildi ievietojat šajā tēmā.

ZD atskaites apkopojums– katra mēneša sākumā tiek apkopoti iepriekšējā mēneša rezultāti un gatavie darbi pievienoti kopīgajā atskaitē.

Ja jūs izvēlaties izšūt eglītes rotājumu sēriju, katru mēnesi arī izšujat pa vienam motīvam, bet to noformēšanu atstājat uz beigām (visus motīvus noformējot kopā), kopīgajā atskaitē tiek pievienoti noformēti, t.i., „gatavi lietošanai”, darbi.

Vēl ir pietiekami daudz laika, lai jūs:

- izlemtu par dalību ZD,

- sameklētu/ pasūtītu/ nopirktu shēmu un nepieciešamos materiālus.

Startējam 1.janvārī!

Tēma ir atvērta jautājumiem, idejām, ierosinājumiem, priekšlikumiem un visādai citādai viedokļu apmaiņai par Ziemassvētku rotājumiem.

« - 1 - 2 - 3 - 4 - 5

Hela Hela VIP kluba biedre Ziņojumi: 1309

0 #49 5. februāris, 2018 15:18

Magdala, noformēšanai esmu izmantojusi tevis nosauktos variantus - vienu sēriju (12 gab.) izšuvu spoguļattēlā un noformēju kā abpusēju rotājumu, citreiz otru pusi nosedzu ar filcu. Vēl var izmantot kādu atbilstošu audumu, ja noformē pinkipa veidā, taču tev izšūts uz plastikas?, tad var būt problēmas, ja irstošs audums. Laikam paliek filcs. smile_mini.gif

Varbūt meitenes ieteiks vēl kādu risinājumu.

 

ceita, nemaz nešaubījos, ka būs kas itin drīz gatavs. smile_mini.gif

profils galerija

Hela Hela VIP kluba biedre Ziņojumi: 1309

0 #50 11. februāris, 2018 13:10

Dimensions "Timeless Elegance Ornaments"

Trešais rotājums, tuč vairāk šeit.

profils galerija

Hela Hela VIP kluba biedre Ziņojumi: 1309

0 #51 18. februāris, 2018 11:23

Ceturtais rotājums, skat. šeit.

profils galerija

IronicBee IronicBee Jaunpienācēja Ziņojumi: 33

0 #52 22. februāris, 2018 21:37

Beidzot atrādu meitas zeķi, diemžēl sašūt kopā nav vēl sanācis, jo gribas visām 3 zeķēm vienādas oderes. Darbiņš šuvās ļoti ātri. Bildē izmazgāts un izgludināts izšuvums. (16 aida, 41cm augstumā) Atliek tikai tikt līdz auduma veikalam, jo mājās krājumos nav nekas piemērots un esam ar mazo noķērušas apkārt klejojošo vīrusu un netiekam līdz veikalam jau otro nedēļu sad_mini.gif .bet ir labas ziņas arī...šodien mani apciemoja kurjers ar nākamo dimensions zeķu komplektiņu (šoreiz ar manu). 

profils galerija

IronicBee IronicBee Jaunpienācēja Ziņojumi: 33

0 #53 22. februāris, 2018 21:45

Pie saviem sniegavīriem netiku un vīra zeķes ar, jo veikalā uz vietas nebija.. turpinu cītīgi gaidīt, kad parādīsies. Turam īkšķus, lai uz sieviešu dienu būtu... jo atkal akcijas, akcijas, akcijas būs!!!

profils galerija

Hela Hela VIP kluba biedre Ziņojumi: 1309

0 #54 23. februāris, 2018 14:26

IronicBee, lielisks rezultāts!

profils galerija

« - 1 - 2 - 3 - 4 - 5

Ielogojies vai izveido profilu, lai komentētu!

Jaunākais forumā

Otrā Elpa 2017 rezultāti

Otrā Elpa 2016 rezultāti

Jaunākās bildes

0 0 0 0 1 1 1 1 1 0 0 0

- - - -

Meklēt forumā ar google