Dimensions [Silent Flight] #35165 -shēma

Sveikas meitenes!

Kādu laiku jau šuju šo ērgli, bet pēkšņi shēma ir pazudusi, jau vairākas reizes esmu mājās pārcilājusi katru stūrīti, bet shēmas kā nav tā nav. Ļoti mistiski! un man tādas aizdomas, ka vīrs neuzmanības pēc ir izmetis to ārā un tagad neatzīstās savos grēkos.

Tāpēc nāku pie Jums pēc palīdzības, Jums kādai nav orģinālais komplekts, kuram ir vēl nelietota shēma un iespēja to noskanēt?

Esmu internetā atradusi skanētu shēmu, bet vietām ir nesaprotami simboli, esmu atradusi arī vairākas shēmas, kas ir xsd formātā, kur jau ir parveidota uz Dmc diegiem un ar citiem simboliem. Esmu mēģinajusi  šūt no abam shēmām, gan tās skanētās, gan no tās, kas ir xsd formatā, bet tālāk kā par lielu putru neesmu nekur tikusi, jūk Dim diegi un sanāk viena ārdīšana. Nesen viena meitene no krievu forumā man atsūtīja savu izšūto shēmu, bet ar to iet vēl grūtāk, jo shēmā visi simboli arī ir nostrīpoti un es arī savus izšūtos strīpoju un  tad es vairs nezinu, kas ir mans izšūtais..

Vīrs piesakās man nopirkt jaunu komplektu, bet man neceļas roka pasūtit jaunu, dēļ vienas shēmas, emu mēģinājusi rakstīt pašam Dimensions, ar iespeju nopirkt tikai shēmu, saņēmu atbildi, ka viņi man palīdzetu, ja tā būtu komplekta nokomplektēšanas kļūda, un vienu pašu shēmu viņi man nevar pārdot.

Esmu strupceļā.

 

aivushka aivushka Pastāvīgā apmeklētāja Ziņojumi: 309

0 #1 22. marts, 2016 15:17

šo tēmu var dzēst ārā!

pati atradu sev risinajumu. Nezinu kapēc es iepriekš mocījos un sarežģīju sev dzīvi un 2 menesus tik izmisigi meklēju kvalitatīvi noskanetu shēmu, ja atrisinajums ir tik vienkarš.. izprintēju pārtaisīto shēmu, kas bija xsd formātā, un DMC diegus, salīdzinot ar skanēto shēmu, parveidoju atpakaļ uz Dim un diegu organizatorā nomainīju jaunos simbolus.

man pašai tagad nak gan smiekli, gan dusmas uz sevi, ka tik vnk lieta, un man kā tādam ziemas lācim, kamēr smadzenes atmostas..pienak jau pavasaris un jāsāk jau izšūt puķītes!

 

profils galerija

Ielogojies vai izveido profilu, lai komentētu!

Jaunākais forumā

Otrā Elpa 2020 rezultāti

Otrā Elpa 2019 rezultāti

Otrā Elpa 2018 rezultāti

Otrā Elpa 2017 rezultāti

Otrā Elpa 2016 rezultāti

Jaunākās bildes

0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0

- - - -

Meklēt forumā ar google