Konkurss "Otrā elpa"

„Otrā elpa”

Noteikumi.

Spēles būtība ir sekojoša – jautri un ātri tikt galā ar saviem nepabeigtajiem/lielajiem darbiņiem, t.i. ar darbiņiem, ko jūs jau sen esat sākušas izšūt, bet dažādu iemeslu dēļ nevarat saņemties pabeigt. Dalībnieku skaits praktiski ir neierobežots.

1. Visi tie, kas vēlas pabeigt savus ilgtermiņa (izmērs vismaz 100x70 krustiņi) darbus pierakstās šeit un publicē sava darba fotogrāfiju.

2. Katra dalībniece pati izvēlas, vai viņa šūs vienu vai vairākus darbus un ar cik procesiem viņa piedalīsies spēlē. Nav svarīgi, vai tas ir gigantisks darbs, pašreizējais process vai jauns darbiņš, galvenais – vēlme sacensties un izšūt vairāk. Ja dalībniece piedalās ar diviem darbiem, šajā gadījumā viņa izvieto divas atskaites (vienā ziņojumā) – katru ar izšūtu pus-normu (250 un 250 krustiņiem).

3. Projekta ilgums ir 3 mēneši - no 1. jūnija līdz 31. augustam. Etapa ilgums – viena nedēļa. Pēc katra etapa beigām dalībnieces izvieto procesa fotogrāfijas un uzraksta, cik krustiņi nedēļas laika pieveikti. Pirmais etaps norisinās 1.-7. jūnijā, 1. jūnijā publicējam sākotnējos darbiņus, pirmās paveikto darbu atskaites - 8. jūnijā. Atsevišķos gadījumos atskaites par paveikto iespējams pievienot dienu ātrāk, bet ne vēlāk.

4. Izšuvuma nedēļas norma ir 500 krustiņu (vairāk var, mazāk nevar).
• 500 krustiņi = 1000 gobelēna dūrienu vai puskrustiņu
• 500 krustiņi = 500 bekstiči
• 500 krustiņi = 250 franču mezglu
Attiecīgi, pašas varat sarēķināt savu izšūto krustiņu skaitu. Piemēram, 200 krustiņu un 600 puskrustiņu = 500 krustiņu.

5. Pirmajā nedēļā atskaites tiek iesniegtas vienā albumā ar „Bija” un „Tagad” + norādiet izšūto krustiņu skaitu. Atskaites tiek ievietotas otrdienās līdz plkst 24.00 (pusnaktij), pievienojot bildes ievietošanas datumu. Ja negribat/nevarat norādīt precīzu krustiņu skaitu, rakstiet aptuveni. Mānīties jau varam, bet – galu galā taču izšujam priekš sevis, un sev nesamelosi. Ja nav iespējams precīzi saskaitīt, skaitiet krustiņus max +/- 50 krustiņu robežās.

6) Pēc noteiktu etapu skaita tiek saskaitīti punkti. Kurš vairāk izšuvis, tam vairāk punktu. Punkti tiek skaitīti sekojoši:
a) visiem, kas ir izšuvuši normu, pienākas 15 punkti;
b) tālāk tiek piešķirti punkti par normas pārsniegšanu. Kas visvairāk izšuvis – 15 punkti, otrajam čaklākajam 14 punkti, u.tt. Kura nav izšuvusi minimumu – 0 punkti.

7. Ja dalībniece nebrīdinot izlaiž atskaiti, viņai tie pielāgots sekojošs sods: -500 krustiņi par tekošo atskaiti (ja atskaite iesniegta nākamajās dienās) un -500 par nākošo atskaiti, t.i. kopumā tiek atvilkti 1000 krustiņi.

8. Ja dalībniece nebrīdinot izlaiž 3 atskaites, viņa no spēles izstājas.

9. Ja kāda jauna dalībniece vēlas pievienoties un piedalīties jau konkursa norises laikā, uz viņu attiecas visi augstākminētie notiekumi – ievietot sākumattēlu un sniegt regulāras atskaites. Nekādi bonusa punkti par novēlotu iestāšanos nepienākas, punkti tiek skaitīti sākot no iestāšanās nedēļas.

10. Ņemot vērā, ka āra valda vasara un sirds tiecas saulītes, katrai dalībniecei ir tiesības uz divu nedēļu ilgu „atvaļinājumu” trīs mēnešu ietvaros. Par atvaļinājumu ir jābrīdina pirms tekošās nedēļas atskaites, t.i. vismaz līdz pirmdienai pirms atskaites. Par savlaicīgi brīdinātu atvaļinājumu dalībniece saņem 15 punktus. Bonusa punkti par atvaļinājuma nedēļu nepienākas.

10. Pēc darba pabeigšanas dalībniece var izstāties no spēles vai turpināt darboties kopā ar grupu un uzsākt citu vai jaunu darbu.

11. Dalībniece, kas spēles laikā sakrāj vismazāko punktu skaitu, nosūta simbolisku dāvaniņu tai, kura sašuj visvairāk

Pēc spēles beigām, ja ir vēlēšanās no dalībnieču puses, spēli var turpināt otrajā „mačā” , nosakot jaunu termiņu.


Mīļās meitenes! Nesēdiet malā! Šī ir jūsu iespēja parādīt sevi un tikt beidzot galā ar tiem darbiņiem, kam agrāk nepietika laika vai pacietības. Pievienojieties arī ar saviem tekošajiem darbiņiem – nekas īpašs nav jādara, turpiniet šūt, vien saskaitiet savu veikumu. Izaicināsim sevi un jautrā sacensību garā sasniegsim vairāk.


Tātad, pirmajā etapā piedalās sekojošas dalībnieces:
1. Satiina
GK 617 Mona LisaILCS Yellow roses2. Nesshux


PABEIGTS !


Collection d'Art (Nr. 11562 Spring)3. Kristy
Dimensions "Silent Flight"


PABEIGTS !


Dimensions Kaķēni4. Ceita
VVG Saulespuķes


PABEIGTS !


ILCS Gladly ShiningMaska5. Kine


PABEIGTS !


Dimensions Gentle Strenght6. Lindish7577
Kustom Krafts Tīģeris7. Hela
Mazā pianiste


PABEIGTS !


Ziema8. Ozolina
HAED Fairy Sisters9. eesti

PABEIGTS!

Meitene šūpolēs10 Tedija
Kustom Krafts Tīģeris

PABEIGTS !

Žirafes11. Papele
Lanarte

PABEIGTS !

Metriņš

PABEIGTS !

Hibiski12. Deis8
GK13. Pancitta

PABEIGTS !

Dimensions - As seasons change14. Briesmonite
ILCS GerberasUn šeit - kopējais projekta laikā izšuto krustiņu un savākto punktu skaits smile_mini.gif

« - 1 - 2 - 3 - ... - 33 - 34 - 35 - 36 - »

Satiina Satiina VIP kluba biedre Ziņojumi: 737

0 #397 27. augusts, 2010 6:39

Jebkurā gadījumā, ja pasākumam būs būt, tas notiks ne ātrāk kā septembra beigās, jo man pašai sākas studijas un jāakumulējas jaunajā ritmā, turklāt septembra vidū es braucu prom komandējumā uz nedēļu. Tā kā varu aicināt pie sevis septembra beigās, kas būtu 25./26. septembris vai 4./5. oktobris. Jebkurā gadījumā, esmu izmantojusi iespēju un piedāvājusi vienu iemeslu, kāpēc satikties smile_mini.gif Vēl jau svaigās atmiņās burvīgais pasākums pie Unicorn smile_mini.gif

Hela - Tu man te tikai nepiesauc nelaimi, vēl jau nedēļas laikā viss kas var gadīties, piemēram, Singa ierasties biggrin_mini2.gif Man pašai arī projekts brīžiem bija līdz mielēm, bet nu varoņi visi kas noturējās un nu varat paskatīties, kādi jūsu darbi bija vasaras sākumā un cik tagad pabeigts wink_mini.gif Ceita, saulespuķu progress tiešām ievērojams smile_mini.gif

profils galerija

papele papele VIP kluba biedre Ziņojumi: 1222

0 #398 27. augusts, 2010 6:44

Pasākumu man gribētos, bet pārdomas tās pašas, kas pārējām - kā būs ar laiku? Mums atsākas ne tikai skola un bērnudārzs, bet arī baseins sestdienās! biggrin_mini2.gif Kamēr ieejam ritmā, pirmās nedēļas jūtos dikti sagurusi... :?
Bet krustiņtusiņš - tas vienmēr ir labi!!! biggrin_mini2.gif

profils galerija

Hela Hela VIP kluba biedre Ziņojumi: 1355

0 #399 27. augusts, 2010 7:05

Satiina, es tikai ar labām domām, tikai ar labām. smile_mini.gif

profils galerija

Kristy Kristy VIP kluba biedre Ziņojumi: 943

0 #400 27. augusts, 2010 10:20

Es labprāt par satikšanos, tikai kā vairumam meiteņu - man nav ne jausmas kā būs ar laikiem septembra beigās. Nāks tuvāk - tad arī domāsim, varbūt tā? :?:

profils galerija

Briki Briki Jaunpienācēja Ziņojumi: 49

0 #401 27. augusts, 2010 17:48

klau, meitenes! jūs tak esat apbrīnojamas! smile_mini.gif nebiju bijusi šai sadaļā, jo pati nepiedalos, bet nu tikko paskatījos un tagad man acis lielas lielas :o TĀDI darbi, TĀDI tempi!!! noliecu galvu jūsu priekšā!!!

es jau piesakos uz otro kārtu šim pasākumam, ja tāda būs. man arī viens GK stāv un stāv gadiem. varbūt beidzot iemotivētos tam pieķerties "piespiedu kārtā". smile_mini.gif

profils galerija

Satiina Satiina VIP kluba biedre Ziņojumi: 737

0 #402 30. augusts, 2010 6:50

Labi, tad visticamāk pagaidām atliekam OE pasākumu uz jautājuma zīmes, iespējams, satikšanos un palielīšanos uztaisīsim kopā ar OE 2. daļas dalībniecēm smile_mini.gif Varianti jau ir dažādi smile_mini.gif

profils galerija

Lindish7577 Lindish7577 Jaunpienācēja Ziņojumi: 23

0 #403 30. augusts, 2010 18:02

Man rādās pēdējā nedēļa būs kā otrā atvaļinājuma nedēļa ... švaki

profils galerija

pancitta pancitta Jaunpienācēja Ziņojumi: 123

0 #404 31. augusts, 2010 7:48

Ziemai palicis pavisam nedaudz - atskaite.

Esmu priecīga, ka izlēmu piedalīties šajā konkursā, jo esmu ne tikai pabeigusi savas saulespuķes, bet arī diezgan tālu tikusi ar Četriem gadalaikiem smile_mini.gif Paldies Satīnai par konkursa organizēšanu. :arrow: Ja laiks ļaus, jo šis pēdējais gads bakalauros, noteikti piedalīšos nākamajā Otrajā elpā! smile_mini.gif

profils galerija

Roberta Roberta Jaunpienācēja Ziņojumi: 132

0 #405 31. augusts, 2010 8:05

Ir paredzēta otrā OE!? wink_mini.gif Man tieši stāv viens darbiņš, kurš tā vien kliedz pēc pabeigšanas! Izskatās ļoti motivējošs pasākums!

profils galerija

deis8 deis8 Pastāvīgā apmeklētāja Ziņojumi: 411

0 #406 31. augusts, 2010 8:52

Mana šīsnedēļas atskaite Sakarā ar atgriešanos dzīvoklī, skolaslietu gādāšanu šūšana bija pēdējā vietā un knapi norma izpildīta biggrin_mini2.gif
Labprāt aizbrauktu uz OE tusiņu, ja tāds būtu.
Paldies Satiinai par organizāciju un Ozoliņai par ideju - ļoti vērtīgs pasākums! Bez OE nedēļā tādiem tempiem nešūtu, laikam jau te latvieša skaudība, godkārība (sacensības gars labāk izklausās) manī izpaudās lielā mērā.

profils galerija

papele papele VIP kluba biedre Ziņojumi: 1222

0 #407 31. augusts, 2010 9:09

Te arī mana pēdējā OE atskaite. šonedēl laikam esmubijusi visčaklākā - sašūts vairāk kā citās nedēļās! biggrin_mini2.gif Paldies meitenēm, kuras piedalījās, paldies līdzjutējām, paldies Satiinai par koordinēšanu, Ozoliņai par ideju. Sev atlaides nedodot esmu tā it čakli šovasar pakrustiņojusi. Pagaidām no nākamās OE atturēšos, jo man darbā drīz sāksies lielie darbi (gada beigas tuvojas! sad_mini.gif smile_mini.gif )

profils galerija

ceita ceita VIP kluba biedre Ziņojumi: 637

0 #408 31. augusts, 2010 12:25

Te mana spēles pēdējā atskaite, šonedēļ sanāca vairāk laika veltīt krustiņošanai, biju ļoti čakla:

http://show.7ya.ru/private.aspx?Rubrid=275482

Teikšu godīgi, man pietrūks mūsu spēles, bet es ar nepacietību gaidīšu turpinājumu.
Un rītdien ar milzīgu iedvesmu un prieku ķeršos klāt bērnu dāvanu projektam, man taču trīs dāvanas jāgatavo.
Bet tagad dodos uz virtuvi, savai pirmklasniecei apsolīju torti rītdienas svētku dienai uzcept, tāds solījums noteikti jāpilda.

profils galerija

« - 1 - 2 - 3 - ... - 33 - 34 - 35 - 36 - »

Ielogojies vai izveido profilu, lai komentētu!

Jaunākais forumā

Otrā Elpa 2020 rezultāti

Otrā Elpa 2019 rezultāti

Otrā Elpa 2018 rezultāti

Otrā Elpa 2017 rezultāti

Otrā Elpa 2016 rezultāti

Jaunākās bildes

2 4 1 1 1 1 0 0 0 0 0 2

- - - -

Meklēt forumā ar google