Augusts 2015

Cerams ka mēnesis būs ražīgs ne tikai šūšanā, bet aŗi krustiņošanā wink_mini.gif

« - 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - »

Hela Hela VIP kluba biedre Ziņojumi: 1355

0 #25 27. augusts, 2015 17:06

Oi, palaidu garām Dimensions kaķi. Atkārtošos, bet atkal pierādījums, ka labs noformējums piedod pabeigtību un nopietnību arī nenopietnam dizainam. smile_mini.gif

profils galerija

aivushka aivushka Pastāvīgā apmeklētāja Ziņojumi: 309

0 #26 27. augusts, 2015 17:50

Liels paldies, Hela. smile_mini.gif Ja Tu man jautā par stiklu, tad es pat nezinu ko lai atbild. biggrin_mini2.gif   Es gribeju ņemt matēto, bet vīrs bija līdzi un viņš man centās pieradīt, ka matētais nav tas labākais variants. Un viņš man sāka stāstīt par fotogrāfijām, kāpēc man vienmēr ir patikušas labāk glansētās fotogrāfijas nevis matētās un kapēc es tagad pekšņi gribu ņemt matēto stiklu.. biggrin_mini2.gif tad es tur tā apjuku..un beigās nodomaju, nu labi, ja gribi parasto tad lai iet ar parasto, jo tā bija dāvana vīra vecākiem un tā es beigās pasūtīju to parasto. Bet, ja es tagad piedomaju pie tā atspīduma, tad īstenība ir ok, vīra vecākiem darbiņš stāv ļoti labā vietā, kur atspīdums ir ļoti minimals.

Man ļoti patīk kā Dimensions miņča noformejums izskatās dzīvē un manam istabas interjeram tas vispār ļoti piestāv, rāmi arī biju pasūtījusi tajā pašā ramētavā smile_mini.gif

Un atraitnītes man pašai arī ļoti patīk un tās atļāvos paturēt sev, it kā mazs vienkāršs dizains un tiešām arī rāmējums vienkāršs, bet dzīvē arī ļoti skaisti un glauni izskatās.

profils galerija

Evis Evis Pastāvīgā apmeklētāja Ziņojumi: 264

0 #27 29. augusts, 2015 17:28

Hela, ļoti skaists darbs un tik daudz dažādi dūrieni.Būs man kam paprasīt padomu, jo šobrīd arī šuju vienu Dim komplektu, kur bez krustiņiem ir arī vairaki citi dūrieni. Pagaidām šuju krustiņus un pēc tam domāšu, kā izšūt pārējo!

profils galerija

Hela Hela VIP kluba biedre Ziņojumi: 1355

0 #28 30. augusts, 2015 10:47

aivushka, protams, izvēli vienmēr nosaka gaume, kas kuram patīk labāk. Es savus dažus darbus izšūšanas pirmssākumos arī esmu noformējusi ar parasto stiklu. Ko lai saka, bliko visi apgaismes ķermeņi telpā (īpaši tumšajos gadalaikos, kad tie gribi-negribi jāpielieto). Fotogrāfijas man arī labāk patika glancētās, bet izšuvumiem labāk tomēr izvēlos matēto stiklu, tas piedod darbam tādu... gleznainumu (no vārda "glezna" smile_mini.gif ).

Galvenais, lai viss (izvēle, process, galarezultāts) sagādā prieku un gandarījumu. smile_mini.gif

Evis, paldies! Tas sākumā šķiet baisi, bet kad ķeries klāt darbam, viss padodas un izdodas! smile_mini.gif  

profils galerija

Hela Hela VIP kluba biedre Ziņojumi: 1355

0 #29 30. augusts, 2015 10:52

Ja neesmu jums vēl apnikusi, biggrin_mini2.gif tad turpinājumā šausmu stāsts iz krustiņotājas dzīves.

Dimensions "Tulip Trio".

profils galerija

aivushka aivushka Pastāvīgā apmeklētāja Ziņojumi: 309

0 #30 30. augusts, 2015 11:59

Oj, Hela, izlasīju- traki Tev gājis. Bet malacis, ka nepadevies! man ļoti patīk Tavs rāmējums. smile_mini.gif

Nesen šujot vienu Dim komplektu, es pa vidu biju izlaidusi 10x10 krustinus un aižuvusi 14 (10x10) laukumiņus, un tikai beigās sapratu, ka man pēkšņi ir pazudis laukums pa 100 krustiņiem un es pat ilgi nevarēju atrast kur ir kļūda, līdz atradu un  man nekas cits neatlika kā ārdīt ārā un šūt pa jaunu un cerēt, ka diedziņi pietiks. Šujot no jauna un visus pārējos krustiņus ar to krāsu, visu laiku biju kā uz adatām, bet man ļoti bija nolaimējies, ka diedziņi pietika tieši tieši, pēdējos 2 krustiņus izšuvu, ka man vajadzēja līdz pusei iedurt adatiņu un tad ievērt diedziņu..tāds atvieglojums, ka tā krāsa shemā vairs nav vajadzīga.. tagad pēc tadiem pārdzīvojumiem esmu nolikusi nost to darbiņu..

profils galerija

Xelluc Xelluc VIP kluba biedre Ziņojumi: 2276

0 #31 30. augusts, 2015 14:17

smile_mini.gif Labs risinājums, Hela!

Protams, ja defektu zin, tad var saskatīt šuves vietu. Bet sākumā, man pat nebija ne jausmas uz ko jāskatās! Nostieptā veidā zem stikla ir ļoti ļoti jāieskatās, lai ieraudzītu.

Man ir gadījies pie divvirzienu baltā izvilkuma vilkt iekšā par jaunu diegu pavedienus, jo tie nepareizi pārgriezti. Arī nāvīgs piņķerīgs darbs, bet rezultātā gandrīz nemanāms.

 

Man prieks, ka ir tik perfekti un pacietīgi cilvēki, kas spēj labot lietas un izdarīt precīzi un nostrādāti   smile_mini.gif  

profils galerija

serena26 serena26 Jaunpienācēja Ziņojumi: 3

0 #32 30. augusts, 2015 18:00

Skaists darbiņš, pati šobrīd šuju tieši to pašu. Šausmu stāsts tiešām traks, bet risinājums labs un gala rezultāts ļoti, ļoti skaists! Man pagaidām nācies jaukt ārā maksimums 50 krustiņus, nezinu pat, ko būtu izdarījusi līdzīgā situācijā! Tikko ienāca prātā, ka, šujot šo darbiņu droši vien, ka krustiņmāsas būtu varējušas izlīdzēt ar diedziņu, ja pietrūktu, jo šķiet, ka šo ir šuvušas diezgan daudzas.

profils galerija

Hela Hela VIP kluba biedre Ziņojumi: 1355

0 #33 30. augusts, 2015 19:40

aivushka, paldies! Noformējot izšuvumu, darbnīcā teicu, ka man vajag visgrubuļaināko stiklu un vislētāko rāmi. Par pirmo daļu gan ļoti brīnījās, biggrin_mini2.gif jo parasti klientiem ir citas prasības, un viņiem nav tāda stikla, bet rāmis ir no lētā gala. Man pašai noformējums ļoti patīk.

Xelluc, paldies! Nezinātāji patiešām neredz kādu kļūmi izšuvumā, bet mēs viņiem neteiksim, ka tur kaut kas nav tā kā vajag. biggrin_mini2.gif Un gleznas esošie un potenciālie skatītāji ir attālās attiecībās ar izšūšanu.

Nedaudz glaimo, ka radies iespaids, ka esmu perfekts un pacietīgs cilvēks. smile_mini.gif Es ļoti gribētu, lai tā būtu! Bet esmu straujas dabas, nepacietīga, kurai vajag visu tūlīt, tepat un uzreiz! Dzīvē tā nesanāk, un krustiņošana ir viens no veidiem, kas māca pacietību un rūpību. Taču, kad novedu līdz galam kādu iestrēgušu projektu, ir tāāāds gandarījums!

serena26, paldies! Ar nepacietību gaidīšu tavu rezultātu! Man patīk skatīties citu darbus, jo to iznākums (te es vairāk domāju noformējumu) reizēm ir pārsteidzošs.

Man nācies ārdīt diezgan lielus apjomus, bet 8'000 krustiņu būtu pārāk daudz! biggrin_mini2.gif Tāds risinājums kā palīdzības lūgšana saistībā ar diegiem man pat prāta neienāca!!! Bet būtu bijis labs variants.

 

Re, izrādās, citām krustiņmāsām arī gadījies nokļūdīties. Tad jau es neesmu tik vientuļa šāda veida pārdzīvojumos. smile_mini.gif Galvenais rast piemētu risinājumu situācijai.

profils galerija

Evis Evis Pastāvīgā apmeklētāja Ziņojumi: 264

0 #34 30. augusts, 2015 21:36

Hela, darbiņus, kuriem klāt ir apraksts par radošajām mokām, aplūkoju ar 2x lielāku sajūsmu. Izlasīju un aizdomājos, a ko es darītu tādā situācijā? esmu kādreiz nokļūdījusies par daziem krustiņiem, tad, protams, paārdu, bet šitadā gadījumā? Nu īstenībā, labāk nemaz neuzzināt, kā tada situacija rīkotos! biggrin_mini2.gif

profils galerija

serena26 serena26 Jaunpienācēja Ziņojumi: 3

0 #35 31. augusts, 2015 0:03

Pārsteidz, ka rāmis no lētā gala, izskatās ļoti grezni! Mana mamma (kas ir topošo Tulip Trio īpašniece) teica, ka gribēs kaut ko ļoti līdzīgu smile_mini.gif

profils galerija

Hela Hela VIP kluba biedre Ziņojumi: 1355

0 #36 31. augusts, 2015 11:22

Paldies, Evis!

Tiešām, labāk nemaz neuzzināt. biggrin_mini2.gif Es arī labprāt izvairītos no tādas pieredzes. smile_mini.gif

serena26, es jau esmu teikusi atzinīgus vārdus par savu iecienīto rāmētavu, te tam ir apliecinājums. smile_mini.gif Lētāks ne vienmēr ir sliktāks.

profils galerija

« - 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - »

Ielogojies vai izveido profilu, lai komentētu!

Jaunākais forumā

Otrā Elpa 2020 rezultāti

Otrā Elpa 2019 rezultāti

Otrā Elpa 2018 rezultāti

Otrā Elpa 2017 rezultāti

Otrā Elpa 2016 rezultāti

Jaunākās bildes

0 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0

- - - -

Meklēt forumā ar google