Kreņķīši

Ir mums tāda tēma "Prieciņi", tad nu man ir tieši pretēji. sad_mini.gif

Pirms kāda brītiņa uzpūta tāds stiprāks vējš un... Man sētā pie ielas aug trīs resnas liepas. Uznāca lietus, pērkons, pūtiens un viena liepa pie saknes(!) krakšķ un nolūza! :o Vīrs tajā brīdī, tikko atbraucis un novietojis mašīnu garāžā, pa otrā stāva logu skatījās pa logu. Tā arī palika vaļā muti. :o Zvana un stāsta man, ka liepa nolūza, man galvā pirmā doma - vai uz māju uzkrita. Taču, par laimi, nē uz ielas pusi, bet sēta un vārtiņi beigti. sad_mini.gif
Pirmajā mirklī galva strādā kā automāts - zvans koku ciršanas komisijai, zvans par sazāģēšanu, viss nokārtots, cilvēki atbrauca, apskatījās un jau šobrīd zāģē.
Es tagad sēžu un domāju - neparedzēti izdevumi, vēl tagad jādomā kā žogu jaunu taisīt. sad_mini.gif
Taču tam visam ir arī labā puse - paldies Dieviņam, tajā brīdī neviens negāja garām un neuzkrita koks virsū.
Tagad pa logu spīd saulīte it kā nekas nebūtu noticis.

« - 1 - 2 - 3 - 4 - ... - 16 - 17 - 18 - »

Ance Ance Pastāvīgā apmeklētāja Ziņojumi: 365

0 #25 30. decembris, 2010 9:23

Tā jau diemžēl ir - sievietes nekad nelaiž! Atzīšos, ka bieži esmu tā "līdēja", nu vismaz Rīgā. Mani vienmēr palaiž otrā vai trešā mašīna! Labi tomēr, ka lielākā daļa šoferu ir vīrieši un palaiž meitenes, citādi var izbesīties tajos sastrēgumos... :oops:
Un, ja kāds tizlojas uz ceļa, tad vismaz 80 % gadījumu tā ir sieviete!

profils galerija

Moggy Moggy Jaunpienācēja Ziņojumi: 119

0 #26 30. decembris, 2010 10:56

Ance rakstīja: 

Un, ja kāds tizlojas uz ceļa, tad vismaz 80 % gadījumu tā ir sieviete!


Te nu es tev negribeetu piekrist... Mani noveerojumi ir 50/50...Sievietes paarsvaraa brauc peec noteikumiem, taapeec arii suudiigi iekljujas Riigas pluusmaa... biggrin_mini2.gif biggrin_mini2.gif biggrin_mini2.gif Otra dalja ir taas kas nesaprot, kur vinjas atrodaas, un kas tagad jaadara... biggrin_mini2.gif biggrin_mini2.gif biggrin_mini2.gif Un no vechiem viss tragjiskaakie ir opji ar keponiem... biggrin_mini2.gif biggrin_mini2.gif biggrin_mini2.gif
Arii mani besii seedeet sastreegumos, taa pat kaa visiem citiem, un ja visi saaks spraukties, un izraisiit avaarijas situaacijas??? Kaitina kad " nagljakaa" stumas virsuu - man te vajag ieliist, pilniigi vienalga viirietis, vai sieviete pie stuures...

profils galerija

Margery Margery Pastāvīgā apmeklētāja Ziņojumi: 420

0 #27 30. decembris, 2010 11:20

jebkurā grupā ir savi izņēmumi... piem., no Bauskas iebraucot Rīgā, pirms Baložu pagrieziena diezgan bieži veidojas sastrēgumi.. daļa jau pirms sastrēguma nogriežas un tad sastrēguma beigās ielien priekšā.. pēdējā laikā esmu sākusi tādus nelaist... visi jau grib laicīgi tik līdz gala punktam...
par fūrēm ... nju ja redz, ka pretī brauc un nevar paspēt apdzīt vieglo, bet šie jau nevar 5 min pagaidīt.. lien garām.. un kā jau meitenes minēja, zem fūres jau neviens nelīdīs, un nav jau variantu kā tikai palaist fūri...
par "sēnēm" neizteikšos... ja visi normāli brauc 70-80km/h, tad vienmēr atradīsies vairāki eksemplāri, kas brauks knapi uz 40 km/h.. un parasti tādiem garām tikt - gandrīz neiespējamā misija...

profils galerija

ceita ceita VIP kluba biedre Ziņojumi: 630

0 #28 30. decembris, 2010 11:25

Man ir tiesības jau ļoti sen, bet braukt nepatīk. Nepatīk un viss. Izvairos no braukšanas, cik nu varu.

Bet par bildītēm, lādēju es elkorā bildes, nelādējas, ilgi, izrādās mājās netam limits beidzies... es par to neko nezinu, ka mainījies pieslēgums. Bet darbā nav laika. Un darbā fotkas nerāda, neredzu nevienu atskaiti, kura fotkās, bet mājās jāgaida jauns mēnesis internetam... Vēl jau arī telefonā ir internets, bet baigā ķēpa, mani tracina tā ekrāna tuvināšana, laikam jau nepieradīšu.

profils galerija

Margery Margery Pastāvīgā apmeklētāja Ziņojumi: 420

0 #29 30. decembris, 2010 11:28

ceita, labā ziņa ir tā ka parīt jau būs jauns mēnesis smile_mini.gif

profils galerija

Hela Hela VIP kluba biedre Ziņojumi: 1355

0 #30 30. decembris, 2010 12:16

ceita, kas tas par tādu limitētu pieslēgumu? Tādi arī ir? smiley-roll.png Un cik tāds maksā? Interesei.

Nerunāsim par darbu, man te saliktas visas izšūšanas programmas, ko atradu, bet mājās ir internets visu diennakti un telefona sarunas pa Latviju bez maksas, tas viss 15 lati mēnesī. Ērti un labi.

profils galerija

Lui Lui Pastāvīgā apmeklētāja Ziņojumi: 444

0 #31 30. decembris, 2010 13:18

Ance
Es arī nepiekrītu, ka parasti uz ceļa tizlojas sievietes. Pēc maniem novērojumiem tie vienmēr ir vīrieši - tādi, kas nemāk braukt, tādi, kas riebīgi brauc utt. :!:

Tā kā man reti sanāk saskarties ar īstiem sastrēgumiem, jo centrā nestrādāju, tad man atkal ļoti patīk būt pieklājīgai un palaist tos, kas griež iekšā no ieskrējiena joslas utt., bet tos, kas nekaunīgi lien iekšā es arī nelaižu! smile_mini.gif

profils galerija

estii estii VIP kluba biedre Ziņojumi: 735

0 #32 30. decembris, 2010 14:59

ceita es ar taadu piesleegumu nezinu...man ar visu laiku ir internetam cauru diennakti viss ejoss par 7.50 meenesii.

profils galerija

peliite peliite Pastāvīgā apmeklētāja Ziņojumi: 427

0 #33 30. decembris, 2010 15:33

Par to tizlošanos piekrītu! Un pilnīgi riebjas klausīties pa skonto,kad tiek nolikti vīrieši. Bieži avārijas tiek izraisītas dēļ sievietēm, kurās viņas nav iesaistītas. Man brālens 2x mašīnu sasita dēļ sievietes, kurā pati viņa netika iesaistīta. Vienreiz es biju pati klāt un sieviete aizbrauca vispār neatskatoties, jo tajā mirklī bija vai nu tā ka sadauzi visu priekšu sev,jo viņa izlec priekšā, vai arī vienkārši brauc uz apmales, toreiz skāde bija maza, nedaudz noberzts priekšējais spārns pret koku!

Bet ar to nelaišanu - protams izvērtēju situāciju... Bet Rīgā braucu kā vajag..ja ir jāsteidzas - protams steidzos un arī lienu.
Un par Rīgas sastrēgumiem...visus kaitina, ja godīgāk brauktu - būtu mazāk avāriju un mazāki sastrēgumi. Un ir vietas, kur pilnīgi 100% jau zini, ka tas kas brauc garām, ka priekšā līdis ieksā. Tādus es parasti tiešām nelaižu un uztaurēju un pieklājīgi apbraucu. Bet ir vietas, kur ir divas joslas - vienā remonts un protams brauks pa abām joslām, jo ja braukt tikai pa vienu,tad tas sastrēgums būs daudz garāks un jēgas nekādas..

Par Margery minēto ceļu. Draugs dzīvo Ķekavā tāpēc zināms kā pieci pirksti. Nu tur sēnes ir bieži un satiksme ir tik intensīve, ka labi ja viens..maksimums divimomenti parādās lai tikt garām!

Katram šajā jomā ir rūgta un netik rūgta pieredze.

profils galerija

peliite peliite Pastāvīgā apmeklētāja Ziņojumi: 427

0 #34 30. decembris, 2010 15:39

Par i-netu varu pateikt,ka man bija kaut kāds kreisas provaideris. I-nets vairāk nebija nekā bija. Rakstīju beigās katru mēnesi atskaiti kad man nav i-nets un 10ls vietā maksāju tikai 2ls labi ja. Beigās nolietoju mēnesi, atteicos un pateicu, ka nemaksāšu ne santīma. Kopš tā laika lietoju lattelecom i-netu pa 19Ls laikam, kopā ar mājas telefonu, kur ir bezmaksas sarunas lattelecom tīklā un esmu ĻOTI apmierināta, neviena problēma pa gadu nav bijusi.

profils galerija

Eljusik Eljusik Pastāvīgā apmeklētāja Ziņojumi: 226

0 #35 30. decembris, 2010 16:23

Es ar pakreņķēšos...
Es saslimu un tagad mazais no manis dabūja iesnas.
Mokās mana saulīte... Man sirds netur uz to skatīties cray_mini2.gif

profils galerija

zirnitis zirnitis Jaunpienācēja Ziņojumi: 81

0 #36 30. decembris, 2010 16:33

Pret iesnām tādiem maziem labi palīdz ķiploki - sagriez mazos gabaliņos un noliec pie deguna, jo elpojot attīrās snīpis un viegli gulēt. Mums ļoti palīdz vēl tagad.

profils galerija

« - 1 - 2 - 3 - 4 - ... - 16 - 17 - 18 - »

Ielogojies vai izveido profilu, lai komentētu!

Jaunākais forumā

Otrā Elpa 2020 rezultāti

Otrā Elpa 2019 rezultāti

Otrā Elpa 2018 rezultāti

Otrā Elpa 2017 rezultāti

Otrā Elpa 2016 rezultāti

Jaunākās bildes

0 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0

- - - -

Meklēt forumā ar google