Beerni slimo

Sveikas. Man jau vairaakas dienas slims deelins. Vai nu rota viiruss, vai veedera. Vemsana, caureja un saapiigs puncis. Dzeram smektu, grauzam ogliiti. Man ir probleema kaa lai vinu piedabuutu kaut ko eest, jo visu kas garso nedriikst. Nedodu neko no piena produktiem, neko kam klaat ir kakao, auglus (banaanu devu, bet veema aaraa). Iesakat kaut ko, negribas jau loti braukt uz slimniicu, bet ja taa turpinaasies buus jaabrauc.

1 - 2 - »

Ance Ance Pastāvīgā apmeklētāja Ziņojumi: 368

0 #1 8. marts, 2011 19:40

Es gan nezinu, cik tev vecs dēliņš, bet manējam arī vienu reizi bija mistiska caureja un vemšana. Aizbraucām uz slimnīcu un daktere teica, lai SMECTU NODOD, jo no tās bērni vemstās un bērniem to labāk nedot. Es arī pirms tam biju iedevusi smektu, jo ģimenes ārste bija ieteikusi, bet īstenībā nepalīdzēja nemaz. Devu ERCEFLORA kapsulas, lai atjaunotu baktērijas zarnās, un speciālo piena maisījumu pret caureju - to ieteica bērnu ārste slimnīcā.
Ēst jau obligāti nevajag, galvenais lai dzer šķidrumu un nav jābrauc uz slimnīcu sistēmu likt...

profils galerija

idace idace Jaunpienācēja Ziņojumi: 34

0 #2 8. marts, 2011 19:42

Jums noteikti vajadzētu parādīties ārstam! Svarīgākais būtu apturēt vemšanu, lai mazais neatūdeņotos, jo tas ir ļoti bīstami(ārsti skatās vai mēlīte nav pilnīgi sausa un vai elpa nesmaržo mazliet pēc acetona). Vienmēr jau slimnīcā neliek, tikai ļoti smagos gadījumos(krīze). Parasti mūsu daktere šādos gadījumos nozīmē uz sistēmām, kuras izpilina procedūru kabinetā(ilgākais ir bijis jābrauc trīs dienas pēc kārtas). Vēl gan atšķirība ir tā, ka slimnīcā bērniem procedūras ir bezmaksas, bet procedūras kabinetā maksā ap četriem latiem viena reize(vismaz Kuldīgā). Man pašai ir sešgadīgs puika, kurš parasti saķer visas bērnudārza infekcijas. Veseļojieties, jo nav nekā smagāka mammas sirsniņai par slimu bērniņu.

profils galerija

estii estii VIP kluba biedre Ziņojumi: 736

0 #3 8. marts, 2011 19:59

Paldies meitenes. Man ar ir 6 gadiigs puisiitis un piektdienaa jau no beernudaareza atnaaca saguris. Par smektu man rodas aizdomas ka vemsana tik pastiprinaas... riit draaziisos uz aptieku un nopirksu to ERCEFLORU, tik nezinu kaa vins man noriis, pieradis visas tabletes pat visnegarsiigaakaas sakoslaat. Gan jau izgudrosu.
Pat krustini sonedeel nesujas...Zeel mazuliisa...

profils galerija

Xelluc Xelluc VIP kluba biedre Ziņojumi: 2312

0 #4 8. marts, 2011 21:30

Estii... nu tu taču, piedod, nedzīvo tādos džungļos lai puiku neparādītu ārstam!!!
Mēs varam padalīties ar pieredzi taču neesam ekstrasensi lai noteiktu bērna diagnozi, bet katra bērna gadījums ir individuāls un OBLIGĀTI ir jāseko ārsta norādījumiem, nu kaut vai piezvani ārstam ja nevari tikt līdz centram... (piedod ja pārāk asi izklausījās)

Es savējam devu Linex un Pangrol 10000 pa pieciem graudiņiem no kapsulas trīs reiz dienā un ik pēc trim dienām samazinot devu. Tā kā redzi, katra mamma pie līdzīgiem simptomiem ir darījusi savādāk. Ģimenes ārsts tev noteikti pateiks vispareizāko pieeju tieši tavam dēliņam!!

un Erceflora cik atceros bija diezgan padārgs prieks.. un mums manuprāt bija pavisam savādāki simptomi kad daktere lika to dzert, bet varbūt es kļūdos

profils galerija

Ance Ance Pastāvīgā apmeklētāja Ziņojumi: 368

0 #5 9. marts, 2011 8:21

Nu, protams, es piekrītu, ka bērns jāparāda ārstam, tikai manā gadījumā ģimenes ārsts, kam zvanīju, nav pediatrs un ieteica dzert Smectu, bet slimnīcā pediatrs teica, ka to nevajag dot! Tā nu kārtējo reizi esmu vīlusies savā ģimenes ārstē, kas par bērniem neko nejēdz... estii, aizved savu bērnu pie pediatra noteikti! tā būs drošāk, ja gadījumā tavs ģimenes ārsts nav pediatrs.
Un Erceflora ir padārgs prieks un tās ir tikai baktērijas zarnu mikroflorai, bet tās nav zāles un neizārstēs, ja viņam patiešām kaut kas kaiš. Bet galu galā vīrusus mēs ārstējam simptomātiski, jo ne jau pašu izraisītāju var izārstēt - jagaida, kad organisms pats tiks galā ar nejauko vīrusu un jādod daudz dzert.

profils galerija

zaiza zaiza Pastāvīgā apmeklētāja Ziņojumi: 426

0 #6 9. marts, 2011 8:24

mēs parasti pie vemšanas dzeram rehidronu (lai šķidrumu uzņemtu) un no zālēm Bactrim, palīdz momentā...
bet nu noteikti parādieties ārstam.

profils galerija

estii estii VIP kluba biedre Ziņojumi: 736

0 #7 9. marts, 2011 13:40

Mums jau gimenes aarsts teica smektu dzert un mineraaluudeni. Pa telefonu izstaastija. Nauriitim jau paldies dievam sodien labaak, energija paraadijaas, bet saslimdinaaja mani. Tad nu aarsteesos pati, jo gimenes aarste ir liels garastaavokla cilveeks, uzmini nu kaada buus, taisni briizam bail. Labaa omaa pati sauliite, bet ja neoma, skiet labaak nebuutu gaajusi. Galvenais lai beerninam apetiite atjaunotos.

profils galerija

peliite peliite Pastāvīgā apmeklētāja Ziņojumi: 427

0 #8 9. marts, 2011 15:13

estii, veselojieties noteikti! Un ar taam zaaleem ir ta, ka kas vienam ir labs, citam var tā nebūt. Esmu pati dzērusi smektu un tad likās, ka pat vēl sliktāk paliek! Man bija gadījums, kad ārste izrakstīja vienas zāles, bet tās dzerot kļuva vēl sliktāk un kad izsauca ātros, tad ārsti teica, ka tādas vispār nedrīkstēju nemaz dzert! Tā ka rūgta pieredze arī no šī viedokļa. Bet apetīte jau visiem zūd, kad slimojam! Bet veseļojieties ātrāk, jo pavasaris arvien ātrāk tuvojas! Lai stipra veselība!

profils galerija

pichupele pichupele VIP kluba biedre Ziņojumi: 537

0 #9 9. marts, 2011 15:52

Es pati pērnajā gadā ar biju noķērusi kautkādu vēdērvīrusu- bij slikta dūša, caureja un neko nevarēju ne ieēst, ne iedzert, diezgan baisi bij. Ārstējos ar Linex un dzēru sālsūdeni, pa lēnītēm kādu jogurtiņu...

estiii, veseļojieties!!! wink_mini.gif

profils galerija

Aiga Aiga Jaunpienācēja Ziņojumi: 172

0 #10 9. marts, 2011 17:39

ja runa ir par rota vīrusu, tad noder coca-cola smile_mini.gif

profils galerija

Xelluc Xelluc VIP kluba biedre Ziņojumi: 2312

0 #11 9. marts, 2011 18:49

Aiga, jā šitas gan ir dzirdēts smile_mini.gif vēl arī Sprite esot labs uz vēdera iztīrīšanu smile_mini.gif

profils galerija

estii estii VIP kluba biedre Ziņojumi: 736

0 #12 9. marts, 2011 19:40

Es dzeru sprite, atgaazeetu, un meeginu tikt galaa ar savu t' sodien 38'3, bet deelinam energijas daudz un guleet nelauj. Vins jau buus uz striipas smile_mini.gif

profils galerija

1 - 2 - »

Ielogojies vai izveido profilu, lai komentētu!

Jaunākais forumā

Otrā Elpa 2021 rezultāti

Otrā Elpa 2020 rezultāti

Otrā Elpa 2019 rezultāti

Otrā Elpa 2018 rezultāti

Otrā Elpa 2017 rezultāti

Otrā Elpa 2016 rezultāti

Jaunākās bildes

0 3 3 0 0 0 0 0 0 2 0 5

- - - -

Meklēt forumā ar google