Chrysler - Uzsākot savu pirmo GK

Nu, tā - esmu gandrīz-pavisam-galīgi http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_495.gif nobriedusi savam pirmajam GK projektam wink_mini.gif

Lūk, arī bilde, tām, kuras te dikti, dikti grib redzēt http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_386.gif :
https://www.goldenkite.com/store/index.php?ma...roducts_id=2770

Turpat apakšā var arī ievērtēt jau iesāktu GK, taču bilde ir ļooti sliktā kvalitātē..

Un te - oriģinālvariants:
http://www.geocities.com/catherinelintonearnshaw/Dolce_far_niente.jpg

« - 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - »

Chrysler Chrysler Pastāvīgā apmeklētāja Ziņojumi: 231

0 #73 16. augusts, 2006 16:30

ceita
hmm... doma jau tev laba. Bet, manuprāt, ir tomēr mazliet jābūt cilvēkam ar māksliniecisku redzējumu
un labu krāsu gammu izjūtu, lai no parastas fotogrāfijas izveidotu lielu darbu (1mx1m)..
Man, savukārt, būtu žēl tā laika un līdzekļu, ja es pati veidotu darbu, bet pusceļā to jau izšuvusi konstatētu, ka tas ir galīgi garām..
Esmu vairākus darbiņus redzējusi krievu lapās, kur meitenes ar dažādām programmām arī sev saveido shēmas..
un jāsaka - labi ja 1 esmu redzējusi man pieejamā kvalitātē.
Jo kvalitātes ziņā esmu ļoti prasīga. Esmu neiecietīga gan pret saredzamām krāsu pārejām, gan izplūdušām sejām utt.

Manuprāt, izšūtais darbs kļūst par tavu oriģināldarbu tanī brīdī, kad TU esi to izšuvusi! Neatkarīgi no tā, kas ir izstrādājis tā shēmu..

Un, jā - manis izvēlēto GK jau pirms manis ir izšuvušas citas meitenes citās pasaules malās, bet tas patiesi nespēj mani satraukt,
jo absolūti piekrītu Dzeinas teiktajam, ka Tavs darbs būs tik un tā unikāls, jo izšujot krustiņus ar 2 krāsu toņiem,
vēlreiz tādu pašu darbu izšūt vienkārši nav iespējams..

[size=9:18d0fa52a4]Tādas ir manas pārdomas par šo tēmu wink_mini.gif [/size:18d0fa52a4]

profils galerija

singa singa VIP kluba biedre Ziņojumi: 642

0 #74 16. augusts, 2006 16:34

ceita
Ūn vai tad, kad tu izšuj pēc bildes pašas taisītu shēmu, tev izmaksas samazinās??? Diegus ar to programmu tak nevar uztaisīt un kanvu arī. Tad nu nekādi nespēju ierubīties, kas tur lētāk sanāk. Vienīgi dārgāk gan varētu sanākt, jo galarezultātu nevari prognozēt. Galu galā katra paša ziņā pēc kādas shēmas šūt, tomēr vairums pieturas pie pārbaudītām vērtībām, jo var prognozēt gala rezultātu.

profils galerija

Melisa Melisa Jaunpienācēja Ziņojumi: 25

0 #75 16. augusts, 2006 16:40

ceita
Patreiz mans šujamais darbs ir izmēros 107*77 cm
Tu mani saintriģēji, varbūt var apskatīt kādu bildīti tavam topošajam darbam? smile_mini.gif

profils galerija

Bonie Bonie Jaunpienācēja Ziņojumi: 132

0 #76 16. augusts, 2006 20:29

Godīgi sakot, runājot par paštaisītām shēmām un jau pieejamām, piemēram, GK, pēdējā laikā nosliecos tieši un jau gatavām. Kāpēc? uju savu suņuku pēc fotogrāfijas, ko ar prog. Pattern maker 4 palīdzību pārveidoju par shēmu un man visu laiku dīda uztraukums, kas būs,ja nesanāks, jo dsarbiņš priekš manis ir pietiekami apjomīgs ~ 30x25 cm - konkrāti neatceros tos ciparus. Arī krāsu skaits - 40 manam nestrādājoša studenta maciņam ir liels pārbaudījums. līdz ar to, kamēr nebūšu pabeigusi, vai vismaz kādu lielāku gabaliņu pašuvusi, mocīšos ar uztraukumu - un ja nu? Ja nu nebūs kā gaidīts - ;zēl bšu atstāt nepabeigtu un žēl būs pēc tam kaut kur pielikt pie sienas, jo nepatiks un žēl būs lieki iztērēto diedziņu. cray_mini.gif Uhh... te nu gan garo penteri sarakstīju wink_mini.gif

profils galerija

nēģerēns nēģerēns Jaunpienācēja Ziņojumi: 24

0 #77 17. augusts, 2006 0:20

Es šuju GK tikai tādēļ, ka man iepatikās tieši konkrētā BILDE!!! Un no šī viedokļa raugoties man nākamās prasības ir, lai galarezultāts būtu atbilstošs tam, ko es redzu bildē. Un man nepavisam nav svarīgi, vai tas ir oriģināls vai neoriģināls. Es gribu, lai man beigās ir manis izvēlētā bilde. Tas arī viss.

Es arī esmu redzējusi pietiekami daudz darbiņu, kas šūti pēc pašizveidotas shēmas, un man reti kurš ir licies tiešām labs. Un arī par savu māksliniecisko varēšanu mani māc diezgan lielas šaubas.
Jā es ticu, ka var ar programmu vienkārši izveidot shēmu multeņu varianta bildei, bet fotogrāfijai - diez vai. Tur tomēr ir vajadzīga arī diegu pielasīšana uz aci šūšanas procesā - it sevišķi krāsu pārejās, ēnojumā. Tam vajag katalogu, domājams arī diezgan daudz naudiņas, lai sapirktu klāt diegus.
Bet es arī nedomāju, ka izšūt programmā izveidotu shēmu ir stulbi... nepavisam nē... un patiešām ticu, ka var sanākt arī ļoti skaisti izšuvumi, bet tas vienkārši nav priekš manis...

profils galerija

ceita ceita VIP kluba biedre Ziņojumi: 620

0 #78 17. augusts, 2006 10:26

Paldies par viedokļiem, es ar bažām šorīt atvēru lapu, jo baidījos, vai nebūsiet mani pārpratušas, es ar cieņu izturos pret jebkuru rokdarbu, jo tam ir vajadzīga liela pacietība un jūsu izšuvumi ir ļoti jauki.
Par shēmu veidošanu- tas NAV lētāk, tas ir ļoti laikietilpīgi un ir vajadzīgs pamatīgs treniņš un zināms redzējums, kā tas viss izskatīsies uz konkrēta auduma, sākumā man gadījās iebraukt auzās ar proporcijām, bet es ar savu hobiju- izšūšanu nodarbojos jau sešus gadus, DMC krāsu paleti zinu gandrīz no galvas...
Ļoti svarīgs moments ir fotogrāfijas vai zīmējuma izvēle. Jebkuru pārveidot nedrīkst, nekas nesanāks. Pēc pārveidošanas notiek krāsu maiņa, tieši tas arī aizņem daudz laika.
Gadus trīs atpakaļ es sapratu, ka haotiski kaut ko eksperimentējot nekur es tālu netikšu un nolēmu izvēlēties konkrētu tēmu saviem darbiem, svārstījos starp arhitektūru- dažādām ēkām dažādos apgaismojumos un tamlīdzīgi, jo mazas detaļas un ēnas- tas tiešām bija grūti, un izvēlējos saulespuķes, jo tur pavērās arī improvizācijas iespējas un tagad viņās esmu iemīlējusies tik ļoti, ka šogad pat pati audzēju savās lauku mājās. Un kompis man ir pilns ar fotogrāfijām un shēmas par šo tēmu ir tiešām daudz saveidotas un iesākti darbi ir vairāki, vienīgi laika šūšanai nav tik daudz, cik vēlētos.

profils galerija

singa singa VIP kluba biedre Ziņojumi: 642

0 #79 17. augusts, 2006 15:04

ceita
Zini, es nekad laikam neko tādu nedarītu ( nekad nesaki nekad lol_mini.gif ), man liekas, ka tas prasa lielu laika patēriņu un daudzpusīgas zināšanas dažādās jomās.

profils galerija

Chrysler Chrysler Pastāvīgā apmeklētāja Ziņojumi: 231

0 #80 17. augusts, 2006 15:25

Es ar' laikam neuzņemtos..
It sevišķi - ja esmu savākusi tik daudz man tīkamu shēmu, kuras visas savas dzīves laikā nepaspēšu izšūt!! biggrin_mini.gif

profils galerija

ega ega Jaunpienācēja Ziņojumi: 70

0 #81 18. augusts, 2006 8:55

ceita
IR cilvēki, kam nepārspējamu gandarījumu sagādā tieši tas, ka pats domā, radi, dari, bet ir tādi, kam tikai pietiek tikai ar dari.
es arī esmu no tiem radošajiem, un man nav liela gandarījuma no tikai izdarīta darba, kāda cita radošā procesa izpildes, tāpēc arī ķeros pie shēmu gatavošanas, domāšanas kā labāk un esošo shēmu pārmaiņām.
Man vienkārši tas sagādā darbaprieku, radošo prieku, un es nebaidos no tā, ka var kas nesanākt, ja es tā domātu, tad vajadzētu gadu sēdēt un nožēlot visus nepareizi iztērētos līdzekļus, laiku un nervus... nē, man nekā no tā visa nav žēl biggrin_mini2.gif es pat esmu lepna.
man arī patīk adīt, jo tur vispār var izvērsties ka nu, nekad neko neesmu adījusi pēc parauga - ne krāsu ne piegrieztnes...

profils galerija

Chrysler Chrysler Pastāvīgā apmeklētāja Ziņojumi: 231

0 #82 9. septembris, 2006 13:53

Nu tā - http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_513.gif
nākamais lielais solis mana GK virzienā ir sperts!!
Vakar "Zelta Rokās" sapirku visus diegus, kuri nepieciešami manai GK dāmītei!
http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_2124.gif http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_2124.gif http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_2124.gif
Kopā bija nepieciešami 75 krāsu toņi (+ vēl ir 58 jauktie toņi, tātad kopā varētu skaitīt kā 133 toņus), taču man jau šādi tādi krājumi ir, tāpēc pirkt vajadzēja tikai 60 no tiem!
Nopirku arī lipekļus un vēl dažas adatas. Zilo marķieri jau biju nopirkusi agrāk.

Tagad man ir absolūti viss nepieciešamais, lai varētu sākt izšūt guļošo skaistuli http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_997.gif
odien ir doma sarūtot audumu un uzstiept to uz XP vīra darināta dīvān-rāmja, kurš tad arī tiks iesvētīts!

profils galerija

singa singa VIP kluba biedre Ziņojumi: 642

0 #83 10. septembris, 2006 10:51

Chrysler
Apsveicu un šodien lai būtu atskaitē sa'marķētais audums lol_mini.gif Cik liels tev tas darbiņš sanāks? Gadam pietiks darbs?

profils galerija

Chrysler Chrysler Pastāvīgā apmeklētāja Ziņojumi: 231

0 #84 10. septembris, 2006 12:05

singa, gadam noteikti pietiks biggrin_mini2.gif

400 x 258 krustiņi = nieka 103200 krustiņi jāizšuj!!

profils galerija

« - 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - »

Ielogojies vai izveido profilu, lai komentētu!

Jaunākais forumā

Otrā Elpa 2020 rezultāti

Otrā Elpa 2019 rezultāti

Otrā Elpa 2018 rezultāti

Otrā Elpa 2017 rezultāti

Otrā Elpa 2016 rezultāti

Jaunākās bildes

0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0

- - - -

Meklēt forumā ar google