Konkurss "Otrā elpa"

„Otrā elpa”

Noteikumi.

Spēles būtība ir sekojoša – jautri un ātri tikt galā ar saviem nepabeigtajiem/lielajiem darbiņiem, t.i. ar darbiņiem, ko jūs jau sen esat sākušas izšūt, bet dažādu iemeslu dēļ nevarat saņemties pabeigt. Dalībnieku skaits praktiski ir neierobežots.

1. Visi tie, kas vēlas pabeigt savus ilgtermiņa (izmērs vismaz 100x70 krustiņi) darbus pierakstās šeit un publicē sava darba fotogrāfiju.

2. Katra dalībniece pati izvēlas, vai viņa šūs vienu vai vairākus darbus un ar cik procesiem viņa piedalīsies spēlē. Nav svarīgi, vai tas ir gigantisks darbs, pašreizējais process vai jauns darbiņš, galvenais – vēlme sacensties un izšūt vairāk. Ja dalībniece piedalās ar diviem darbiem, šajā gadījumā viņa izvieto divas atskaites (vienā ziņojumā) – katru ar izšūtu pus-normu (250 un 250 krustiņiem).

3. Projekta ilgums ir 3 mēneši - no 1. jūnija līdz 31. augustam. Etapa ilgums – viena nedēļa. Pēc katra etapa beigām dalībnieces izvieto procesa fotogrāfijas un uzraksta, cik krustiņi nedēļas laika pieveikti. Pirmais etaps norisinās 1.-7. jūnijā, 1. jūnijā publicējam sākotnējos darbiņus, pirmās paveikto darbu atskaites - 8. jūnijā. Atsevišķos gadījumos atskaites par paveikto iespējams pievienot dienu ātrāk, bet ne vēlāk.

4. Izšuvuma nedēļas norma ir 500 krustiņu (vairāk var, mazāk nevar).
• 500 krustiņi = 1000 gobelēna dūrienu vai puskrustiņu
• 500 krustiņi = 500 bekstiči
• 500 krustiņi = 250 franču mezglu
Attiecīgi, pašas varat sarēķināt savu izšūto krustiņu skaitu. Piemēram, 200 krustiņu un 600 puskrustiņu = 500 krustiņu.

5. Pirmajā nedēļā atskaites tiek iesniegtas vienā albumā ar „Bija” un „Tagad” + norādiet izšūto krustiņu skaitu. Atskaites tiek ievietotas otrdienās līdz plkst 24.00 (pusnaktij), pievienojot bildes ievietošanas datumu. Ja negribat/nevarat norādīt precīzu krustiņu skaitu, rakstiet aptuveni. Mānīties jau varam, bet – galu galā taču izšujam priekš sevis, un sev nesamelosi. Ja nav iespējams precīzi saskaitīt, skaitiet krustiņus max +/- 50 krustiņu robežās.

6) Pēc noteiktu etapu skaita tiek saskaitīti punkti. Kurš vairāk izšuvis, tam vairāk punktu. Punkti tiek skaitīti sekojoši:
a) visiem, kas ir izšuvuši normu, pienākas 15 punkti;
b) tālāk tiek piešķirti punkti par normas pārsniegšanu. Kas visvairāk izšuvis – 15 punkti, otrajam čaklākajam 14 punkti, u.tt. Kura nav izšuvusi minimumu – 0 punkti.

7. Ja dalībniece nebrīdinot izlaiž atskaiti, viņai tie pielāgots sekojošs sods: -500 krustiņi par tekošo atskaiti (ja atskaite iesniegta nākamajās dienās) un -500 par nākošo atskaiti, t.i. kopumā tiek atvilkti 1000 krustiņi.

8. Ja dalībniece nebrīdinot izlaiž 3 atskaites, viņa no spēles izstājas.

9. Ja kāda jauna dalībniece vēlas pievienoties un piedalīties jau konkursa norises laikā, uz viņu attiecas visi augstākminētie notiekumi – ievietot sākumattēlu un sniegt regulāras atskaites. Nekādi bonusa punkti par novēlotu iestāšanos nepienākas, punkti tiek skaitīti sākot no iestāšanās nedēļas.

10. Ņemot vērā, ka āra valda vasara un sirds tiecas saulītes, katrai dalībniecei ir tiesības uz divu nedēļu ilgu „atvaļinājumu” trīs mēnešu ietvaros. Par atvaļinājumu ir jābrīdina pirms tekošās nedēļas atskaites, t.i. vismaz līdz pirmdienai pirms atskaites. Par savlaicīgi brīdinātu atvaļinājumu dalībniece saņem 15 punktus. Bonusa punkti par atvaļinājuma nedēļu nepienākas.

10. Pēc darba pabeigšanas dalībniece var izstāties no spēles vai turpināt darboties kopā ar grupu un uzsākt citu vai jaunu darbu.

11. Dalībniece, kas spēles laikā sakrāj vismazāko punktu skaitu, nosūta simbolisku dāvaniņu tai, kura sašuj visvairāk

Pēc spēles beigām, ja ir vēlēšanās no dalībnieču puses, spēli var turpināt otrajā „mačā” , nosakot jaunu termiņu.


Mīļās meitenes! Nesēdiet malā! Šī ir jūsu iespēja parādīt sevi un tikt beidzot galā ar tiem darbiņiem, kam agrāk nepietika laika vai pacietības. Pievienojieties arī ar saviem tekošajiem darbiņiem – nekas īpašs nav jādara, turpiniet šūt, vien saskaitiet savu veikumu. Izaicināsim sevi un jautrā sacensību garā sasniegsim vairāk.


Tātad, pirmajā etapā piedalās sekojošas dalībnieces:
1. Satiina
GK 617 Mona LisaILCS Yellow roses2. Nesshux


PABEIGTS !


Collection d'Art (Nr. 11562 Spring)3. Kristy
Dimensions "Silent Flight"


PABEIGTS !


Dimensions Kaķēni4. Ceita
VVG Saulespuķes


PABEIGTS !


ILCS Gladly ShiningMaska5. Kine


PABEIGTS !


Dimensions Gentle Strenght6. Lindish7577
Kustom Krafts Tīģeris7. Hela
Mazā pianiste


PABEIGTS !


Ziema8. Ozolina
HAED Fairy Sisters9. eesti

PABEIGTS!

Meitene šūpolēs10 Tedija
Kustom Krafts Tīģeris

PABEIGTS !

Žirafes11. Papele
Lanarte

PABEIGTS !

Metriņš

PABEIGTS !

Hibiski12. Deis8
GK13. Pancitta

PABEIGTS !

Dimensions - As seasons change14. Briesmonite
ILCS GerberasUn šeit - kopējais projekta laikā izšuto krustiņu un savākto punktu skaits smile_mini.gif

« - 1 - 2 - 3 - ... - 34 - 35 - 36 - »

Satiina Satiina VIP kluba biedre Ziņojumi: 737

0 #13 1. jūnijs, 2010 7:34

Hela Par tiem 15 punktiem ir tā, ka atvaļinājuma nedēļā meitene saņem 15 punktus par to, ka viņa piedalās konkursā (ja punktus nepiešķir, tad arī oficiālais atvaļinājums drastiski ietekmē punktu skaitu un meitenēm atvaļinājums ļoti sit pa kopējo punktu skaitu). Tai, kas ņem atvaļinājumu, pienākas standarta 15 punkti, pārējām 15+15; 15+14... Tie piecpadsmit pamata pienākas lai vismaz nedaudz noturētos līmenī ar pārējām un tās ir tikai 2x projekta laikā. Savādāk es, teiksim, oficiāli paņemu nedēļu brīvu, bet uzreiz esmu par apt. 30 ptiem zemāk kā pārējās.

Es tiešām nezinu, ko jums teikt par tiem 500 krustiņiem, tāda visur bija norma, kur papētīju, citos portālos reālais vidējais izšūto krustiņu skaits variē no ap 500 līdz ap 3000-5000. Nu es pati esmu neizpratnē, bet saprotiet arī mani - diemžēl visiem neizpatikt, tāpēc izvērtējiet savas iespējas. Un varbūt dažai tas limits 500 būs motivācija tos 500 arī pieveikt smile_mini.gif

Es pati arī strādāju pilnu darba dienu un jāsaka, viegli nav visu paspēt, bet nu skatīsimies, kā mums veiksies.

profils galerija

Satiina Satiina VIP kluba biedre Ziņojumi: 737

0 #14 1. jūnijs, 2010 7:36

Es vēlāk izdomāšu, kā smuki salikt mūsu procesus šajā lapiņā.

profils galerija

Hela Hela VIP kluba biedre Ziņojumi: 1355

0 #15 1. jūnijs, 2010 7:39

Un kur es sarakstiņā esmu pazudusi? smiley-roll.png

profils galerija

papele papele VIP kluba biedre Ziņojumi: 1222

0 #16 1. jūnijs, 2010 8:16

Es vēl līdz vakaram padomāšu par piedalīšanos. "Iegulējušos" darbu man īsti nav, bet tāpat gribas ātrāk pabeigt iesākto. :idea:
Attiecībā uz 500 krustiņiem, domāju, ka nevajag neko mainīt. Es arī strādāju pilnu darba dienu, paralēli šuju šo to nerādāmu vai nelielu, kas tātad ir ārpus "Otrās elpas", tāpat arī adu. Man arī ir vakari, kuros ar piespiešanos iebakstu labi, ja 10 -20 krustiņus, jo vienkārši acis krīt ciet! un tas jau nozīmē, ka nākošajā vakarā jāsašuj vismaz divas "normas"! biggrin_mini2.gif Bet varētu būt interesanti pasekot līdzi tam, cik tad īsti nedēļas laikā tiek izšūts.

profils galerija

estii estii VIP kluba biedre Ziņojumi: 735

0 #17 1. jūnijs, 2010 10:59

Es ar piesakos, bildi ieliksu veelaak. Probleemas ar fotoaparaatu, aizstaigaasu uz kaiminiem nobildeet. biggrin_mini2.gif

profils galerija

Kristy Kristy VIP kluba biedre Ziņojumi: 943

0 #18 1. jūnijs, 2010 11:29

Meitenes, sanāk, ka es ar saviem krustiņiem esmu te visu "sašūpojusi", nebūt nebija man tāda mērķa, tā ka lūdzamas - piedodiet!
Kamdēļ es pārjautāju par to skaitu? Ļoti vienkārši - apsēdos šūt, domāju, kā būtu ērtāk uzskaitīt izšūto krustiņu skaitu(jo līdz tam nekad to nebiju darījusi) un izrēķināju, ka no viena diega pavediena es izšuju 113 krustiņus un tādus pavedienus es stundas laikā izšuvu kādus 4-5. Tamdēļ es tā pārjautāju. Bet viss kārtībā, arī es strādāju pilnu darba dienu un pie krustiņiem man sanāk piesēsties tikai vakaros vai agri no rīta un arī ne katru dienu.

profils galerija

Ozoliņa Ozoliņa VIP kluba biedre Ziņojumi: 862

0 #19 1. jūnijs, 2010 13:19

Es arī piedalos! Man tik nav fotoaparāta. Draugs pārdeva un man tādas dusmas. :x Bet es fotografēšu ar telefonu kaut 300 reizes, kamēr bildē varēs ko saprast. smiley-roll.png
Par atskaišu vieglāku saprašanu, pirmajā ziņojumā, pie katras dalībnieces pielikt albumiņa adresi, kur var atrast nedēļas veikumu. (Tāda ir man doma).

Tad nu mans darbs ir
Heaven and Earth Designs
Fairy Sisters
(Large Format)
Chart No: HAEJUF 121
Chart Design By Michele Sayetta
Artwork by Julie Fain
350w x 275h krustiņi. Kopā 24 lapas, bet visas nav pilnas.
Šobrīd šuju 9 lapu, uz 16 aidas, ar diviem diegiem. Bijuši ilgi pārtraukumi, jo pastarpu šuvu RR un dāvanas. Ļoti gribās pabeigt, draugs izvēlējas šo darbu, un pašai ar patīk. Šeit var apskatīt https://foto.inbox.lv/karina778/Otraa-elpa kādam jābūt gala rezultātam, un šī brīža paveikto.

profils galerija

papele papele VIP kluba biedre Ziņojumi: 1222

0 #20 1. jūnijs, 2010 13:41

Kristy rakstīja: 
Meitenes, sanāk, ka es ar saviem krustiņiem esmu te visu "sašūpojusi", nebūt nebija man tāda mērķa, tā ka lūdzamas - piedodiet!


Liecies mierā! Man, piemēram, radās skaudība - re, cik ātri iet uz priekšu! biggrin_mini2.gif Bet tas man nekad nav bijis noslēpums, ka Tu šuj ātri - to jau Tev teicu arī tusiņā. Un man ir patiess prieks par tik daudziem skaistiem darbiem, kurus esi radījusi!

profils galerija

kine kine Pastāvīgā apmeklētāja Ziņojumi: 328

0 #21 1. jūnijs, 2010 14:00

Satiina, mazliet aizdomājos par to atvaļinājumu un savlaicīgo brīdināšanu..
Šā projekta laikā es plānoju braukt (minimums 2 nedēļas) uz laukiem- prom no civilizācijas, tā ka internets tur nav, atskaiti ielikt nevarēšu, bet šūt gan varēšu uz nebēdu. Tad sanāk, ka skaitīšos atvaļinājumā, bet turpināšu šūt. Par piedalīšanos saņemšu 15 punktus, bet par izšūtajiem krustiņiem man punktus skaitīs tikai tad, kad atskaitīšos, t.i. pēc atvaļinājuma?
Ui, ceru, ka saproti, ko sacerēju? smile_mini.gif

profils galerija

Aiga Aiga Jaunpienācēja Ziņojumi: 172

0 #22 1. jūnijs, 2010 14:12

Man arī radās jautājums smile_mini.gif

Es ļoti gribētu piedalīties, jo ir iestrēdzis viens (nu patiešībā vairāki, bet tas tā... ) darbiņš, bet šobrīd tā īsti nav laika... vai var iesaistīties apmēram pēc mēneša vai nedaudz mazāk?

Piedodiet, ja es te visu sarežģīju sad_mini.gif

profils galerija

nesshux nesshux VIP kluba biedre Ziņojumi: 775

0 #23 1. jūnijs, 2010 14:53

Šeit būs mana darbiņa shēma, bet šeit ir sagrafētais audums - process uz 1. jūniju.

profils galerija

Tedija Tedija VIP kluba biedre Ziņojumi: 500

0 #24 1. jūnijs, 2010 15:25

Domāju, domāju un beigās tomēr nolēmu piedalīties. Kaut arī šis nav tas darbiņš kas gulējis manā skapī vairākus gadus, bet es pie tiem nevaru ķerties kamēr šis nav nobeigts. Jo pirms jāņiem jādāvina, bet šķiet, ka nepaspēšu. Lai nu kā es piedalīšos ar šo tīģeri. Tā lielums ir 196x154 šuju uz Aida 16 ar diviem pavedieniem.
Līdz šim brīdim (01.06.10) esmu tikusi tik tālu.

profils galerija

« - 1 - 2 - 3 - ... - 34 - 35 - 36 - »

Ielogojies vai izveido profilu, lai komentētu!

Jaunākais forumā

Otrā Elpa 2020 rezultāti

Otrā Elpa 2019 rezultāti

Otrā Elpa 2018 rezultāti

Otrā Elpa 2017 rezultāti

Otrā Elpa 2016 rezultāti

Jaunākās bildes

1 1 1 1 0 0 0 0 0 2 2 1

- - - -

Meklēt forumā ar google