Konkurss "Otrā elpa"

„Otrā elpa”

Noteikumi.

Spēles būtība ir sekojoša – jautri un ātri tikt galā ar saviem nepabeigtajiem/lielajiem darbiņiem, t.i. ar darbiņiem, ko jūs jau sen esat sākušas izšūt, bet dažādu iemeslu dēļ nevarat saņemties pabeigt. Dalībnieku skaits praktiski ir neierobežots.

1. Visi tie, kas vēlas pabeigt savus ilgtermiņa (izmērs vismaz 100x70 krustiņi) darbus pierakstās šeit un publicē sava darba fotogrāfiju.

2. Katra dalībniece pati izvēlas, vai viņa šūs vienu vai vairākus darbus un ar cik procesiem viņa piedalīsies spēlē. Nav svarīgi, vai tas ir gigantisks darbs, pašreizējais process vai jauns darbiņš, galvenais – vēlme sacensties un izšūt vairāk. Ja dalībniece piedalās ar diviem darbiem, šajā gadījumā viņa izvieto divas atskaites (vienā ziņojumā) – katru ar izšūtu pus-normu (250 un 250 krustiņiem).

3. Projekta ilgums ir 3 mēneši - no 1. jūnija līdz 31. augustam. Etapa ilgums – viena nedēļa. Pēc katra etapa beigām dalībnieces izvieto procesa fotogrāfijas un uzraksta, cik krustiņi nedēļas laika pieveikti. Pirmais etaps norisinās 1.-7. jūnijā, 1. jūnijā publicējam sākotnējos darbiņus, pirmās paveikto darbu atskaites - 8. jūnijā. Atsevišķos gadījumos atskaites par paveikto iespējams pievienot dienu ātrāk, bet ne vēlāk.

4. Izšuvuma nedēļas norma ir 500 krustiņu (vairāk var, mazāk nevar).
• 500 krustiņi = 1000 gobelēna dūrienu vai puskrustiņu
• 500 krustiņi = 500 bekstiči
• 500 krustiņi = 250 franču mezglu
Attiecīgi, pašas varat sarēķināt savu izšūto krustiņu skaitu. Piemēram, 200 krustiņu un 600 puskrustiņu = 500 krustiņu.

5. Pirmajā nedēļā atskaites tiek iesniegtas vienā albumā ar „Bija” un „Tagad” + norādiet izšūto krustiņu skaitu. Atskaites tiek ievietotas otrdienās līdz plkst 24.00 (pusnaktij), pievienojot bildes ievietošanas datumu. Ja negribat/nevarat norādīt precīzu krustiņu skaitu, rakstiet aptuveni. Mānīties jau varam, bet – galu galā taču izšujam priekš sevis, un sev nesamelosi. Ja nav iespējams precīzi saskaitīt, skaitiet krustiņus max +/- 50 krustiņu robežās.

6) Pēc noteiktu etapu skaita tiek saskaitīti punkti. Kurš vairāk izšuvis, tam vairāk punktu. Punkti tiek skaitīti sekojoši:
a) visiem, kas ir izšuvuši normu, pienākas 15 punkti;
b) tālāk tiek piešķirti punkti par normas pārsniegšanu. Kas visvairāk izšuvis – 15 punkti, otrajam čaklākajam 14 punkti, u.tt. Kura nav izšuvusi minimumu – 0 punkti.

7. Ja dalībniece nebrīdinot izlaiž atskaiti, viņai tie pielāgots sekojošs sods: -500 krustiņi par tekošo atskaiti (ja atskaite iesniegta nākamajās dienās) un -500 par nākošo atskaiti, t.i. kopumā tiek atvilkti 1000 krustiņi.

8. Ja dalībniece nebrīdinot izlaiž 3 atskaites, viņa no spēles izstājas.

9. Ja kāda jauna dalībniece vēlas pievienoties un piedalīties jau konkursa norises laikā, uz viņu attiecas visi augstākminētie notiekumi – ievietot sākumattēlu un sniegt regulāras atskaites. Nekādi bonusa punkti par novēlotu iestāšanos nepienākas, punkti tiek skaitīti sākot no iestāšanās nedēļas.

10. Ņemot vērā, ka āra valda vasara un sirds tiecas saulītes, katrai dalībniecei ir tiesības uz divu nedēļu ilgu „atvaļinājumu” trīs mēnešu ietvaros. Par atvaļinājumu ir jābrīdina pirms tekošās nedēļas atskaites, t.i. vismaz līdz pirmdienai pirms atskaites. Par savlaicīgi brīdinātu atvaļinājumu dalībniece saņem 15 punktus. Bonusa punkti par atvaļinājuma nedēļu nepienākas.

10. Pēc darba pabeigšanas dalībniece var izstāties no spēles vai turpināt darboties kopā ar grupu un uzsākt citu vai jaunu darbu.

11. Dalībniece, kas spēles laikā sakrāj vismazāko punktu skaitu, nosūta simbolisku dāvaniņu tai, kura sašuj visvairāk

Pēc spēles beigām, ja ir vēlēšanās no dalībnieču puses, spēli var turpināt otrajā „mačā” , nosakot jaunu termiņu.


Mīļās meitenes! Nesēdiet malā! Šī ir jūsu iespēja parādīt sevi un tikt beidzot galā ar tiem darbiņiem, kam agrāk nepietika laika vai pacietības. Pievienojieties arī ar saviem tekošajiem darbiņiem – nekas īpašs nav jādara, turpiniet šūt, vien saskaitiet savu veikumu. Izaicināsim sevi un jautrā sacensību garā sasniegsim vairāk.


Tātad, pirmajā etapā piedalās sekojošas dalībnieces:
1. Satiina
GK 617 Mona LisaILCS Yellow roses2. Nesshux


PABEIGTS !


Collection d'Art (Nr. 11562 Spring)3. Kristy
Dimensions "Silent Flight"


PABEIGTS !


Dimensions Kaķēni4. Ceita
VVG Saulespuķes


PABEIGTS !


ILCS Gladly ShiningMaska5. Kine


PABEIGTS !


Dimensions Gentle Strenght6. Lindish7577
Kustom Krafts Tīģeris7. Hela
Mazā pianiste


PABEIGTS !


Ziema8. Ozolina
HAED Fairy Sisters9. eesti

PABEIGTS!

Meitene šūpolēs10 Tedija
Kustom Krafts Tīģeris

PABEIGTS !

Žirafes11. Papele
Lanarte

PABEIGTS !

Metriņš

PABEIGTS !

Hibiski12. Deis8
GK13. Pancitta

PABEIGTS !

Dimensions - As seasons change14. Briesmonite
ILCS GerberasUn šeit - kopējais projekta laikā izšuto krustiņu un savākto punktu skaits smile_mini.gif

« - 1 - 2 - 3 - 34 - 35 - 36

Roberta Roberta Jaunpienācēja Ziņojumi: 132

0 #421 4. septembris, 2010 6:04

Ceita, apsveicu Tavs veikums tiešām ir WOW! smile_mini.gif Īsts krustiņu turbo!
Arī pārējam dalībniecēm darbiņi ir vērā ņemami sakrustoti! Man, kā no malas vērotājam, bija interesanti vērot procesu! Domāju šim pasākumam visas dalībnieces var justies gandarītas! smile_mini.gif

profils galerija

Evis Evis Pastāvīgā apmeklētāja Ziņojumi: 264

0 #422 4. septembris, 2010 13:27

Ceita Tavus tempus tiešām var apbrīnot,un vel vairāk es varu apbrīnot Tavu šūšanas stilu,ka šuj nevis tā no vietas,bet pa kaut kādiem fragmentiem! par to es īpaši padomāju tad,kad pati vienu vietu divas reizes ārdiju ārā,bet es šuju tā no vienas vietas,tad iedomājos,kā ir tev,ja kada vietā tomēr ieviešas kļūdiņa! :o
Bet domāju,ka uzvarētājas ir visas,kas piedalījās! un mums no malas vērotājiem arī bija interesanti! smile_mini.gif

profils galerija

ceita ceita VIP kluba biedre Ziņojumi: 637

0 #423 5. septembris, 2010 7:58

Attaisu tēmu un nobīstos, mans niks tik lieliem burtiem...!

Esmu gandarīta par paveikto, bez spēles tik regulāri un tik daudz noteikti nepakrustiņotu. Vēlreiz visām paldies par šo aizraujošo spēli!!!
Patreiz gatavoju dāvanas bērniem un ik pa reizei pieķeru sevi skaitot līdzi krustiņus...

Par manu šūšanas stilu- tā šujot man iet ātrāk, retāk jāmaina krāsas un pavediens, kļūdiņas nemēdz ieviesties, ārdījusi esmu vienreiz, jo sajaucu simbolus, tāda vietām izplūdusi shēma. Šūšanas gaitā šur tur ar diegu iemarķēju lapu vietas, un tāpat arī pēc tam marķējumu izārdu. Agrāk marķēju pa visu laukumu, bet tas ir tomēr ir lieks darbs. Un man pašai patīk vērot, kā lēnām ar krustiņiem aizpildās viss darbs.

Uz tikšanos nākamajā spēles posmā!

profils galerija

« - 1 - 2 - 3 - 34 - 35 - 36

Ielogojies vai izveido profilu, lai komentētu!

Jaunākais forumā

Otrā Elpa 2020 rezultāti

Otrā Elpa 2019 rezultāti

Otrā Elpa 2018 rezultāti

Otrā Elpa 2017 rezultāti

Otrā Elpa 2016 rezultāti

Jaunākās bildes

1 1 1 1 0 0 0 0 0 2 2 1

- - - -

Meklēt forumā ar google