Esat aicinātas piedalīties krustiņlapas pilnveidošanā

Nevienai nav noslēpums, ka mūsu krustiņlapu patreiz joprojām tehniski uzturu un pilnveidoju es viena. Kā zināms tas aizņem diez gan daudz laika, tādēļ man neizdodas realizēt visas idejas mūsu krustiņlapas sakarā. Un kamēr neesmu atradusi sev uzticamu palīdzi, kas vēlētos man palīdzēt, es aicinu Jūs visas piedalīties šīs lapiņas pilnveidošanā. Šajā tēmā jūs droši varat izteikt savus komentārus.

Piemēram, par linkiem, kas nedarbos; tēmām, kas nav aktuālas un, kuras var dzēst ārā; ieteikumiem, kā šo lapiņu pilnveidot utt.

Patreiz es, piemēram, nevaru izdomāt kā pārskatāmākā veidā izveidot lietošanas ceļvedi jaunajām lietotājām.

Esat drošas, nekautrējieties un mēs šo lapiņu izveidosim vēl patīkamāku (inlove)

1 - 2 - 3 - 4 - 5 - »

Snurka Snurka Jaunpienācēja Ziņojumi: 57

0 #1 9. janvāris, 2009 11:50

Dzeina

Man ir ieteikums! varētu uztaisīt atsevišķu forumu, kur ir iekšā tikai meiteņu ziņojumi ar "tutorials" smile_mini.gif

Protams, ar pieredzi apmaināmies sadaļā dalīšanās pieredzē, bet tur ir diezgan daudz ziņojumu un reizēm īpašie, superīgie ieteikumi kādā jautājumā pasprūk sarunas gaitā, pavisam pie citas tēmas.

Jaunajā foruma tēmā varētu likt tikai pa vienam ziņojumam, un mēs, meitenes, varētu apņemties tur nekomentēt, arī paldies "skolotājām" pateikt citā foruma sadaļā vai PM.

Piemēram, man fantastisks likās iveck (clap) paraugs ierāmēšanā pēc vecmāmiņu metodes, tad Undine :arrow: uz manu jautājumu par grāmatzīmju kreiso pusi ielika fantastisku pamācību grāmatzīmju šūšanā forumā par pērlītēm smile_mini.gif

Tas arī atvieglotu iesācējiem :oops: veikli atrast praktiskos piemērus, paraugus savai nezināšanai smile_mini.gif

profils galerija

Ozoliņa Ozoliņa VIP kluba biedre Ziņojumi: 862

0 #2 9. janvāris, 2009 20:51

Man radās doma par krustdūriena ĀBECI izveidošanu.Piemēram,visu saīsinājumu smalku izskaidrojumu,svarīgu informāciju sīku izsklāstu,kas palīdz izšūšanā un citas tēmas, kas var būt svarīga,diegi,audumi,ierasto jautājumi un to atbildes u.c.Varētu izveidot kādu forumu kur zinošās krustiņotājas saraksta savas zināšanas un tad apkopot,izveidot tādu kā Ābeci!
Man liekas ka tas palīdzētu jaunajām krustiņotājām saprast visu šo aburošo krustiņu pasauli.Un pat pieredzējušām krustiņotājām ļaus ko jaunu uzināt un pašām izpausties!

profils galerija

Dacjux Dacjux VIP kluba biedre Ziņojumi: 727

0 #3 10. janvāris, 2009 7:41

Jā, un ābecē iekļaut arī visādus mūsu sarunvalodas tulkojumus, citādāk tas it kā nav nekāds oficiāls vārds - kāmjošana - bet te visām skaidrs, a padomājiet, kas nāk prātā pirmo reizi tādu vārdu izlasot te? biggrin_mini2.gif

profils galerija

Snurka Snurka Jaunpienācēja Ziņojumi: 57

0 #4 10. janvāris, 2009 7:44

Ozoliņa
(ok)
Tu tā vienkārši pateici, ko es tur iepriekš sarežģīti mēģināju izskaidrot!
Jā es arī tieši kaut ko tādu biju domājusi! biggrin_mini2.gif

profils galerija

Ennii Ennii Jaunpienācēja Ziņojumi: 72

0 #5 10. janvāris, 2009 8:56

Izšūšanas ABC jau ir izveidota, tik nezinu vai te ļauts publicēt, bet meitene no cāļa (šķiet, ka manīta arī te) - Sauliite smile_mini.gif ir izveidojusi tādu gudru lietu te ir viņas blogs, kreisajā malā var atrast norādi uz izšūšanas ABC. wink_mini.gif

profils galerija

Dacjux Dacjux VIP kluba biedre Ziņojumi: 727

0 #6 10. janvāris, 2009 9:00

Hmm, tad nu varbūt varam papildināt to šeit? Jo ne jau visas zina par šo blogu un te būtu galvenais, to visu apkopot vienu viet', lai visu, kas nepieciešams varētu atrast šajā lapiņā smile_mini.gif

profils galerija

Ozoliņa Ozoliņa VIP kluba biedre Ziņojumi: 862

0 #7 10. janvāris, 2009 11:23

Dacjux,jā,es arī tā domāju ka vajag ko tādu šajā lapiņā.Jo te jau esam daudzas un reizēm forumā ir pie 34 cilvēciņiem,varbūt tieši šādas lietas meklē.

profils galerija

inga inga Jaunpienācēja Ziņojumi: 128

0 #8 17. janvāris, 2009 8:45

Enni
Pilnīgi noteikti uzskatu, ka mums cāleņu ābeces nebūtu jāizmanto, bet jātaisa pašām sava. :?:

profils galerija

Kristy Kristy VIP kluba biedre Ziņojumi: 943

0 #9 11. februāris, 2009 8:27

Piekrītu ingai!
Vajag pašām savu.

Ko es liktu ābecē?
1) Apkopotu info par audumiem, diegiem(firmas, kvalitāte, pieredze)
2) Tikpat svarīgi manuprāt ir izšūšanas piederumi. Sākot ar adatām, marķieriem un beidzot ar rāmjiem. Pati šuvu kādu gadu, nemaz nezinot, ka ir tāds marķieris un ar rāmi arī ilgi biju meklējumos, turklāt iesākot šūt arī nezināju, ka izšūšanai ir speciālas adatas ar apaļu galiņu, ne parastās spicās ar ko šuj drēbes!
3) Izšūšanas tehnika. Kā pareizi šūt. Te jau katram izveidojas sava metode, bet tomēr, pirmo soli vajadzētu, arī diega nostiprināšanas variantus.
4) Tālāk var norādes ceļvedi uz shēmām. Pie šā paša var uzsvērt skaistākās diazineru shēmas.
5) Dacjux pieminēto tulkojumu mūsu sarunvalodai.

Uzreiz galvā vairs nekas neieskrien, bet noteikti vēl var papildināt manu sarakstu smile_mini.gif

profils galerija

sauite sauite Jaunpienācēja Ziņojumi: 103

0 #10 15. marts, 2009 12:01

Jā,jā... ļoti laba lieta būtu ABECE kur smelties informāciju,tā kā varētu teikt savā ziņā es arī esmu iesācēja(domāju,ka protu šūt,bet palasot -tomēr nē).Šīs mājaslapas dažādās vietās ir daudz un dažāda informācija,būtu ļoti forši ,ja tā būtu vienuviet. Piemēram izrādās arī pie krustiņiem ir arī puskrusiņi un vēl kaut kur bija kā izšuj aptinot diegu ap adatu,kā arī iezīmējot kontūras.Vēlētos arī zināt,kā pareizi ,izšujot veidot ,lai krustiņu virsējais diegs būrtu uz vienu pusi ,vai tam nav nozīmes,kā ierāmēt darbus.Izstādē redzēju,ka virs izšuvuma nav stikls,bet laikam kāds cits materiāls,tāpat arī grāmatzīmju,mērlentu veidošana.Nu gan pierakstīju pilnu lapu.Tas patiešām būtu jauki. (ok)

profils galerija

estii estii VIP kluba biedre Ziņojumi: 735

0 #11 11. aprīlis, 2009 19:23

Taa kaa es ar datoru esu uz juus un neizdodas visu saprast, varbuut var izdomaat taad kaa iisu pamaaciibu kaa sinii forumaa:
http://handmade.idvz.ru/forum/forum_posts.asp?TID=189&PN=1&FID=23&PR=3
Tur meitenes paskaidro viena otrai kaa tikt galaa ar dazaadaam probleeminaam. :oops:

profils galerija

singa singa VIP kluba biedre Ziņojumi: 642

0 #12 5. janvāris, 2010 12:40

Gribēju ievietot jaunu info par diegiem, bet beigās neatradu īsti kur. It kā var jau kaut kur, bet man šitāds haoss nepatīk. Skatos, vai nebūtu laiks paņemt slotu vai sniega lāpstu ( atkarībā no laikam apstākļiem biggrin_mini2.gif ) un forumā atjaunot kaut kādu sistēmu. Skatos, ka pasākts rakstīt, kur vien ienāk prātā. Šitā nevar. Nu kaut vai zem Izšūšanas ABC tēma kur nopirkt DMC diegus letak? To tikai zem dalīšanās pieredzē utt. Domāju, ka zem ABC var būt tikai tēmas, kas attiecas uz izšūšanas piederumiem, tehniku utt., bez liekiem komentāriem. Jautājumi par kaut ko nesaprotamo un sarunas par izšūšanu var risināt zem Dalīšanās pieredzē.
Es pati šodien gribēju uztaisīt apkopojumu par dažādiem diegiem, diegu kartēm, pārveidošanas tabulām un daudz ko citu, kas attiecas tieši uz diegiem, jo info daudz pa šiem gadiem savākts ... taču neredzu jēgu savam darbam, jo tas viss vienalga kaut kur muļļāsies pa vidu sarunām un atrast neviens neko nevarēs, īpaši jaunpienācēji.
Dzeina
Manis teikto vari arī neņemt galvā, tas tikai mans subjektīvais viedoklis. Ja visiem ir labi kā ir, tad man arī smile_mini.gif Man pašai viss vajadzīgais pa rokai datorā, tikai gribējās padalīties ar pārējām jaunajām meitenēm, kuras nezina, kur meklēt info.

profils galerija

1 - 2 - 3 - 4 - 5 - »

Ielogojies vai izveido profilu, lai komentētu!

Jaunākais forumā

Otrā Elpa 2020 rezultāti

Otrā Elpa 2019 rezultāti

Otrā Elpa 2018 rezultāti

Otrā Elpa 2017 rezultāti

Otrā Elpa 2016 rezultāti

Jaunākās bildes

0 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0

- - - -

Meklēt forumā ar google