Diegu organizēšana

Intereses pēc gribēju pajautāt - kā jūs organizējat tos jaukto krāsu diedziņus, lai nesajūk un lai ir lielāka skaidrība kurš ir kurš.

Es diegu ficītes glabāju naudas maisiņos, kas ir kastītē salikti augošā numuru secībā, bet jau atdalītos diedziņus tinu ap kartona gabaliņu, uz kura uzrakstu attiecīgo simbolu. Mani tikai tracina, ka to kartona gabaliņu ir tik daudz un jārokas, kamēr sameklēju īsto simboliņu. Varbūt ir kāds ērtāks veids???

Un vēl viens jautājums - VVKTIG? - nogriežu divus vienāda garuma diedziņus, bet kad jau gabaliņš ir pašūts, viens diegs palicis īsāks kā otrs...

1 - 2 - 3 - »

Zhule Zhule Jaunpienācēja Ziņojumi: 12

0 #1 6. jūnijs, 2006 23:22

es gan nešuju GK, bet arī man ir diezgan daudz jaukto krāsu un kārtoju es viņas ļoti nepraktiski un neparocīgi -> ieduru adatu pacietā paīra gabalā (kādi 30 cm), klāt piezīmēju simbolu. Kamēr visa tā padarīšana stāvēja vienā vietā, bija ērti, bet nesen nācās pārvietot. sad_mini.gif veee!
Izklausās, ka Tavs variants ir salīdzinoši kārtīgs un praktisks. Vienīgais, ko varētu ieteikt - sagrupēt simboliņus pēc līdzības vai krāsām (man piemēram iet zili, zaļi, melni un sarkani), tad nu es pēc krāsām grupētu. smile_mini.gif Ceru, ka mni saprati! smile_mini.gif )

Par to diedziņu izmēru mainīšanu... man tāda pati mistika gadās. smiley-roll.png

profils galerija

Dzeina Dzeina Redaktore Ziņojumi: 976

0 #2 7. jūnijs, 2006 8:52

es savus jauktos toņus lieku arī tajos pašos naudas maisiņos, ielieku lapiņu ar attiecīgo simbolu un lieku atsevišķā mazā trauciņā... sanāk jau padaudz, bet pagaidām kaut kā atrodu un mani tas apmierina. Protams gribētos dzirdēt vēl kādas pieredzi...

nogriežu divus vienāda garuma diedziņus, bet kad jau gabaliņš ir pašūts, viens diegs palicis īsāks kā otrs... man arī tāpat regulāri gadās, bet kāpēc nezinu smiley-roll.png

profils galerija

Zuks Zuks Jaunpienācēja Ziņojumi: 5

0 #3 7. jūnijs, 2006 9:00

Mani diedzinji glabaajas naudas maisinjos kastiitee sakaartoti peec numuriem https://foto.inbox.lv/zuksi/Process-Van-Gogs/p4260002.jpg
GK apraksta taas lapas, kur simbolu atbilstiiba diegu numuriem, uzliimeeju uz cietaaka papiira un ja man paliek paari diedzinsh (arii vienkaarshaas kraasas, ne tikai jauktaas, tad izveru vinju cauri papiiram un sasienu pushkjiitii. Tas ieveerojami paatrina darbu, ja tikai dazhi krustinji ar kraasu jaashuj. Probleema, ka shaadaa veidaa diedzinji tomeer mazliet novazaajas, taadeelj censhos konstrukjciju tureet maisinjaa.
https://foto.inbox.lv/zuksi/Process-Van-Gogs/p6070024.jpg

Par to diegu garumu - domaaju, tas ir taapat, kaa ar diega grieshanos. Laikam sanaak, ka viens diedzinjsh biezhaak iet pa virspusi krustinjam un attieciigi mazliet vairaak izteereejas.

profils galerija

Shaha Shaha Jaunpienācēja Ziņojumi: 10

0 #4 7. jūnijs, 2006 9:09

Savus mejauktus diegus glabāju uz kociņiem DMC kastē, jauktos toņus mazā A5 formātā mapītē, caurspīdīgās kabatiņās. katrā kabatiņa ieliku savu simbolu. starp citu no GK saita var par brīvu nokačat VISUS izmantotus simbolus, kurus var izgriezt un pielikt savā kabatiņā. Tici man, jo ilgāk pie darba strādāsi, jo labāk zināsi kur tev glabājas kāds simbols. Bet sākums, tiešām, pagrūts.
Man arī bieži gadās kā viens diegs paliek īsāks. Nav nekas mistisks. lol_mini.gif Tīra ģeometrija-))))) Tu šuj krustiņu ar diviem diegiem. Kad tu iedur adatu cauruma un caur caurumu izvēl visu diegu, tad sanāk, ka viens diegs ir tuvāks cauruma (krūstiņa) iekšējai malai, otrs diegs ir ārējā mala. Tā ka tev šis krustinš nav vienīgs - viņu daudz, tad var sanākt ka viens diegs bija biežāk iekšēja mala , otrs- ārējā. Ārēja malā pas ceturtdaļu no milimetra ir garākā par iekšējo (jo ārējām diegam jāiet apkārt iekšējam diegam)-), tāpēc arī ārējais diegs paliek bišku īsāks... Vismaz man tā-)

profils galerija

Dzeina Dzeina Redaktore Ziņojumi: 976

0 #5 7. jūnijs, 2006 9:19

Shaha
Tu nu gan mums esi īsta zinātniece lol_mini.gif par to simbolu ielādēšu GK mājas lapā nemaz nezināju, pateiksi, kur tieši? Tajā GK darbiņa tabulā viņi tādi pamazi, negribējās ķēpāties tāpēc zīmēju ar roku, bet tur varbūt ir lielāki? nezini?

profils galerija

Līziņa Līziņa Jaunpienācēja Ziņojumi: 39

0 #6 11. jūnijs, 2006 17:37

Es savus diedziņus ar glabāju naudas maisiņos, un to kas neizšujas, bet ir viena toņa bakstu atpakaļ maisiņā un manuprāt ir ērti, jo dažreiz noder tas nepārāk garais diedziņš kad jāizšuj divi vai trīs krustiņi... bet tie kas ir jauktie toņi, tad tos kā jau kaut kad teicu ieduru papīrā pie simboliņa un man tā arī likās ērti, tad uzreiz redzu, vai tas diedziņš vel ir, vai jāstiķē jauns...

profils galerija

Kristy Kristy VIP kluba biedre Ziņojumi: 943

0 #7 4. februāris, 2010 18:06

GK simboli šeit.

profils galerija

singa singa VIP kluba biedre Ziņojumi: 642

0 #8 9. februāris, 2010 10:28

Nezinu, varbūt tas tikai man, bet man tavs links atvēra nenosakāmas izcelsmes ķeburus. Ja kādai interesē GK simboli, man tie sen saglabāti. Ielādēju šeit http://dump.ru/file/4288371

profils galerija

iveck iveck VIP kluba biedre Ziņojumi: 1055

0 #9 9. februāris, 2010 10:55

Nu es shaadi kaartoju diedzinus (visiem darbiem, ne tikai GK):Diegu kastiite GK rozei.
taa kaa man visi diedzini ir uztiiti uz 2 bobiniem, tad es simbolinu uzliimeeju uz maza kartonina un iebaazhu starp abiem bobiniem. jauktajiem diegiem pieshkiru jaunus bobinus- uz katra labajaa augsheejaa stuuriitii uzliimeets simbolinsh, bet apakshaa uzrakstiiti abi diegu nummuri. Nu peec darbina pabeigshanas shie bobini jaasviezh prom, bet vini ir tik leeti, ka tas neko daudz vairs nenoziimee. wink_mini.gif
Simbolinus es paneemu sheit: https://www.goldenkite.com/download.php?list.4 (tur vajag pieregistreeties)

profils galerija

Prieks Prieks Pastāvīgā apmeklētāja Ziņojumi: 398

0 #10 9. februāris, 2010 10:58

Glabāju visu līdzīgi kā iveck. Simbolus no GK mājaslapas izdrukāju uz uzlīmju papīra, lai nav vēl ar līmi jāķēpājas.

profils galerija

singa singa VIP kluba biedre Ziņojumi: 642

0 #11 9. februāris, 2010 11:36

Es savam GK, ko tagad uz brīdi tumšā laikā atlikusi malā, diegus lieku sekojoši. Man visi diegi glabājas t.s. naudas maisiņos. Kas nav jauktie, tie salikti kastē pēc nr. Tie, kas iet blendos, salikti atsevišķā nodalījumā. Tos parasti griežu lineāla garumā (55 cm). Blakus man no parastām trauku švammītēm uztaisīta apakša, virsū uzlīmēts izprintēts key, tur saspraužu adatas ar diegiem, kas uz doto brīdi ievērti, bet netiek izmantoti. Vēlāk, kad Inga būs mājās no skolas, palūgšu, lai nofočē un ieliek bildes, kā tas izskatās dabā. Var būt, ka kādai noder tāda metode. Man šķiet gana ērta.

profils galerija

Prieks Prieks Pastāvīgā apmeklētāja Ziņojumi: 398

0 #12 9. februāris, 2010 11:41

MAn vēl pagaidām ir salīdzinoši maz krāsu, pirmās 10 lapas tikai kādi 20 toņi, no tiem puse jauktie. Pēc pāris gadiem, kad tikšu līdz vientuļajiem krustiņiem un ntajām krāsā, tad gan vajadzēs kaut ko līdzīgu ar tiem adatās ievērajiem diegiem saorganizēt.

profils galerija

1 - 2 - 3 - »

Ielogojies vai izveido profilu, lai komentētu!

Jaunākais forumā

Otrā Elpa 2020 rezultāti

Otrā Elpa 2019 rezultāti

Otrā Elpa 2018 rezultāti

Otrā Elpa 2017 rezultāti

Otrā Elpa 2016 rezultāti

Jaunākās bildes

0 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0

- - - -

Meklēt forumā ar google