Konkurss "Otrā elpa"

„Otrā elpa”

Noteikumi.

Spēles būtība ir sekojoša – jautri un ātri tikt galā ar saviem nepabeigtajiem/lielajiem darbiņiem, t.i. ar darbiņiem, ko jūs jau sen esat sākušas izšūt, bet dažādu iemeslu dēļ nevarat saņemties pabeigt. Dalībnieku skaits praktiski ir neierobežots.

1. Visi tie, kas vēlas pabeigt savus ilgtermiņa (izmērs vismaz 100x70 krustiņi) darbus pierakstās šeit un publicē sava darba fotogrāfiju.

2. Katra dalībniece pati izvēlas, vai viņa šūs vienu vai vairākus darbus un ar cik procesiem viņa piedalīsies spēlē. Nav svarīgi, vai tas ir gigantisks darbs, pašreizējais process vai jauns darbiņš, galvenais – vēlme sacensties un izšūt vairāk. Ja dalībniece piedalās ar diviem darbiem, šajā gadījumā viņa izvieto divas atskaites (vienā ziņojumā) – katru ar izšūtu pus-normu (250 un 250 krustiņiem).

3. Projekta ilgums ir 3 mēneši - no 1. jūnija līdz 31. augustam. Etapa ilgums – viena nedēļa. Pēc katra etapa beigām dalībnieces izvieto procesa fotogrāfijas un uzraksta, cik krustiņi nedēļas laika pieveikti. Pirmais etaps norisinās 1.-7. jūnijā, 1. jūnijā publicējam sākotnējos darbiņus, pirmās paveikto darbu atskaites - 8. jūnijā. Atsevišķos gadījumos atskaites par paveikto iespējams pievienot dienu ātrāk, bet ne vēlāk.

4. Izšuvuma nedēļas norma ir 500 krustiņu (vairāk var, mazāk nevar).
• 500 krustiņi = 1000 gobelēna dūrienu vai puskrustiņu
• 500 krustiņi = 500 bekstiči
• 500 krustiņi = 250 franču mezglu
Attiecīgi, pašas varat sarēķināt savu izšūto krustiņu skaitu. Piemēram, 200 krustiņu un 600 puskrustiņu = 500 krustiņu.

5. Pirmajā nedēļā atskaites tiek iesniegtas vienā albumā ar „Bija” un „Tagad” + norādiet izšūto krustiņu skaitu. Atskaites tiek ievietotas otrdienās līdz plkst 24.00 (pusnaktij), pievienojot bildes ievietošanas datumu. Ja negribat/nevarat norādīt precīzu krustiņu skaitu, rakstiet aptuveni. Mānīties jau varam, bet – galu galā taču izšujam priekš sevis, un sev nesamelosi. Ja nav iespējams precīzi saskaitīt, skaitiet krustiņus max +/- 50 krustiņu robežās.

6) Pēc noteiktu etapu skaita tiek saskaitīti punkti. Kurš vairāk izšuvis, tam vairāk punktu. Punkti tiek skaitīti sekojoši:
a) visiem, kas ir izšuvuši normu, pienākas 15 punkti;
b) tālāk tiek piešķirti punkti par normas pārsniegšanu. Kas visvairāk izšuvis – 15 punkti, otrajam čaklākajam 14 punkti, u.tt. Kura nav izšuvusi minimumu – 0 punkti.

7. Ja dalībniece nebrīdinot izlaiž atskaiti, viņai tie pielāgots sekojošs sods: -500 krustiņi par tekošo atskaiti (ja atskaite iesniegta nākamajās dienās) un -500 par nākošo atskaiti, t.i. kopumā tiek atvilkti 1000 krustiņi.

8. Ja dalībniece nebrīdinot izlaiž 3 atskaites, viņa no spēles izstājas.

9. Ja kāda jauna dalībniece vēlas pievienoties un piedalīties jau konkursa norises laikā, uz viņu attiecas visi augstākminētie notiekumi – ievietot sākumattēlu un sniegt regulāras atskaites. Nekādi bonusa punkti par novēlotu iestāšanos nepienākas, punkti tiek skaitīti sākot no iestāšanās nedēļas.

10. Ņemot vērā, ka āra valda vasara un sirds tiecas saulītes, katrai dalībniecei ir tiesības uz divu nedēļu ilgu „atvaļinājumu” trīs mēnešu ietvaros. Par atvaļinājumu ir jābrīdina pirms tekošās nedēļas atskaites, t.i. vismaz līdz pirmdienai pirms atskaites. Par savlaicīgi brīdinātu atvaļinājumu dalībniece saņem 15 punktus. Bonusa punkti par atvaļinājuma nedēļu nepienākas.

10. Pēc darba pabeigšanas dalībniece var izstāties no spēles vai turpināt darboties kopā ar grupu un uzsākt citu vai jaunu darbu.

11. Dalībniece, kas spēles laikā sakrāj vismazāko punktu skaitu, nosūta simbolisku dāvaniņu tai, kura sašuj visvairāk

Pēc spēles beigām, ja ir vēlēšanās no dalībnieču puses, spēli var turpināt otrajā „mačā” , nosakot jaunu termiņu.


Mīļās meitenes! Nesēdiet malā! Šī ir jūsu iespēja parādīt sevi un tikt beidzot galā ar tiem darbiņiem, kam agrāk nepietika laika vai pacietības. Pievienojieties arī ar saviem tekošajiem darbiņiem – nekas īpašs nav jādara, turpiniet šūt, vien saskaitiet savu veikumu. Izaicināsim sevi un jautrā sacensību garā sasniegsim vairāk.


Tātad, pirmajā etapā piedalās sekojošas dalībnieces:
1. Satiina
GK 617 Mona LisaILCS Yellow roses2. Nesshux


PABEIGTS !


Collection d'Art (Nr. 11562 Spring)3. Kristy
Dimensions "Silent Flight"


PABEIGTS !


Dimensions Kaķēni4. Ceita
VVG Saulespuķes


PABEIGTS !


ILCS Gladly ShiningMaska5. Kine


PABEIGTS !


Dimensions Gentle Strenght6. Lindish7577
Kustom Krafts Tīģeris7. Hela
Mazā pianiste


PABEIGTS !


Ziema8. Ozolina
HAED Fairy Sisters9. eesti

PABEIGTS!

Meitene šūpolēs10 Tedija
Kustom Krafts Tīģeris

PABEIGTS !

Žirafes11. Papele
Lanarte

PABEIGTS !

Metriņš

PABEIGTS !

Hibiski12. Deis8
GK13. Pancitta

PABEIGTS !

Dimensions - As seasons change14. Briesmonite
ILCS GerberasUn šeit - kopējais projekta laikā izšuto krustiņu un savākto punktu skaits smile_mini.gif

« - 1 - 2 - 3 - 4 - ... - 34 - 35 - 36 - »

Satiina Satiina VIP kluba biedre Ziņojumi: 737

0 #25 1. jūnijs, 2010 15:39

Paldies visām, kas piesakās smile_mini.gif Centīšos atbildēt uz jūsu jautājumiem.

Kine, jā, tā diemžēl sanāk, ja nu vienīgi kkādā veidā vari man atsūtīt bildi un krustiņu skaitu publicēšanai. Kad atgriezīsies no atvaļinājuma, tev kontā būs papildus 30 pti (par abām nedēļām kopā), bet krustiņu skaits neko neietekmēs. Krustiņus sāksi skaitīt atkal aktīvajā nedēļā, kad sacentīsies par papildus punktiem wink_mini.gif

Aiga - vari iesaistīties kad vien vēlies, vienīgi punktus sāksi krāt no sākuma smile_mini.gif

profils galerija

Satiina Satiina VIP kluba biedre Ziņojumi: 737

0 #26 1. jūnijs, 2010 16:13

Varat sniegt sau vērtējumu par to, kā jums patīk/nepatīk kopējā atskaite pirmajā lapā. Es domāju, ka ar nedēļām varēsim likt klāt atskaites bildi katrai dalībniecēm. Tas tā, ietrennēju roku radikālī biggrin_mini2.gif Ja nepatiks, ņemšu ārā.

profils galerija

Hela Hela VIP kluba biedre Ziņojumi: 1355

0 #27 1. jūnijs, 2010 16:25

Lai arī īstais darbs, kāpēc es piedalos šajā projektā, ir cits, startēšu es ar gobelēnu Mazā pianiste. Kad šis būs pabeigts, nākošais būs jau krustiņos.

Gobelēna izmērs ir 150x220. Šuju uz Nr.16 ar 4 diegiem, tāpēc izvēlējos nevis gobelēndūrienu, bet puskrustiņu (diegu patēriņa dēļ). Man būs jāšuj tie tūkstoši biggrin_mini2.gif un jādala uz pusi.

profils galerija

Hela Hela VIP kluba biedre Ziņojumi: 1355

0 #28 1. jūnijs, 2010 16:29

Man pirmajā lapā visas bildes nemaz neveras vaļā. Daļu redzu, daļa ir X.

profils galerija

Lindish7577 Lindish7577 Jaunpienācēja Ziņojumi: 23

0 #29 1. jūnijs, 2010 17:56

Pirmajā lapā nerādās mans tīģeris, iespējams problēmas tamdēļ, ka kopēju kā linku uz bloga bildēm, tagad ieliku Picasā kā albumu.

profils galerija

ceita ceita VIP kluba biedre Ziņojumi: 637

0 #30 1. jūnijs, 2010 18:01

Satiina
Paldies par padarīto!

Par krustiņu daudzumu: tā kā ILCS saulespuķe ir liela izmēros(500*385), tad man ir jāsašuj daudz vairāk par 500 krustiņiem nedēļā,ja es vēlos līdz gada beigām pabeigt, vismaz es tā ceru, un tā kā es patreiz nestrādāju, tad šūšanai varu veltīt daudz vairāk laika nekā agrāk, bet tas tomēr ir ļoti teorētiski, jo es vairs nešuju vakaros, vēl pie tam bērniem sācies brīvlaiks, tas nozīmē, ka laika šūšanai būs mazāk un protams, ka vasara arī iedos savas korekcijas. Man arī reizēm uznāk adīšanas prieks, kad vienkārši negribas krustiņot.
Bet ir viens cits bet, es šuju bez rāmja, tātad ar vienu adatas dūrienu sanāk uzreiz divi caurumi audumā un ar vienu diegu(nevis diviem) šūšana man iet gana naski. Tad jau redzēsim, cik pa nedēļu sakrustiņosies. Man pašai būs interesanti, jo nekad neesmu nedēļā izšūtos krustiņus skaitījusi.
Man šonedēļ galvenais uzstādījums ir normāli atsākt savu ILCS saulespuķi, jo kādu laiku neesmu to kustinājusi.

Un novēlu mums visām lielu krustiņošanas prieku!!!

profils galerija

papele papele VIP kluba biedre Ziņojumi: 1222

0 #31 1. jūnijs, 2010 20:01

Es arī izlēmu piedalīties. Tādam vajadzētu izskatīties noslēgumā. Šobrīd, 01.06., esmu tikusi tik tālu.
Kopējais darba izmērs ir 190 * 250 krustiņi. Pēc shēmas mazliet paskaitīju, man sanāca, ka jāšuj vēl apmēram 10000 krustiņi.

profils galerija

estii estii VIP kluba biedre Ziņojumi: 735

0 #32 1. jūnijs, 2010 21:36

Beidzot varu arii es ievietot savu otro elpu. Tagad sev vairs nevareesu iestaastiit ka gruuti suut biggrin_mini2.gif

profils galerija

*Xelluc Xelluc VIP kluba biedre Ziņojumi: 2343

0 #33 2. jūnijs, 2010 6:24

Vai būs iespējams iesaistīties šajā pasākumā arī vēlāk ? jo patreiz trakoti daudz citu darbiņu, nevaru savilkties ar visiem galiem, šonedēļ tik beidzot tiku pie sen gaidītajām brīvdienām smile_mini.gif

profils galerija

Tedija Tedija VIP kluba biedre Ziņojumi: 500

0 #34 2. jūnijs, 2010 6:46

Satiina
Man ļoti patīk pirmajā lapā izvietotās atskaites pārskatāmi un nav jāšķirsta entās lapas. Cik nopratu tad nākamā atskaite būs redzama blakus esošajai?
Varbūt pie manas bildes arī vari pierakstīt ka tas ir Kustom Krafts tīģeris. Man vēl prasītos pie katra darba tā izmēri un vēl prasītos kā pirmā gala rezultāta bilde. smile_mini.gif

profils galerija

Satiina Satiina VIP kluba biedre Ziņojumi: 737

0 #35 2. jūnijs, 2010 15:04

Savietoju bildes un komentārus. Par to galarezultātu laba ideja, vēlāk pieķeršos, domāju, tas būs gan labs stimuls, gan materiāls pārskatāmībai.

Hela, Tev visticamāk bildes dažas neparādās, ja Tu ej internetā caur Explorer pārlūkprogrammu. Es izmantoju Operu un man viss OK parādās. Varbūt pamēģini ieiet caur Mozillu vai Operu, ja iespējams.

Meitenes, man radās doma par punktu skaitīšanu. Lai izslēgtu kārdinājuma ābola rašanos, piedāvāju rezultātus (krustiņu skaitu) sūtīt otrdienās man uz PM nevis publicēt uzreiz online. Kad būšu saņēmusi visus rezultātus, izvietošu apkopotu tabulu. Bildes gan lieciet savos albūmos un es pēčāk pielikšu pirmajai lapai, ja neradīšies tehniskas problēmas ar ziņojuma izmēriem (ceru, ka tam nav ierobežojumu).

profils galerija

Hela Hela VIP kluba biedre Ziņojumi: 1355

0 #36 2. jūnijs, 2010 15:25

Nu viss ir OK, viss veras vaļā un visu redzu, vakar laikam kaut kāds gļuks bija.

Satiina, par to punktu skaitīšanu - tā ir super ideja! (ok) Atbalstu pilnībā. Tad tie nedēļas un kopējie punkti parādīsies trešdienās, pareizi?

profils galerija

« - 1 - 2 - 3 - 4 - ... - 34 - 35 - 36 - »

Ielogojies vai izveido profilu, lai komentētu!

Jaunākais forumā

Otrā Elpa 2020 rezultāti

Otrā Elpa 2019 rezultāti

Otrā Elpa 2018 rezultāti

Otrā Elpa 2017 rezultāti

Otrā Elpa 2016 rezultāti

Jaunākās bildes

1 1 1 1 0 0 0 0 0 2 2 1

- - - -

Meklēt forumā ar google