adītājām

Es nevēlos piesārņot atskaites ar mūsu sarunām par dzijām, adatām, adīšanu utml., tāpēc aicinu dalīties pieredzē šeit. Lai atskaitēm paliek gatavo darbu atrādīšanas prieks!
Pildu solījumu Helai, safotografēju Rīgas dziju kastes, vēl jau kaste laukos ar Ogres kamoliņiem un maiss ar īstu lauku aitu dziju, bet šeit tā ātri safotografēju, lai nesāktu kārtot, citādi gribēsies šķirot un skaisti sakārtot, bet tad ātri brīvais laiks aizskries. Gribēju to saturu pārvietot gultā, lai labāk var redzēt, bet tomēr noturējos, labāk jau paadīšu, kamēr vēl mazais guļ. Ak, jā, vēl jau skapī trīs lieldarbi iesākti un nepabeigti, visticamāk, ka reiz ņemšu un izārdīšu, man ir tā, ja iesāku un jūtu, ka nepatiks, tad neturpinu, bet pēc kāda laika to dziju izmantoju kaut kam citam.

http://ph.files.7ja.ru/7ya-photo/2010/11/5/1288941023546.jpg

Te par tām foršajām adatām, man ir starter sets, vīrs!!! nopirka pagājušogad uzadi.lv veikalā.

http://www.knitpro.eu/German/GR_Symfonie_Wood.aspx?ch=NEEDLE&left=WO

Aizmirsu piebilst, ka nav man kašmira, nav man zīda, nav Noro... manas dzijas no lētākā gala, bet kid mohēra nepatīk manam degunam.

1 - 2 - 3 - ... - 24 - 25 - 26 - »

Hela Hela VIP kluba biedre Ziņojumi: 1355

0 #1 5. novembris, 2010 8:23

Jā... krājumiņi. (ok)

Man tas pats būtu ar audumiem, man to ir mazs veikaliņš. biggrin_mini2.gif

Ceita, paldies!

profils galerija

Hela Hela VIP kluba biedre Ziņojumi: 1355

0 #2 5. novembris, 2010 8:31

ceita, man radās tāds jautājums. Tu ieej veikalā, tev iepatīkas kāda dzija (krāsa, cena utt.) un tu to nopērc. Cik daudz konkrētās dzijas tu pērc? Cik daudz ficītes, vai tu orientējies uz svaru, piemēram, 500 g vai 1 kg, vai kā citādi?

profils galerija

ceita ceita VIP kluba biedre Ziņojumi: 638

0 #3 5. novembris, 2010 9:33

Atkarībā no situācijas, bet man galvenais ir cena, bieži ir tā, ka cena ir pievilcīga, bet jāņem viss iepakojums, nav pa vienai ficītei, vai gluži pretēji, pārpalikušie daži gabaliņi ir lētāk, bet vairāk tādas nav un nebūs. Dažreiz esmu pirkusi arī no jaunumiem, tik ļoti patīk vai arī ļoti gribas notestēt. Skatos uz rupjumu, metrāžu, sastāvu. Īpaši nedomāju uzreiz par konkrētu modeli, patīk krāsa, laba cena, vidējs rupjums, ir nauda makā un pērku. Idejas rodas pēc tam.
Visgrūtāk ir ar tambordiegiem, jo tiem izvēle mazāka un pievedumi šķiet retāk, ja ir tieši tādi, kurus man vajadzēs, ne tūlīt, bet vajadzēs,tad neskatos uz cenu, bet pērku.

profils galerija

Satiina Satiina VIP kluba biedre Ziņojumi: 737

0 #4 5. novembris, 2010 11:34

Man kursabiedrene ieteica Ogres trikotāžas veikaliņā dzijas pērkot iegādāties uzreiz visu iepakojumu, tad krietni lētāk sanākot. Un nevis tajā, kas uz Birznieka Upīša ielas, bet citā, kas esot vairāk centrā wink_mini.gif

Vēl vakar pamanīju, ka Supernetto veikalā atkal dzijas tirgojas. Tikai neesmu pārliecināta, ka tiešām sanāk lētāk kā veikalā :?:

profils galerija

Satiina Satiina VIP kluba biedre Ziņojumi: 737

0 #5 5. novembris, 2010 11:42

Izskatīju to adatu lapu, bet tā arī neatradu Starter set-u sad_mini.gif Ceita, ja vari, pastāsti (parādi) sīkāk lūdzu par adatām. Man arī adīšanas trakums uznācis, bet mājas krājumos ir tikai dažādu izmēru Rimi uz akcijām sapirktas adatas, kā arī šādas tādas Kumodē pirktas adatas, bet nav adatas ar auklu, ko vajadzētu nopirkt gan smile_mini.gif Tādēļ lūdzu info smile_mini.gif

profils galerija

ceita ceita VIP kluba biedre Ziņojumi: 638

0 #6 5. novembris, 2010 12:39

Satiina

Man ir līdzīgs šim starterset adatu komplektam, izmēri adatām 4,5,6; auklas 60, 80, 120 cm, 6 gali un 3 atslēgas:
http://www.wollbox.de/epages/61169902.sf/de_...o%20Symfonie%22

Te bija diskusija musturā par knit pro adatām, teikšu uzreiz, ka man nekas nav salūzis, manējās kaifīgi adās, par tamboradatām nezinu, man nav koka tamboradatu:


http://www.musturs.lv/forums/topic.php?id=14:125176&page=1

profils galerija

Xelluc Xelluc VIP kluba biedre Ziņojumi: 2297

0 #7 6. novembris, 2010 10:02

man jautājums: kodes tos dziju krājumus nesaēd ? man vismaz bij iesākti divi džemperīši, un nesen gribēju pieķerties pabeigt, un skatos ka caurumi sakosti jau sad_mini.gif (100%vilnas dzija tā bija)

profils galerija

aste aste VIP kluba biedre Ziņojumi: 820

0 #8 6. novembris, 2010 10:32

profils galerija

ceita ceita VIP kluba biedre Ziņojumi: 638

0 #9 7. novembris, 2010 15:50

Citāts:
kodes tos dziju krājumus nesaēd ?Kodes neuzdrošinās tā izrīkoties...
Bet ja nopietni, tad nē. Tie dziju krājumi man jau vienmēr bijuši, lielāki vai mazāki, regulāri sanāk pa tiem pakrāmēties, man patīk tās lielās plastmasas kastes, kurās ērti glabāt, jo sāni caurspīdīgi. Es tādās arī mazās bērnu drēbītes glabāju, kamēr viens izaug un līdz nākamajam, kurš turpinās nēsāt.

Ieliku blogā segas jaunās bildītes, mani apsēdis adīšanas prieks... un vaļā nelaiž...

profils galerija

papele papele VIP kluba biedre Ziņojumi: 1226

0 #10 7. novembris, 2010 16:24

Solīju es arī ievietot savus dziju krājumus. Te ir paliela daļa no tiem. Man dzijas glabājas šajos pītajos grozos, daļa sekcijas anteresolā, bet visa dzija ir salikta maisiņos. Fotogrāfijās redzamie ir samērā "neseni" krājumi. smile_mini.gif Vēl jau ir dzijas, kuras man ir palikušas mantojumā no vīramātes - daļa no tām gan ir mazliet cietušas no kodēm, bet tas ir noticis "laikā pirms manis". :idea: Manos krājumos ir gan Kid Mohēra (adu lakatus no tās), gan zeķu dzija - dikti ir iepaticies no tās adīt, gan speciālā bērnu dzija, no kuras adu mazuļiem. Ir arī vecajos krājumos akrila dzijas, par kuru pielietojumu šobrīd man īstas skaidrības nav, bet gan jau radīsies idejas arī tam. Ir arī šis tas no merīnvilnas - dikti jau maiga dzijiņa. smile_mini.gif
ceita
Sega būs patiešām salda!

Es atkal šodien pēc pāris nedēļu pārtraukuma pieķēros krustiņiem. Mmmmm, kāda bauda! biggrin_mini2.gif

profils galerija

Lui Lui Pastāvīgā apmeklētāja Ziņojumi: 444

0 #11 7. novembris, 2010 20:16

Uh, kas par dziju krājumiem! Man jau vienmēr licies, ka man ir visādi krājumi, bet jums tie nestāv blakus... :!:
Man vēl jautājums - tās labās adāmadatas Knit Pro, Addi var nopirkt tikai internetā vai arī kādā no veikaliem? Un kā ir ar tām adatu šņorēm - vai minētajām adatām tās ir mīkstas? Man viemnmēr ir bijušas tādas pacietas (citu firmu adatas), kas mūžīgi stāv, kā paciņā ievietotas un mani tas tracina, jo traucē adīt. :?:

profils galerija

ceita ceita VIP kluba biedre Ziņojumi: 638

0 #12 8. novembris, 2010 6:34

Papele
Paldies!
Labie krājumi!!! Lai rodas jaunas iedejas un top skaisti rokdarbi!!!

Lui
Knit pro adatas nopērkamas www.uzadi.lv veikalā Hobbywool, Mazā pils ielā 6 , Vecrīgā, vismaz bija, tagad neesmu kādu laiku tur bijusi.

Addi adatas es parasti pērku Filati veikalā, Zirgu ielā, arī Vecrīgā, vēl viens Filati veikals ir aiz Matīsa tirgus, Matīsa ielā starp Tērbatas un Kr. Barona ielām(laikam tur, palabojiet, ja maldinu tautu).
Starp citu, adīšanas žurnālā redzēju, ka arī addi ir tās skrūvējamās un maināmās auklu adatas, diez pie mums arī var nopirkt?
Neesmu es kādu laiku pa dziju veikaliem staigājusi, sāku atpalikt no dzīves...

Auklas adatām ir ok, metāla addi man šķiet vislabākās adāmadatas, kādas pie mums pieejamas, man patīk, ka labi slīd, man pat patīk vairāk par knit pro koka adatām. Vienīgi tas dizains, mani fascinē tas īpašais koka adatu krāsojums, slīdamība laba, ar auklu ir ok, tikai labi jāpievelk skrūvējuma vieta, daudz labākas par citām koka adatām.

profils galerija

1 - 2 - 3 - ... - 24 - 25 - 26 - »

Ielogojies vai izveido profilu, lai komentētu!

Jaunākais forumā

Otrā Elpa 2021 rezultāti

Otrā Elpa 2020 rezultāti

Otrā Elpa 2019 rezultāti

Otrā Elpa 2018 rezultāti

Otrā Elpa 2017 rezultāti

Otrā Elpa 2016 rezultāti

Jaunākās bildes

1 0 5 2 1 1 1 1 0 0 0 0

- - - -

Meklēt forumā ar google