Konkurss "Otrā elpa"

„Otrā elpa”

Noteikumi.

Spēles būtība ir sekojoša – jautri un ātri tikt galā ar saviem nepabeigtajiem/lielajiem darbiņiem, t.i. ar darbiņiem, ko jūs jau sen esat sākušas izšūt, bet dažādu iemeslu dēļ nevarat saņemties pabeigt. Dalībnieku skaits praktiski ir neierobežots.

1. Visi tie, kas vēlas pabeigt savus ilgtermiņa (izmērs vismaz 100x70 krustiņi) darbus pierakstās šeit un publicē sava darba fotogrāfiju.

2. Katra dalībniece pati izvēlas, vai viņa šūs vienu vai vairākus darbus un ar cik procesiem viņa piedalīsies spēlē. Nav svarīgi, vai tas ir gigantisks darbs, pašreizējais process vai jauns darbiņš, galvenais – vēlme sacensties un izšūt vairāk. Ja dalībniece piedalās ar diviem darbiem, šajā gadījumā viņa izvieto divas atskaites (vienā ziņojumā) – katru ar izšūtu pus-normu (250 un 250 krustiņiem).

3. Projekta ilgums ir 3 mēneši - no 1. jūnija līdz 31. augustam. Etapa ilgums – viena nedēļa. Pēc katra etapa beigām dalībnieces izvieto procesa fotogrāfijas un uzraksta, cik krustiņi nedēļas laika pieveikti. Pirmais etaps norisinās 1.-7. jūnijā, 1. jūnijā publicējam sākotnējos darbiņus, pirmās paveikto darbu atskaites - 8. jūnijā. Atsevišķos gadījumos atskaites par paveikto iespējams pievienot dienu ātrāk, bet ne vēlāk.

4. Izšuvuma nedēļas norma ir 500 krustiņu (vairāk var, mazāk nevar).
• 500 krustiņi = 1000 gobelēna dūrienu vai puskrustiņu
• 500 krustiņi = 500 bekstiči
• 500 krustiņi = 250 franču mezglu
Attiecīgi, pašas varat sarēķināt savu izšūto krustiņu skaitu. Piemēram, 200 krustiņu un 600 puskrustiņu = 500 krustiņu.

5. Pirmajā nedēļā atskaites tiek iesniegtas vienā albumā ar „Bija” un „Tagad” + norādiet izšūto krustiņu skaitu. Atskaites tiek ievietotas otrdienās līdz plkst 24.00 (pusnaktij), pievienojot bildes ievietošanas datumu. Ja negribat/nevarat norādīt precīzu krustiņu skaitu, rakstiet aptuveni. Mānīties jau varam, bet – galu galā taču izšujam priekš sevis, un sev nesamelosi. Ja nav iespējams precīzi saskaitīt, skaitiet krustiņus max +/- 50 krustiņu robežās.

6) Pēc noteiktu etapu skaita tiek saskaitīti punkti. Kurš vairāk izšuvis, tam vairāk punktu. Punkti tiek skaitīti sekojoši:
a) visiem, kas ir izšuvuši normu, pienākas 15 punkti;
b) tālāk tiek piešķirti punkti par normas pārsniegšanu. Kas visvairāk izšuvis – 15 punkti, otrajam čaklākajam 14 punkti, u.tt. Kura nav izšuvusi minimumu – 0 punkti.

7. Ja dalībniece nebrīdinot izlaiž atskaiti, viņai tie pielāgots sekojošs sods: -500 krustiņi par tekošo atskaiti (ja atskaite iesniegta nākamajās dienās) un -500 par nākošo atskaiti, t.i. kopumā tiek atvilkti 1000 krustiņi.

8. Ja dalībniece nebrīdinot izlaiž 3 atskaites, viņa no spēles izstājas.

9. Ja kāda jauna dalībniece vēlas pievienoties un piedalīties jau konkursa norises laikā, uz viņu attiecas visi augstākminētie notiekumi – ievietot sākumattēlu un sniegt regulāras atskaites. Nekādi bonusa punkti par novēlotu iestāšanos nepienākas, punkti tiek skaitīti sākot no iestāšanās nedēļas.

10. Ņemot vērā, ka āra valda vasara un sirds tiecas saulītes, katrai dalībniecei ir tiesības uz divu nedēļu ilgu „atvaļinājumu” trīs mēnešu ietvaros. Par atvaļinājumu ir jābrīdina pirms tekošās nedēļas atskaites, t.i. vismaz līdz pirmdienai pirms atskaites. Par savlaicīgi brīdinātu atvaļinājumu dalībniece saņem 15 punktus. Bonusa punkti par atvaļinājuma nedēļu nepienākas.

10. Pēc darba pabeigšanas dalībniece var izstāties no spēles vai turpināt darboties kopā ar grupu un uzsākt citu vai jaunu darbu.

11. Dalībniece, kas spēles laikā sakrāj vismazāko punktu skaitu, nosūta simbolisku dāvaniņu tai, kura sašuj visvairāk

Pēc spēles beigām, ja ir vēlēšanās no dalībnieču puses, spēli var turpināt otrajā „mačā” , nosakot jaunu termiņu.


Mīļās meitenes! Nesēdiet malā! Šī ir jūsu iespēja parādīt sevi un tikt beidzot galā ar tiem darbiņiem, kam agrāk nepietika laika vai pacietības. Pievienojieties arī ar saviem tekošajiem darbiņiem – nekas īpašs nav jādara, turpiniet šūt, vien saskaitiet savu veikumu. Izaicināsim sevi un jautrā sacensību garā sasniegsim vairāk.


Tātad, pirmajā etapā piedalās sekojošas dalībnieces:
1. Satiina
GK 617 Mona LisaILCS Yellow roses2. Nesshux


PABEIGTS !


Collection d'Art (Nr. 11562 Spring)3. Kristy
Dimensions "Silent Flight"


PABEIGTS !


Dimensions Kaķēni4. Ceita
VVG Saulespuķes


PABEIGTS !


ILCS Gladly ShiningMaska5. Kine


PABEIGTS !


Dimensions Gentle Strenght6. Lindish7577
Kustom Krafts Tīģeris7. Hela
Mazā pianiste


PABEIGTS !


Ziema8. Ozolina
HAED Fairy Sisters9. eesti

PABEIGTS!

Meitene šūpolēs10 Tedija
Kustom Krafts Tīģeris

PABEIGTS !

Žirafes11. Papele
Lanarte

PABEIGTS !

Metriņš

PABEIGTS !

Hibiski12. Deis8
GK13. Pancitta

PABEIGTS !

Dimensions - As seasons change14. Briesmonite
ILCS GerberasUn šeit - kopējais projekta laikā izšuto krustiņu un savākto punktu skaits smile_mini.gif

« - 1 - 2 - 3 - ... - 34 - 35 - 36 - »

Satiina Satiina VIP kluba biedre Ziņojumi: 737

0 #409 31. augusts, 2010 13:37

Sveikas! Paldies par čaklajām atskaitēm, no kurām jau tās esmu saņēmusi smile_mini.gif

Runājot par OE turpinājumu, Otrās Elpas turpinājums sāksies 21. septembrī. Šo datumu izvēlējos vairāku iemeslu vadīta. Pirmkārt, OE dalībniecēm vajag nedaudz atiet no sacensību drudža un atvēsināt rokas biggrin_mini2.gif Otrkārt - jaunas skolas, 1. septembris bērniem, jauni pienākumi un darbi, rudens darbi, u.tt. Treškārt - es pati pa starpu esmu prom vienu nedēļu un nevarēšu ievietot kopsavilkumus. Un ceturtkārt - 21./22. septembris ir astronomiskā rudens iestāšanās laiks, kad diena ir vienā garumā ar nakti. Lai tas arī būtu simbolisks rudens elpas aizsākums smile_mini.gif

Runājot par spēles garumu, vēl neesmu precīzi izlēmusi, tādēļ gaidu potenciālo dalībnieču ierosinājumus. Es domāju, ka spēle varētu ilgt 10 nedēļas – t.i. līdz 30. novembrim. Tas gan ir nedaudz īsāk kā pirmajā OE, tomēr decembrī jau sāksies gatavošanās svētkiem, un nebūs īsti laika pieķerties lielajiem darbiem. Tomēr jūsu varā ir izlemt, vai 10 vai varbūt 12 nedēļas līdz 14. decembrim vai pat 21. decembra - astronomiskās ziemas iestāšanās laikam. Bet tad gan būs jāatrod laiks arī svētku drudža laikā iešūt pa 500xxx wink_mini.gif

Jebkurā gadījumā pēc šīs spēles noslēguma atvēršu jaunu tēmu, kur varēsiet izteikt savus ierosinājumus. Gaidu arī ierosinājumus par punktu skaitīšanu, ko varētu pamainīt (un ne tikai no potenciālajām dalībniecēm, bet no visām, visām!!!). Ja ir vēl kādi ierosinājumi – welcome!

profils galerija

Kristy Kristy VIP kluba biedre Ziņojumi: 943

0 #410 31. augusts, 2010 13:40

Es šonedēļ šuvu ar termiņu uz priekšu, jo rindā jau stāv bērnu dāvanas un vēl viens RR motīviņš. Te būs mana atskaite! smile_mini.gif
Un pievienojos meiteņu teiktajam - paldies Ozoliņai par idejas ierosināšanu šeit un Satiinai par uzņemšanos visu organizēt.
Otrajā elpā es laikam nepiedalīšos, jo līdz Ziemassvētkiem es negribu visu ikdienu strikti sadalīt krustiņos smile_mini.gif ja būs otrais izrāviens pēc jaunā gada, tad gan.

profils galerija

Ozoliņa Ozoliņa VIP kluba biedre Ziņojumi: 862

0 #411 31. augusts, 2010 15:31

Sveikas!Mana nedēļas atskaite. .Vēl jau palicis tik maz biggrin_mini2.gif .

Šis bija patīkams laiks, nezinu vai bez Otrās elpas būti tik daudz izšuvusi.
Paldies Jums mīļās, kad pieņēmāt šo ideju un tā ir tik ļoti iepatikusies. Ceru šis pasākums kļūs kā tradīcija, vismaz reizi gadā ! smile_mini.gif

Par piedalīšanos otrā Otrajā elpā vēl skaidri nezinu. Bet tās kuras vēl šaubās par piedalīšanos, piedalieties, jo neko nezaudēsiet! wink_mini.gif

profils galerija

estii estii VIP kluba biedre Ziņojumi: 735

0 #412 31. augusts, 2010 18:31

Tad nu arii mana beidzamaa siis OE atskaitiite: http://foto2.inbox.lv/maraigaune/otraa-elpa/S4020666.jpg
Sis bij nu tas RR kas bij gan iepriecinoss, gan loti pat noderiiga. Man pietruuka 1 nedeelinas lai meitenei buutu puse, laikam nemaz nebij jaaslimo nedeelu. biggrin_mini2.gif Liels paldies Satiininai par organizeesanu. (f)

profils galerija

Hela Hela VIP kluba biedre Ziņojumi: 1355

0 #413 31. augusts, 2010 18:49

Es biju tā pārņemta ar saņemto dāvanu, ka gandrīz aizmirsu, ka šodien jātskaitās. smiley-roll.png biggrin_mini2.gif

Tad nu būs mana Ziemas pēdējā atskaite.

profils galerija

Briesmonite Briesmonite Jaunpienācēja Ziņojumi: 26

0 #414 31. augusts, 2010 20:40

profils galerija

Tedija Tedija VIP kluba biedre Ziņojumi: 500

0 #415 1. septembris, 2010 7:33

Kāds prieks skatīties uz jūsu darbiem. Žēl, ka man tā iegrozījās augusts, ka šis projekts bija jāpamet. Ceru, ka nākamajā OE es tomēr spēšu "piebeigt" biggrin_mini2.gif savas žirafes.

profils galerija

Satiina Satiina VIP kluba biedre Ziņojumi: 737

0 #416 1. septembris, 2010 18:11

Piedodiet par kavēšanos, arī man šodien darbu daudz smile_mini.gifRīt gaidiet kopsavilkumu, ceru ar julces palīdzību ievietot normāla izmēra tabulu un tad jau (party) (party) (party)

Briesmonite un deis8 - gribu jūs abas lūgt nofotografēt (ja iespējams) savus darbus tā, lai redzētu pilnu bildi un lai smuki varētu redzēt, cik bija sākumā un cik projekta biegās. Es domāju, ka tas būtu diktām smalki smile_mini.gif

profils galerija

Briesmonite Briesmonite Jaunpienācēja Ziņojumi: 26

0 #417 1. septembris, 2010 18:30

Nofotogrāfēšu obligāti, tikai tas varētu būt rīt pašā vakarā.

profils galerija

deis8 deis8 Pastāvīgā apmeklētāja Ziņojumi: 411

0 #418 2. septembris, 2010 5:25

Man gan nav tādas sākuma bildes kopskatā, šī ir pāris dienas agrāk pirms pirmās atskaites bildes, bet kopumā redzams izšūtais un neizšūtais laukums. Te ir beidzamā, klāt pievienoju 30cm lineālu, lai aptuveni redzami izmēri darbam.

profils galerija

Satiina Satiina VIP kluba biedre Ziņojumi: 737

0 #419 2. septembris, 2010 6:25

sākums nav svarīgs, gribas tieši pašreizējo bilde - lai varētu priecēt acis ar padarīto OE laikā wink_mini.gif visiem saprotams, ka sākumu vēlreiz nenofotogrāfēt smile_mini.gif

p.s. deis8 - apskatot kopskatu darbs ieskatās tik superīgs, sulīgs, vnk fantastika!

profils galerija

Satiina Satiina VIP kluba biedre Ziņojumi: 737

0 #420 4. septembris, 2010 5:52

Tad nu oficiāli varu pasludināt OE par noslēgtu!

Par Otrās Elpas uzvarētāju tiek pasludināta CEITA

Es ļoti priecājos par visām dalībniecēm, kas piedalījās šajā spēlē. Tik interesanti ir vērot katra darbiņa tapšanu nedēļu pa nedēļa un gaidīt, ar ko katra dalībniece pārsteigs pārējos šonedēļ smile_mini.gif Turklāt zem katra darbiņa ir savs stāsts, katrs darbiņš prasīja drosmi atsākt un sniedza prieku, redzot, cik daudz patiesībā paveikts.

Milzīgs paldies arī spēles līdzjutējām, un vēlu daudz iedvesmas visām arī turpmākajos darbos!

Tiekamies nākamajā OE! wink_mini.gif

profils galerija

« - 1 - 2 - 3 - ... - 34 - 35 - 36 - »

Ielogojies vai izveido profilu, lai komentētu!

Jaunākais forumā

Otrā Elpa 2020 rezultāti

Otrā Elpa 2019 rezultāti

Otrā Elpa 2018 rezultāti

Otrā Elpa 2017 rezultāti

Otrā Elpa 2016 rezultāti

Jaunākās bildes

2 4 1 1 1 1 0 0 0 0 0 2

- - - -

Meklēt forumā ar google