ZIEMASSVĒTKU DARBNĪCA 2018

Sveicinātas, krustiņotājas!

Pieļauju, ka katrai no jums ir zināma situācija – tuvojas svētki, gribētos izšūt ko tiem atbilstošu, taču citu, daudz svarīgāku, darbu gūzmā šī iecere tiek nobīdīta malā un tā arī paliek nerealizēta. Tāpēc, lai kārtējo reizi tā negadītos, piedāvāju iesaistīties ZIEMASSVĒTKU DARBNĪCĀ (turpmāk – ZD).

ZD mērķis – aktivizēt un stimulēt foruma dalībnieces izšūt Ziemassvētku rotājumus.

ZD izšūšanas objekts - katra krustiņotāja pati izvēlas Ziemassvētku rotājumu motīvus, ar Ziemassvētku rotājumiem saprotot eglītes rotājumus. Taču, ja jums jau sens sapnis ir bijis izšūt, piemēram, pinkipu, Ziemassvētku zābaciņu vai egles svārkus, varat piedalīties arī ar šo projektu.

ZD vēlamais plāns – katru mēnesi izšūt vienu Ziemassvētku eglītes rotājumu.

ZD norises laiks – no 2018.gada 1.janvāra līdz 2018.gada 31.decembrim.

ZD atskaites – šajā tēmā jūs varat dalīties ar plāniem, iecerēm, procesiem, pievienojot šeit bildes vai dodot norādes uz citiem resursiem, kur jūsu darinājumus var apskatīt (piemēram, blogiem). Gatava Ziemassvētku rotājuma bildi ievietojat šajā tēmā.

ZD atskaites apkopojums– katra mēneša sākumā tiek apkopoti iepriekšējā mēneša rezultāti un gatavie darbi pievienoti kopīgajā atskaitē.

Ja jūs izvēlaties izšūt eglītes rotājumu sēriju, katru mēnesi arī izšujat pa vienam motīvam, bet to noformēšanu atstājat uz beigām (visus motīvus noformējot kopā), kopīgajā atskaitē tiek pievienoti noformēti, t.i., „gatavi lietošanai”, darbi.

Vēl ir pietiekami daudz laika, lai jūs:

- izlemtu par dalību ZD,

- sameklētu/ pasūtītu/ nopirktu shēmu un nepieciešamos materiālus.

Startējam 1.janvārī!

Tēma ir atvērta jautājumiem, idejām, ierosinājumiem, priekšlikumiem un visādai citādai viedokļu apmaiņai par Ziemassvētku rotājumiem.

« - 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6

Hela Hela VIP kluba biedre Ziņojumi: 1316

0 #61 4. marts, 2018 15:06

Piektais rotājums, vairāk šeit.

profils galerija

ceita ceita VIP kluba biedre Ziņojumi: 586

0 #62 5. marts, 2018 13:24

No manis mazliet krāsu iedvesmai... 

Marta teica, ka tāds kā Lieldienu rotājums sanācis... es pieturēšos pie tā, ka universālais... patiesībā manā baltajā mākslīgajā eglē būs pa pirmo! Un varēs arī tūlīt kādā Lieldienu zarā iekarināt! Kaffe Faset dizains, 2014. gada vasaras krustiņžurnālā bija soma, bet tikko Instagram redzēju arī šādu apļotu spilvenu. Diegus ņēmu no klātpievienotās dāvaniņas, tie gan kvalitātē bija mēsls, DMC tie noteikti nebija, bet krāsas gan pa smuko! Krievu aida 14, lieliski stīva šadiem rotājumiem... procesa bildīte:

Izšuvu šo rotājumu februārī, noformēju marta trešajā dienā. Un turpinu iedvesmas meklējumus pa krustiņžurnāliem, ļoti patīkami tos pēc daudziem gadiem atkal pāršķirstīt un pat dažas pērles atrast! Mani uzlādē saule un zilās debesis, pavasaris tepat aiz stūra, vai ne?

Un tādēļ turpināšu ar pavisam ziemīgu motīvu, lai atkal netīšām no Zsv ceļa nenovirzītos... 

Šoreiz aida 16, ar lina efektu, diedziņus var redzēt bildē. Izmērs sanāks kā sanāks, kad izšūšu, tad speciāli piedomāšu par noformējumu... oriģinālā šūts uz lina ar krustiņiem, kas atbilst aidai 14. Manējais izšūvums būs mazāks. 

Hela! Tev tās bumbas ir milzīgas, vai ne? Ai kā gribētos gada beigās visus skaistumus klātienē pavērot!

Lai raiti krustiņi! Un saulains noskaņojums!

 

profils galerija

Hela Hela VIP kluba biedre Ziņojumi: 1316

0 #63 5. marts, 2018 18:51

ceita, uzdzina smieklu "milzīgās bumbas". biggrin_mini2.gif   Jā, izmērs nav maziņš, tādas palielas tās ir smile_mini.gif - sirdsveidīgās 12,5 x 10,5 cm, apaļās 11 cm. Vajadzēs lielu egli.  rolleyes_mini.gif :

profils galerija

Dudy Dudy Pastāvīgā apmeklētāja Ziņojumi: 307

0 #64 5. marts, 2018 21:27

Ar apbrīnu un baltu skaudību par zaigamt jau pārsniegto gada normu pirmajos  2 mēnešos smile_mini.gif  tā tik būs izrotāta eglīte. Visām skaisti darbiņi, jo īpaši ZS zeķe - burvīga, es februārī zeķi nepašuvu, iesāku vienu mazdarbiņu rotājumu no Mill hill uz plastikas un apstājos pie tā, ka jāpaārda, jo esmu sajaukusi tumši zaļās krāsas, tas ir sliktums šiem komplektiņiem, jo diegi nav sašķiroti. Ceru uz martu. Lai raiti krustiņi visām!

profils galerija

ceita ceita VIP kluba biedre Ziņojumi: 586

0 #65 6. marts, 2018 9:59

Hela, tikko skatījos uz lineālu 11cm... man nez kādēļ šķita, ka vismaz divtik lielākas. Laikam marķējums mani maldināja.

 

profils galerija

Hela Hela VIP kluba biedre Ziņojumi: 1316

0 #66 6. marts, 2018 12:12

ceita, jā, fotogrāfs no manis vēl tas... Šie Dimensions rotājumi jau sākotnēji paredzēti ne maziņi, sirdsveidīgo dizainu izmērs 80 x 67, apaļo 70 x 70 krustiņi. Bet man gribējās. smile_mini.gif Labi, ka ir šis projekts, ja būtu sākusi tos šūt savā nodabā, būtu pamesti pusratā kā likts.

profils galerija

Hela Hela VIP kluba biedre Ziņojumi: 1316

0 #67 11. marts, 2018 15:17

Sestais rotājums, vairāk šeit.

profils galerija

« - 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6

Ielogojies vai izveido profilu, lai komentētu!

Jaunākais forumā

Otrā Elpa 2018 rezultāti

Otrā Elpa 2017 rezultāti

Otrā Elpa 2016 rezultāti

Jaunākās bildes

0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

- - - -

Meklēt forumā ar google