Dzimšanas dienu apmaiņas projekts 2013

Ar laipnu Helas atļauju mēs ar Kamēliju piedāvājam jums iesaistīties jaukajā dzimšanas dienu apdāvināšanās projektiņā, kas pirmo reizi mūsu lapā notika 2010./2011. gada sezonā.

NOTEIKUMI
1) DD AP tiek organizēts no 2013.gada 15.aprīļa līdz 2014.gada 14. aprīlim (projekta norises laiks var nedaudz mainīties atkarībā no tā, kad būs pirmā dzimšanas diena);
2) katrai krustiņotājai būs jāapdāvina viena apmaiņas projekta dalībniece;
3) dzimšanas dienas dāvanā jābūt vismaz vienam izšuvumam, kas ir pabeigts un gatavs lietošanai;
4) izšujamā/-s lieta/-s un klātpievienotā/-s dāvana/-s ir katras krustiņotājas brīva izvēle, taču var ņemt vērā apdāvināmās dalībnieces vēlmes, ja viņa šādas vēlmes ir norādījusi;
5) dzimšanas dienas kopējā dāvanas vērtība tiek noteikta vismaz 10 LVL (ja izšuvums ir mazāks, tiek pievienota lielāka dāvana; ja izšuvums ir lielāks, tiek pievienota mazāka dāvana);
6) force majeure gadījumā, kad kāda no DD AP projekta dalībniecēm patiešām no sevis neatkarīgu apstākļu dēļ nevar izšūt krustiņdarbu savai apdāvināmajai krustiņmāsai, TIKAI force majeure gadījumā viņa izšūtā krustiņdarba vietā var sūtīt kādu ar krustiņošanu saistītu/-as lietu/-as (piemēram, izšūšanas komplektu, audumu, diegus, aksesuārus utt. utjp.).

Apmaiņas partneri:
DD AP notiek tad, ja piesakās piecas un vairāk krustiņotājas, apmaiņas projekts ir slepens un katra krustiņotāja gatavo vienu dāvanu un savā dzimšanas dienā saņem vienu dāvanu. Dzimšanas dienas gaviļnieks nezina savus apsveicēju, viss notiks slepeni un jūs atklāsiet, kurš ir gatavojis dāvanu jums tikai tad, kad saņemsiet paciņu. Tas nozīmē, ka jūs nedrīkstat ne izpaust, kam gatavojat dāvanu, ne publicēt darbiņa foto šeit vai kādā citā forumā, blogā, līdz paciņa ir nonākusi līdz saņēmējam. DD AP partneris tiek noteikts izlozes kārtībā.

Termiņi:
Pieteikšanās: pieteikumus uz PM gaidīšu līdz 3.martam.
Izsūtīšana: DD AP dāvana jāizsūta nedēļu (pēdējais brīdis – 3 dienas) pirms jubilāres dzimšanas dienas (katrā konkrētā gadījumā ņemot vērā svētku dienas, brīvdienas, pasta darba laikus).

Darbiņu atrādīšana: pirms izsūtīšanas katra pati nofotografē savu izšūto darbiņu un dāvanu kopumā gadījumam, ja saņēmējas fotoaparāts atsakās darboties vai tobrīd nav pieejams. Saņemot dāvanu, jubilāre to izvieto šajā tēmā, ja pirms tam DD AP dalībnieces nevienojas saņemtās dāvanas izvietot slēgtā albūmā.


Pirms jūs piesakaties šim DD AP, jums jāatbild uz šādiem trīs jautājumiem:
1) vai jūs GRIBAT piedalīties DD AP (vai jūs gribat iepriecināt divas krustiņmāsas viņu dzimšanas dienās un arī savā dzimšanas dienā saņemt citu krustiņotāju dāvanas)?
2) vai jūs VARAT piedalīties DD AP (izvērtējot savu noslogotību un aizņemtību, darbu, mācības un citus pienākumus, kā arī dalību citos apmaiņas projektos, vai jums pietiks laika un pacietības gada garumā sagatavot dzimšanas dienu pārsteigumus citai krustiņotājai)?
3) vai jums IR IESPĒJA piedalīties DD AP (apsveriet savas finansiālās iespējas –vai jūs varēsiet tērēt šim projektam 10 LVL + sūtīšanas izdevumi)?

Ja jūs uz visiem šiem trim jautājumiem atbildējāt „jā”, lūdzu vēlreiz DESMITREIZ PĀRDOMĀJIET savu dalību DD AP un tikai tad piesakieties šajā projektā, jo tas būs ilglaicīgs process un tā nav piespiedu lieta.
Nopietni izvērtējiet, vai jums būs pacietība piedalīties šajā projektā, vai jums neapniks šis pasākums un gaidīšana, vai jūs nepārtrauksiet izšūt un/vai apmeklēt šo krustiņlapu.

Ja arī pēc šīs desmitkārtīgās pārdomāšanas jūsu atbilde ir „jā”, līdz 3. martam gaidīšu no Jums šādu info uz manu PM:
1) Niks
2) Dzimšanas dienas datums
3) Vārds, uzvārds
4) Pilna adrese
5) Nav obligāti, bet var pievienot paskaidrojošu stāstu par sevi, kādām savām īpašām vēlmēm (piemēram, ko gribētu saņemt vai kas ļoti nepatīk). Dāvanas gatavotāja var ņemt, bet var arī neņemt vērā šo punktu.

Lūdzu savas adreses sūtīt man uz PM un nepublicēt šeit!

Līdz 10. martam katra no jums uz PM saņems no mums info ar savu apsveicamo vārdu, adresi un dāvanas sagatavošanas un nosūtīšanas termiņiem, kā arī stāstu par vēlmēm, ja tāds būs atsūtīts.

Katra DD AP dalībniece uz savu PM saņems regulārus atgādinājumus par dāvanu sagatavošanas un izsūtīšanas termiņiem.

Par jebkurām problēmām DD AP dalībnieces ziņo mums, meklēsim risinājumu!

P.S. Ja līdz 3. martam nepieteiksies vismaz 5 dalībnieces, tad šī tēma pagaidām tiek slēgta.

Pieteikušās:
1. Ceita - Ance (party)
2. Ance - Ceita (party)
3. nesshux - Tedija (party)
4. Kamēlija - deis 8 (party)
5. aivushka - astein (party)
6. Xelluc - nesshux (party)
7. astein
8. memme
9. Tedija - memme (party)
10. Natalie
11. deis8

Laboja Dzeina, labots 1x

1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - »

ceita ceita VIP kluba biedre Ziņojumi: 638

0 #1 15. februāris, 2013 7:22

Šis brīnišķīgais projekts varētu būt labs stimuls man atsākt krustiņošanu. Un dāvanas gatavot man patīk un saņemt tās arī, protams, ļoti patīk, un dzimšanas diena vasaras sākumā... un jaukas atmiņas par mūsu pirmo projektu, un atbilde uz uzdotajiem trīs jautājumiem ir jā, un ... gribu piedalīties.
Tūlīt sūtu uz PM savu pieteikumu.

profils galerija

Ance Ance Pastāvīgā apmeklētāja Ziņojumi: 368

0 #2 15. februāris, 2013 12:22

Izskatās pēc MK noteikumiem smile_mini.gif

profils galerija

nesshux nesshux VIP kluba biedre Ziņojumi: 788

0 #3 15. februāris, 2013 12:41

Ance, ir tik traki? smile_mini.gif Man šķiet, ka Helai ir labi izdevies atrunāt svarīgākās lietas, lai vēlāk nerodas pārpratumi. (Šī gada noteikumi ir nedaudz izmainīti iepriekšējie)
Tie MK noteikumi, ko man ir nācies izmantot, ir dikti gari palagi ar daudziem, daudziem pielikumiem.

profils galerija

nesshux nesshux VIP kluba biedre Ziņojumi: 788

0 #4 25. februāris, 2013 19:13

Meitenes, vēl līdz nedēļas beigām jums ir iespēja pieteikties! smile_mini.gif

profils galerija

aste aste VIP kluba biedre Ziņojumi: 820

0 #5 25. februāris, 2013 19:32

Es vēl nopietni domāju - gribās jau ļoti, jo iepriekšējos piedalījos.
Līdz nedēļas beigām izlemšu. smiley-roll.png

profils galerija

Ance Ance Pastāvīgā apmeklētāja Ziņojumi: 368

0 #6 26. februāris, 2013 6:57

Kur var redzēt iepriekšējo gadu dāvanas?

profils galerija

Xelluc Xelluc VIP kluba biedre Ziņojumi: 2311

0 #7 26. februāris, 2013 6:58

Projekts ir superīgs, un patīkams, bet šoreiz laikam laidīšu garām sad_mini.gif pārāk daudz visa kā ir sagūlies uz pleciem... un ar vnk kaut kādas dāvanas nopirkšanu citai, es arī negribētu iztikt.

profils galerija

nesshux nesshux VIP kluba biedre Ziņojumi: 788

0 #8 26. februāris, 2013 7:10

Ance, šeit.

profils galerija

papele papele VIP kluba biedre Ziņojumi: 1226

0 #9 26. februāris, 2013 12:56

Projekts patiešām ir ļoti jauks un sirsnīgs, bet, zinot savu mūžīgo laika trūkumu, es arī to laižu garām. Padalieties ar savām superīgajām emocijām!

profils galerija

Ance Ance Pastāvīgā apmeklētāja Ziņojumi: 368

0 #10 26. februāris, 2013 13:14

Kolosāli skaisti darbi bijuši iepriekš! Un tie spilveni - vienkārši super! Tik lieli izšuvumi tapuši, esmu pārsteigta. Varbūt tie noteikumi mazliet jāatvieglo, lai ir vairāk dalībnieku?

profils galerija

nesshux nesshux VIP kluba biedre Ziņojumi: 788

0 #11 26. februāris, 2013 13:25

Ance, man grūti iedomāties, kuri punkti varētu būt tie, kas meitenes biedē. Diemžēl papildus laiku dāvaniņas gatavošanai ir grūti izsniegt. smile_mini.gif

Vienīgais, ko es varu iedomāties - gatavot/saņemt vienu dāvaniņu. (Visām, vai tām, kuras vēlas)

profils galerija

deis8 deis8 Pastāvīgā apmeklētāja Ziņojumi: 411

0 #12 26. februāris, 2013 16:13

Man arī tieši tas punkts, ka divas dāvanas jāgatavo atsita vēlēšanaos piedalīties. Pirms gadiem diviem piedalījos vienā citā dzimšanas dienu AP, tur bija viens apdāvināmais, līdz ar to laiks bija izdomāt, ko šūt. Šuvu Dimensions 4 gadalaiku kaķus ar noformējumu spilvenā. Kamēr pasūta komplektu no ASV, paiet mēnesis, izšūt mēnesis, noformēt arī nav gluži pāris stundu jautājums. Ja būtu viens apdāvināmais, iespējams, ka arī es piedalītos.

profils galerija

1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - »

Ielogojies vai izveido profilu, lai komentētu!

Jaunākais forumā

Otrā Elpa 2021 rezultāti

Otrā Elpa 2020 rezultāti

Otrā Elpa 2019 rezultāti

Otrā Elpa 2018 rezultāti

Otrā Elpa 2017 rezultāti

Otrā Elpa 2016 rezultāti

Jaunākās bildes

0 3 3 0 0 0 0 0 0 2 0 5

- - - -

Meklēt forumā ar google