Apspriežam nākamā gada aptauju

Varbūt šo diskusiju vajadzēja atvērt Ozoliņai, kā šīs idejas ietēicējai, bet es nevaru nociesties. Man gribās zināt visu meiteņu viedokļus. Tā kā šis temats patreiz ir aktuāls tad uzreiz gribas apspriesties par to, lai nakamā gada beigās zinātu kā rīkoties.
Kad šogad domāju vai aptauja būs vai nē aizrakstīju Ozoliņai vēstuli ar domu ko darām. (tā kā sēžu vēl mājās ar Anci tad man tas vien atliek kā domāt, pārdomāt visādas lietas biggrin_mini2.gif )
Viņa man atrakstija dažas savas ieceres, bet tā kā aptaujas veidošana ir diezgan laikietilpīgs proces es viņu no šīm iecerēm atrunāju (nezinu vai rīkojos pareizi, bet zinu ka tas būtu bijis tikai lielāks stress aptaujas veidotājam) es teicu, ka visas šīs ieceres jāatliek uz nākamo gadu, lai jau laicīgi visu var saorganizēt un izdarīt bez lieka stresa.
LŪK OZOLIŅAS IECERES citēju:
1.Varētu veidot tā kad katra meitene piesaka savus darbiņus. Jo ja man jāizvēlas (kā pagājušā gadā) viens darbiņš no vairākiem, ko piedāvā viena meitene.Tas ir ļoti grūti.
2.Katrā nominācijā viens darbiņš no vienas meitenes.
3.Tam jābūt gatavam un lietošanas kārtībā.
4.(šeit es šaubijos vai kāda meitene kas ir klusāka varētu neiesūtīt savus darbiņus tad Ozoliņa piedāvāja šādu variantu) Tai paša laikā no atskaitēm meklēsim darbiņu
5.Iesūtītos darbiņus sagrupēsim pa nominācijām.
LŪK MANAS IECERES:
1.Darbiņus piesaka katra meitene pati.
2.Foto jābūt bez liekiem izpušķojumiem tā lai centrālais tēls būtu darbiņš nevis palīgierīces. Varbūt pat fotogrāfēts uz vienkrāsaina fona. Kā arī foto jābūt bez nikiem.
3.Darbiņam jābūt pabeigtam un noformētam.
4.Uz vienu nomināciju iesūta vienu savu darbiņu. Nominācijas tad vajadzētu izsludināt jau iepriekš.
5.Lai balsošana notiktu, vienā nominācijā vajadzētu būt vismaz trim darbiņiem (jo šogad es neiekļāvu divus darbiņus tieši šī iemesla dēļ nezināju kur tos pievienot) Ja darbiņi nesavācas tik daudz tad šajā gadījumā tie tiek sameklēti pie apkopotajām atskaitēm.
6.Apbalvošana. Nākamgad gribētos, lai tomēr nominatnetes tomēr iegūst kaut ko vērtīgu šai sakarā. Tamdēļ man ir divi priekšlikumi vai nu katra darbiņa iesūtītāja paralēli visa gada garumā darina dāvanu kādai nominācijai, vai arī metamies naudiņu un tad jau nopērk kādu auduma dabaliņu, diegus utt., utt.
7.Darbiņus varētu iesūtīt visu gadu (tā kā daudzi darbiņi tiek atdāvināti prom) uz Ozoliņas (ja viņa piekrīt) vai manu PM, bet ne vēlāk kā līdz novembrim, lai visu mierīgi var apkopot,izveidot aptauju un decembrī balsot.
Tāds īsumā ir mūsu skatījusm uz visu šo pasākumu.
Ja kādai vēl ir kas sakāms šai sakarā tad laipni lūgtas.

1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - »

iveck iveck VIP kluba biedre Ziņojumi: 1055

0 #1 16. decembris, 2010 10:29

Tedija
Pietruukst nominaacijas "gada izshuutaa seerija", tad es uzreiz savu Zweigart pukiishu seeriju pieteiktu wink_mini.gif

profils galerija

Tedija Tedija VIP kluba biedre Ziņojumi: 500

0 #2 16. decembris, 2010 10:39

iveck to es zinu, ka viņas tur nav. Bet gribējās, lai balsošana kartiņu kategorijā tomēr notiktu, jo tu ar savu kartiņu kolekciju esi ārpus konkurences. Tev par to pienākas atsevišķa nominācija un diploms. biggrin_mini2.gif
Es patiešām tā domāju un ceru, ka tevi tas nekādā mērā neaizskāra, ka ar šo savu grandiozo kolekciju netiki iekļauta aptaujā. Ja nu tomēr tad patiešām atvainojos, bet :oops:
Ja runājam pa nākamā gada nomināciju sadalījumu tad šeit arī var apspriest iespējamos variantus. wink_mini.gif

profils galerija

iveck iveck VIP kluba biedre Ziņojumi: 1055

0 #3 16. decembris, 2010 11:13

Tedija,
Kur nu apvainojusies, ne tak! smile_mini.gif Es tachu sapotu, ka trakos ar normaalajiem vienaa maisaa kopaa mest nevar. biggrin_mini2.gif biggrin_mini2.gif biggrin_mini2.gif Citaadi es ar savaam apm. 150 shogad izsuutajaam kartinaam visu aptauju pilniigaa sviestaa paarveerstu biggrin_mini2.gif biggrin_mini2.gif biggrin_mini2.gif

profils galerija

Hela Hela VIP kluba biedre Ziņojumi: 1355

0 #4 16. decembris, 2010 14:43

Sastādīt šādu aptauju – tas ir liels darbs, cepuri nost. Taču skatoties atlasītos darbus, nav saprotams, pēc kāda principa atlase veikta. Kaut kāds mistrojums. Vienā nominācijā lērums darbu, no kuriem daži nezin kāpēc ir gadījušies arī pagājušā gada, citos ir tikai trīs izvēles iespējas. Vieni ir atbilstoši aptaujai (vispārpieņemtajai praksei), citi ir apšaubāmas kvalitātes gan bildes, gan izpildījuma ziņā.

Katru mēnesi Ozoliņa veic tā mēneša izlikto darbu apkopojumu, varbūt tad uzreiz arī atlikt darbiņus nominācijām? Var arī uzdot jautājumu mēneša atskaišu beigās, kurus darbus virzīt tālāk un vai kāds nav aizmirsies. Un ja darbiņš tiek izvirzīts nominācijai (kopistiski vai indivuāli – to var izlemt), tad jābūt atbilstošai fotogrāfijai, proti, lai nav jāmežģī acis, cenšoties miglas bildē saskatīt attēlu.

Par dāvanām nominācijām – ideja laba, bet ļoti grūti realizējama. Lai arī gads priekšā dāvanas/dāvaniņas sagatavošanai, vienalga beigās kādai būs aptrūcies laiks, nauda, idejas, iedvesma utt. un paliks neizdarīts darbs. Diemžēl.

Es ļoti cītīgi sekoju krustiņlapai un daudzmaz atceros visu tajā rādīto un apspriesto, taču šī gada aptaujā daudzus darbus ieraudzīju pirmo reizi. Un neieraudzīju tajā citus visnotaļ cienīgus būt iekļautiem sarakstā.

Atvainojos par skarbo viedokli, bet ja jau mēs apspriežam pasākumu, kas būs pēc gada, tad tam ir laiks sagatavoties kārtīgi.

profils galerija

Tedija Tedija VIP kluba biedre Ziņojumi: 500

0 #5 16. decembris, 2010 16:10

Atbildot Helai
Taču skatoties atlasītos darbus, nav saprotams, pēc kāda principa atlase veikta. Kaut kāds mistrojums. Vienā nominācijā lērums darbu, no kuriem daži nezin kāpēc ir gadījušies arī pagājušā gada, citos ir tikai trīs izvēles iespējas. Vieni ir atbilstoši aptaujai (vispārpieņemtajai praksei), citi ir apšaubāmas kvalitātes gan bildes, gan izpildījuma ziņā.
Princips bija šāds atlasīju visus noformētos darbus, pilnīgi visus no pagājušā gada decembra (jo tas nebija iekļauts pagājušā gada aptaujā zinu jo šai procesā piedalījos) līdz šā gada decembrim (jo lai paspētu sagatavot aptauju, nobalsot un janvārā tusiņā paziņot).
Dažās nominācijās vairāk, dažās mazāk tas tādēļ, ka tā mēs darbiņus bijām sašuvušas.
Par nomināciju nosaukumiem ir tā kā ir es izvēlējos pēc iespējas tādus, lai tie atbilstu atlasīto darbiņu raksturam. Protams kāds to noteikti izdarītu labāk par mani.
Par apšaubāmas kvalitātes bildēm varu piekrist varbūt nav labākās, bet kādas man bija pieejamas tādas es iekļāvu. Man svarīgi bija, lai visi noformētie darbiņi būtu šai aptaujā, nezkatoties uz bildes kvalitāti.
Par neiekļautiem darbiem neesmu iekļāvusi ja nekļūdos Moggy mocīti un neatceros kas izšuva paštaisītas shēmas mašīnu. Neiekļāvu jo ja būtu nominācija tad tie būtu tikai divi darbi, bet atrast un pievienot kaut kur citur es neatradu piemērotu nomināciju, kā tas varbūt bija par abstrakcijām vai auzkariem. Tāpat neiekļāvu Iveck kartiņas ar puķu sēriju, jo uzskatu ka tās tomēr ir pelnījušas atsevišķu nomināciju, uzslavu un izcelšanu.
Katru mēnesi Ozoliņa veic tā mēneša izlikto darbu apkopojumu, varbūt tad uzreiz arī atlikt darbiņus nominācijām?
No šī kopsavilkuma es arī visus noformētos darbus izņēmu.
Var arī uzdot jautājumu mēneša atskaišu beigās, kurus darbus virzīt tālāk un vai kāds nav aizmirsies. Un ja darbiņš tiek izvirzīts nominācijai (kopistiski vai indivuāli – to var izlemt), tad jābūt atbilstošai fotogrāfijai, proti, lai nav jāmežģī acis, cenšoties miglas bildē saskatīt attēlu.
Šis ir apspriesanas vērts priekšlikums, bet jāsaka vienam māte, vienam meita citam kleita un nonākt pie kopsaucēja nebūtu nemaz tik viegli, lai visus tas apmierinātu. Tamdēļ ir priekšlikums pašām iesūtīt un tad ja nominācijā ir mazāk par trim jau no apkopotajām atskaitēm atlasīt nominācijai atbilstošo darbiņu.
Es ļoti cītīgi sekoju krustiņlapai un daudzmaz atceros visu tajā rādīto un apspriesto, taču šī gada aptaujā daudzus darbus ieraudzīju pirmo reizi. Un neieraudzīju tajā citus visnotaļ cienīgus būt iekļautiem sarakstā.
Par šo es jau saņēmu it kā pārmetumu no Satiinas, tad man jums priekšlikums ievietojiet šīs bildes šeit, lai varu komentēt. Varu tikai liekot roku uz sirds ka man nebija nekādu nodomu kādu darbu atstāt aiz strīpas tamdēļ ka tas man patīk vai nē. Tādēļ arī iekļāvu visas bildes arī sliktas kvalitātes lai no šādiem pārmetumiem izvairītos, bet kā rāda praksē tas nav iespējams.
Jā ja godīgi sirsniņa sažņaudzas ka tomēr es neizdarīju visiem pa prātam, bet kā man personīgā pieredze rāda tas nav iespējams nekad. Tamdēļ ierosināju šo diskusiju, lai mēs nonāktu gada laikā pie kaut kāda kopsaucēja kas apmierinātu visas meitenes.

profils galerija

Hela Hela VIP kluba biedre Ziņojumi: 1355

0 #6 16. decembris, 2010 16:56

Ak tu vai, kā esmu izanalizēta!

Tedija rakstīja: 
Princips bija šāds atlasīju visus noformētos darbus, pilnīgi visus no pagājušā gada decembra„Visi, pilnīgi visi darbi” nav iekļauti aptaujā. Ja jau runājam par šo gadu un šogad izšūtajiem un noformētajiem darbiem, tad, ja jau iesāku šo tēmu, par sevi arī runāšu. Mani neuztrauc „atstāšana aiz strīpas”, runa ir par atlases principu.

Pie stilizētajiem portretiem tad varētu pievienot arī šo meitenīti.
Un ja jau salikts tāds lērums kartiņu, tur varētu būt arī šī kartiņa.
Un neredzēju assa84 grāmatu vāciņus un grāmatzīmi.

Prātā ir vēl pāris neiekļautu darbiņu, bet tos nevarēšu uzreiz atrast. Varbūt darbiņu autores pieteiksies pašas. Uzskatamībai.

Mans mērķis nav izķidāt visu sīki un smalki, mans nodoms bija norādīt uz nepilnībām. Un ja tas tik ļoti ķērās pie sirds, lai arī to jau izdarīju iepriekš, atvainojos vēlreiz.

profils galerija

Tedija Tedija VIP kluba biedre Ziņojumi: 500

0 #7 16. decembris, 2010 19:09

Helaun es tikai aizstāvos. Tev patīk konkrētība, kā jau gramatvedim, tādēļ arī atļāvos tik detalizēti atbildēt.
Ja runājam par šiem darbiem tad varu atbildēt, jā tā varētu būt un tas tādēļ kad pie apkopotajām atskaitēm es uzklikšķinot uz saitu kas tur tika piedāvāts albūms netika atrasts. Un vai tādā gadījumā tā ir mana vaina?

Dziļi atvainojos tev un pārējām meitenēm par savu lielo neuzmanību nē precīzāk sakot neizdarību. Vairāk neko šai sakarā es nevaru darīt jo balsojums notiek. Vienīgi ja nu galīgi šķiet ka tas viss ir neobjektīvi varu izdzēst balsojumu ārā un šogad (vai vispārīb) iztikt bez tā.

P.S. Bet tas nenozīmē ka šī diskusija slēdzas izsakās visas kam interesē un šķiet saistošs šis pasākums jeb ikgadējā darba novērtēšana. smile_mini.gif

profils galerija

Ance Ance Pastāvīgā apmeklētāja Ziņojumi: 368

0 #8 16. decembris, 2010 19:21

Būtu zinājusi, ka būs šādas nominācijas, būtu vairāk darbiņus pabeigusi un noformējusi... :oops:
Es pilnībā piekrītu, ka darbiņus nominācijām piesaka meitenes pašas un katrā nominācijā tikai 1 darbiņu. Tad nebūs nekādi strīdi un organizētājiem lieks darbs, meklējot un atlasot darbus. Žēl, ka šogad to vairs nevar izdarīt (es ātri vien ķertos klāt un noformētu vismaz pāris darbiņus), bet gan jau līdz nākamā gada aptaujai paspēšu! biggrin_mini2.gif

profils galerija

dugdade dugdade Jaunpienācēja Ziņojumi: 47

0 #9 16. decembris, 2010 19:51

Es ari piekritu ka nakama gada atskaite pasas meitenes pievieno savus darbinus, jo ta butu vieglak jums organizet. Cepuri nost jums abam (Tedijai un Ozolinai) Loti jauka aptauja, man patika. Biju loti prieciga pievienot savu balsojumu. Zel, ka manu darbinu tur nav, jo sogad biju paslinkojusi. smile_mini.gif
Nakamgad pacentisos vairak.

profils galerija

essssic essssic Jaunpienācēja Ziņojumi: 92

0 #10 16. decembris, 2010 20:30

es arī PAR to, ka darbiņus nominācijām izvirza katrs pats šuvējiņš.. vai ja šuvējs dikti kautrīgs, tad kāds acīgāks "skatītājs" no malas... tad arī būtu vieglāk izvērtēt pēc sava prāta, vai tiešām tas ir darbiņš, kas pašam liekas izdevies un ir, ar ko palepoties, vai arī tā līdz galam nav sanācis kā gribējies, tāpēc aptaujai netiek pieteikts (es spriežu TIKAI par sevi, jo šī gada aptaujā redzu "savējo", kuram tur akurāt nav jābūt, bet neredzu citu, kurš kā reiz iederētos biggrin_mini2.gif )

profils galerija

Kristy Kristy VIP kluba biedre Ziņojumi: 943

0 #11 17. decembris, 2010 5:39

Manas domas:
1. Katra mēneša beigās Ozoliņa savelk kopsavilkumu ar izšūtajiem darbiņiem, tad paturpinot atskaišu tēmu, katra meitene (kura vēlas), piesaka savu darbiņu nominācijai (pirms tam vajadzētu apzināt, kādas nominācijas, bet es, piemēram, izvirzītu tikai kādas 5 nominācijas, lai nav pilnīgs juceklis)
2. Es arī ieteiktu izvirzīt datumu, līdz kuram var pieteikt savu nomināciju (piemēram, janvāra beigas pienāk, 10 dienu laikā (līdz 10.februārim) piesaka savu darbu nominācijai.
3. Tālāk es ierosinātu taisīt balsošanu no izvēlētajiem darbiem, lai mēneša beigās paliek katrai nominācijai 1 izvirzītais darbiņš. Gada laikā būs 12 darbiņi katrai nominācijai un būs vieglāk izdarīt galīgo izvēli.
4. Esmu par to, ka nominācijai ir jāizgatavo kaut kas izšūts, tā varētu būt kaut vai abstrakta medaļa ar izšūtu nominācijas apzīmējumu vai kaut kā tamlīdzīgi, kas der apbalvošanas reizei.
5. Ja mums ir, piemēram, 5 nominācijas (Flora, fauna, cilvēki, ainava, abstrakcija u.c.), tad tām meitenēm, kuras vispār vēlas piedalīties šādā savu darbiņu izlikšanā uz nominācijām, būtu jābūt gatavām arī kaut ko veidot savām rokām apbalvošanai, ar to arī parādot savu vēlmi piedalīties loti aktīvi šāda veida pasākumā - novērtēt un tikt novērtētām pašām.
6. Medaļu izšūšanu varētu taisīt balsojuma veidā, kurai iekrīt laimes loze to gatavot, tā arī darina. Es domāju, simboliskas medaļas izšūšana nevarētu aizņemt lielu laiku smile_mini.gif

Nu tāds ir mans redzējums smile_mini.gif

profils galerija

deis8 deis8 Pastāvīgā apmeklētāja Ziņojumi: 411

0 #12 17. decembris, 2010 6:06

Es par to. ka darbus atlasa no mēneša atskaitēm nevis piesaka pašas. Zinu par sevi, ka nepieteiktu savu darbu, domāju, ka ne es viena tāda mazdūšīga. Bez tam, varbūt kāda meitene uzskata, ka darbs nav cienīgs pēc izmēra, sarežģītības vai vēl kāda iemesla.
Katrā nominācijā viens darbs no viena šuvēja - nepiekrītu. Ja iveck specializējusies kartiņās, tad viņai ir lielākas iespējas gūt balvu, jo viņa tiešām ir labākā šai jautājumā. Tas nenozīmē, ka jāliek uz nobalsošanu 150 kartiņas, bet tikai vienu arī nav godīgi. Un kurš var pateikt, ka tā viena ir labākā no 150? Tāpat, ja kāda izšuj 2 vai 3 mērlentas. Kāpēc tā 2. mērlenta nav pelnījusi uzvarēt?
Ka darbam jābūt pabeigtam, piekrītu. Te gan var sanākt nobīde laikā, jo ne visiem atrodas nauda, lai uzreiz ierāmētu savus darbus.
Par nominācijām. Ļoti patika 2009.gada 1.sadaļa nominācijās - oriģinālākā, daudzpusīgākā, izpalīdzīgākā, ražīgākā. Iespējams, ka šogad tiktu ieņemtas tās pašas vietas, bet tas man likās mīļi. Par citām nominācijām - nepatika šogada virtuve. Pulksteņi vispār būtu atsevišķs stāsts un man būtu trīs pirmās vietas pulksteņiem.

profils galerija

1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - »

Ielogojies vai izveido profilu, lai komentētu!

Jaunākais forumā

Otrā Elpa 2021 rezultāti

Otrā Elpa 2020 rezultāti

Otrā Elpa 2019 rezultāti

Otrā Elpa 2018 rezultāti

Otrā Elpa 2017 rezultāti

Otrā Elpa 2016 rezultāti

Jaunākās bildes

0 3 3 0 0 0 0 0 0 2 0 5

- - - -

Meklēt forumā ar google