Konkurss "Otrā elpa"

„Otrā elpa”

Noteikumi.

Spēles būtība ir sekojoša – jautri un ātri tikt galā ar saviem nepabeigtajiem/lielajiem darbiņiem, t.i. ar darbiņiem, ko jūs jau sen esat sākušas izšūt, bet dažādu iemeslu dēļ nevarat saņemties pabeigt. Dalībnieku skaits praktiski ir neierobežots.

1. Visi tie, kas vēlas pabeigt savus ilgtermiņa (izmērs vismaz 100x70 krustiņi) darbus pierakstās šeit un publicē sava darba fotogrāfiju.

2. Katra dalībniece pati izvēlas, vai viņa šūs vienu vai vairākus darbus un ar cik procesiem viņa piedalīsies spēlē. Nav svarīgi, vai tas ir gigantisks darbs, pašreizējais process vai jauns darbiņš, galvenais – vēlme sacensties un izšūt vairāk. Ja dalībniece piedalās ar diviem darbiem, šajā gadījumā viņa izvieto divas atskaites (vienā ziņojumā) – katru ar izšūtu pus-normu (250 un 250 krustiņiem).

3. Projekta ilgums ir 3 mēneši - no 1. jūnija līdz 31. augustam. Etapa ilgums – viena nedēļa. Pēc katra etapa beigām dalībnieces izvieto procesa fotogrāfijas un uzraksta, cik krustiņi nedēļas laika pieveikti. Pirmais etaps norisinās 1.-7. jūnijā, 1. jūnijā publicējam sākotnējos darbiņus, pirmās paveikto darbu atskaites - 8. jūnijā. Atsevišķos gadījumos atskaites par paveikto iespējams pievienot dienu ātrāk, bet ne vēlāk.

4. Izšuvuma nedēļas norma ir 500 krustiņu (vairāk var, mazāk nevar).
• 500 krustiņi = 1000 gobelēna dūrienu vai puskrustiņu
• 500 krustiņi = 500 bekstiči
• 500 krustiņi = 250 franču mezglu
Attiecīgi, pašas varat sarēķināt savu izšūto krustiņu skaitu. Piemēram, 200 krustiņu un 600 puskrustiņu = 500 krustiņu.

5. Pirmajā nedēļā atskaites tiek iesniegtas vienā albumā ar „Bija” un „Tagad” + norādiet izšūto krustiņu skaitu. Atskaites tiek ievietotas otrdienās līdz plkst 24.00 (pusnaktij), pievienojot bildes ievietošanas datumu. Ja negribat/nevarat norādīt precīzu krustiņu skaitu, rakstiet aptuveni. Mānīties jau varam, bet – galu galā taču izšujam priekš sevis, un sev nesamelosi. Ja nav iespējams precīzi saskaitīt, skaitiet krustiņus max +/- 50 krustiņu robežās.

6) Pēc noteiktu etapu skaita tiek saskaitīti punkti. Kurš vairāk izšuvis, tam vairāk punktu. Punkti tiek skaitīti sekojoši:
a) visiem, kas ir izšuvuši normu, pienākas 15 punkti;
b) tālāk tiek piešķirti punkti par normas pārsniegšanu. Kas visvairāk izšuvis – 15 punkti, otrajam čaklākajam 14 punkti, u.tt. Kura nav izšuvusi minimumu – 0 punkti.

7. Ja dalībniece nebrīdinot izlaiž atskaiti, viņai tie pielāgots sekojošs sods: -500 krustiņi par tekošo atskaiti (ja atskaite iesniegta nākamajās dienās) un -500 par nākošo atskaiti, t.i. kopumā tiek atvilkti 1000 krustiņi.

8. Ja dalībniece nebrīdinot izlaiž 3 atskaites, viņa no spēles izstājas.

9. Ja kāda jauna dalībniece vēlas pievienoties un piedalīties jau konkursa norises laikā, uz viņu attiecas visi augstākminētie notiekumi – ievietot sākumattēlu un sniegt regulāras atskaites. Nekādi bonusa punkti par novēlotu iestāšanos nepienākas, punkti tiek skaitīti sākot no iestāšanās nedēļas.

10. Ņemot vērā, ka āra valda vasara un sirds tiecas saulītes, katrai dalībniecei ir tiesības uz divu nedēļu ilgu „atvaļinājumu” trīs mēnešu ietvaros. Par atvaļinājumu ir jābrīdina pirms tekošās nedēļas atskaites, t.i. vismaz līdz pirmdienai pirms atskaites. Par savlaicīgi brīdinātu atvaļinājumu dalībniece saņem 15 punktus. Bonusa punkti par atvaļinājuma nedēļu nepienākas.

10. Pēc darba pabeigšanas dalībniece var izstāties no spēles vai turpināt darboties kopā ar grupu un uzsākt citu vai jaunu darbu.

11. Dalībniece, kas spēles laikā sakrāj vismazāko punktu skaitu, nosūta simbolisku dāvaniņu tai, kura sašuj visvairāk

Pēc spēles beigām, ja ir vēlēšanās no dalībnieču puses, spēli var turpināt otrajā „mačā” , nosakot jaunu termiņu.


Mīļās meitenes! Nesēdiet malā! Šī ir jūsu iespēja parādīt sevi un tikt beidzot galā ar tiem darbiņiem, kam agrāk nepietika laika vai pacietības. Pievienojieties arī ar saviem tekošajiem darbiņiem – nekas īpašs nav jādara, turpiniet šūt, vien saskaitiet savu veikumu. Izaicināsim sevi un jautrā sacensību garā sasniegsim vairāk.


Tātad, pirmajā etapā piedalās sekojošas dalībnieces:
1. Satiina
GK 617 Mona Lisa



ILCS Yellow roses



2. Nesshux


PABEIGTS !


Collection d'Art (Nr. 11562 Spring)



3. Kristy
Dimensions "Silent Flight"


PABEIGTS !


Dimensions Kaķēni



4. Ceita
VVG Saulespuķes


PABEIGTS !


ILCS Gladly Shining



Maska



5. Kine


PABEIGTS !


Dimensions Gentle Strenght



6. Lindish7577
Kustom Krafts Tīģeris



7. Hela
Mazā pianiste


PABEIGTS !


Ziema



8. Ozolina
HAED Fairy Sisters



9. eesti

PABEIGTS!

Meitene šūpolēs



10 Tedija
Kustom Krafts Tīģeris

PABEIGTS !

Žirafes



11. Papele
Lanarte

PABEIGTS !

Metriņš

PABEIGTS !

Hibiski



12. Deis8
GK



13. Pancitta

PABEIGTS !

Dimensions - As seasons change



14. Briesmonite
ILCS Gerberas



Un šeit - kopējais projekta laikā izšuto krustiņu un savākto punktu skaits smile_mini.gif

1 - 2 - 3 - ... - 34 - 35 - 36 - »

nesshux nesshux VIP kluba biedre Ziņojumi: 790

0 #1 31. maijs, 2010 19:54

es piesakos smile_mini.gif
Kur man jāpublicē fotogrāfija? Ja tas ir vēl neiesākts darbiņš (tikai sagrafēts), tad arī vajag bildi?

profils galerija

Jjoollee Jjoollee Jaunpienācēja Ziņojumi: 96

0 #2 31. maijs, 2010 22:06

Jau tagad zinu, ka piedalīšos biggrin_mini.gif bet ne šā mēneša laikā. Vispirms pabeigšu iesāktos un apsolītos mazos darbiņus un tad uzsākšu jaukos tauriņus šūt (inlove) Tad jau pieteikšos kad iesākšu (party) Lai veicas wink_mini.gif

profils galerija

Kristy Kristy VIP kluba biedre Ziņojumi: 943

0 #3 1. jūnijs, 2010 5:06

Es piesakos!!!
Šobrīd esmu iesākusi Dimensions Silent flight un šāda ir mana atskaite uz 01.06..

Darbu šuju uz aida 18, izmēri 200x298. Un par cik man tas ir oriģinālais komplekts un diegi ir visi vienāda garuma, tad es izrēķināju, ka no 95 cm gara diega pavediena es izšuju 113 krustiņus, tapēc es skaitīšu tā - pēc izšūto diegu daudzuma, jo izšujot pašu ērgli, man ir pagrūti saskaitīt pēc 10x10 lodziņiem.

Un vēl... es gan nezinu, bet man šķiet, ka 500 krustiņi nedēļā ir stipri par maz, vajag vairāk smiley-roll.png (bet varbūt arī nevajag smile_mini.gif ). Es dienā izšuju kādus ~500 :?:

profils galerija

Eljusik Eljusik Pastāvīgā apmeklētāja Ziņojumi: 226

0 #4 1. jūnijs, 2010 5:18

Es gan neuzskatu, ka 500 ir par maz... Es pat tagad domāju vai piedalīties un vai uzspēšu katru nedeļu pa 500 krustiņiem.
Un cik saprotu, tad šī spēle ir vairāk tā kā domāta tiem, kam kāds darbiņš velkas... Kā jau sākumā rakstīts - jautri un ātri tikt galā ar saviem nepabeigtajiem/lielajiem darbiņiem, t.i. ar darbiņiem, ko jūs jau sen esat sākušas izšūt, bet dažādu iemeslu dēļ nevarat saņemties pabeigt.

Tā kā tiem, kam 500 krustiņi ir dienas norma, vispār nav jāuztraucas un jādzīvo zaļi... biggrin_mini2.gif

profils galerija

solle solle Pastāvīgā apmeklētāja Ziņojumi: 454

0 #5 1. jūnijs, 2010 5:33

Cik forš kokunkursiņš jums te atvērts, man arī ir nepabeigts darbiņš vāģu alfabētiņš, gribās jau ļoti pabeigt, bet nu laikam kautkad vēlāk, jāsaved acis kārtībā

profils galerija

ceita ceita VIP kluba biedre Ziņojumi: 638

0 #6 1. jūnijs, 2010 6:05

Es protams piesakos, vēlreiz pārdomāju vai tomēr ar diviem darbiem, bet ja palikšu pie viena, tad es savas ILCS saulespuķes šūšu bezgalīgi ilgi, jo galīgi man tās nešujas. Šī spēle būs izaicinājums saņemties un nepamest iesākto. Varbūt vēl atcerieties, ka ILCS saulespuķēm šis jau ir otrais mēģinājums izšūt.

Abi pieteiktie darbi ir uz aida 18, šuju ar vienu diedziņu, centīšos vismaz pa 500 krustiņiem iešūt katram no tiem nedēļas laikā.

Tātad atskaite uz 01.06.2010.:
http://show.7ya.ru/private.aspx?Rubrid=275482

profils galerija

Satiina Satiina VIP kluba biedre Ziņojumi: 737

0 #7 1. jūnijs, 2010 6:05

Paldies tām, kas pieteicās, īsti nesapratu, Eljusik, Tu jā vai nē? Par tiem 500 krustiņiem ir tā, ka tas ir ne daudz, ne maz. Ja pieķeras tikai pie nepabeigtā darbiņa, tad tas ir viegli, bet tā kā mums praktiski visām ir vēl visādi darbiņi, RR, u.tt., tie 500 ir nolikti kā minimums, lai tas nepabeigtais darbiņš piepiedu/brīvprātīgi uz priekšu virzītos smile_mini.gif

profils galerija

kine kine Pastāvīgā apmeklētāja Ziņojumi: 328

0 #8 1. jūnijs, 2010 6:29

Es arī piedalos!

Esmu iesākusi šādu darbiņu. Darba laukums ir 144x130, bet tā kā jāizšuj pati lapa, bet ne fons, tad sanāk izšūt kādus 60% jeb ~11000 krustiņus. Darbā jāizšuj arī puskrustiņi un bekstičs, tos tik viegli aprēķināt nebūs. Krustiņus skaitīšu aizkrāsojot shēmu un tad "uz aci". Uz doto brīdi darbiņš izšūts tik daudz. Šuju ar lina diegiem uz 32 Murano auduma ar 1 diedziņu.

profils galerija

Hela Hela VIP kluba biedre Ziņojumi: 1355

0 #9 1. jūnijs, 2010 6:50

Man ir jautājums par 10.punktu. „Par savlaicīgi brīdinātu atvaļinājumu dalībniece saņem 15 punktus”, t.i., ja neko neizšuj, bet paņem brīvu nedēļu, par to pienākas 15 punkti? Es saprotu, ka nekas netiek mīnusots nost, nav to soda sankciju, nu varbūt kādus 5 punktus klāt, bet pilnus 15? Sanāk tā, ka, ja meitene paliek, piemēram, ceturtā, tad viņai ir plus 12 punkti, bet par neko nedarīšanu plus 15? Vai arī es kaut ko ne tā sapratu?

Es piedalos. Tā kā bilde ir mājas datorā, vakarā izlikšu bildi un nofotografēšu, cik man ir izšūts uz šodienu.

Par tiem 500 krustiņiem nedēļā. Tas ir labi, ja cilvēks nestrādā un var veltīt savai mīļajai nodarbei laika cik tīk. Bet ja es esmu mājās sešos vakarā, tad man arī tie 500 pa nedēļu būs diezgan daudz. Turklāt vēl taču ir citi projekti, piemēram, kā man klasiskais RR, kur vēl 5 motīvi jāizšuj, tos krustiņus taču es tāpat šuju, bet te pieplusot klāt nevaru.
Kristy, tad jau tu būsi pirmrindniekos šajā projektā.

profils galerija

Hela Hela VIP kluba biedre Ziņojumi: 1355

0 #10 1. jūnijs, 2010 7:07

Es runāju par pirmo 10.punktu. Pārlasot 6.punkta piešķiramos papildus punktus, tomēr domāju, ka par atvaļinājuma nedēļu nevajadzētu piešķirt punktus. Nav soda, bet nav arī punktu. smiley-roll.png

profils galerija

Lindish7577 Lindish7577 Jaunpienācēja Ziņojumi: 23

0 #11 1. jūnijs, 2010 7:20

Es arī vēlos piedalīties!

Jau sen atpakaļ esmu iesākusi Tīģeri no Kustom Krafts, bet starp visādiem sīkajiem darbiņiem viņš galīgi neiet uz priekšu. Uz 01.06.2010 viņš man izskatās šādi.

Darbiņa apjoms ir 160x210 krustiņi. Šuju uz 18 aidas ar diviem diedziņiem, lai būtu biezs šuvums un baltā aida nespīdētu cauri.

Mani gan mazliet biedē 500 krustiņi nedēļā, jau patestēju, ka vienā vakarā pēc darba un lekcijām knapi 80 krustiņi sanāk, nu nav tā laika tik daudz, bet toties apņemšanās liela smile_mini.gif

profils galerija

Eljusik Eljusik Pastāvīgā apmeklētāja Ziņojumi: 226

0 #12 1. jūnijs, 2010 7:33

Satiina rakstīja: 
Paldies tām, kas pieteicās, īsti nesapratu, Eljusik, Tu jā vai nē? Par tiem 500 krustiņiem ir tā, ka tas ir ne daudz, ne maz. Ja pieķeras tikai pie nepabeigtā darbiņa, tad tas ir viegli, bet tā kā mums praktiski visām ir vēl visādi darbiņi, RR, u.tt., tie 500 ir nolikti kā minimums, lai tas nepabeigtais darbiņš piepiedu/brīvprātīgi uz priekšu virzītos smile_mini.gif



Es vēl domāju... Šodien laikapstākļi nomāc :x

profils galerija

1 - 2 - 3 - ... - 34 - 35 - 36 - »

Ielogojies vai izveido profilu, lai komentētu!

Jaunākais forumā

Otrā Elpa 2023 rezultāti

Otrā Elpa 2021 rezultāti

Otrā Elpa 2020 rezultāti

Otrā Elpa 2019 rezultāti

Otrā Elpa 2018 rezultāti

Otrā Elpa 2017 rezultāti

Otrā Elpa 2016 rezultāti

Jaunākās bildes

0 3 3 0 0 0 0 0 0 2 0 5

- - - -

Meklēt forumā ar google