krustiņošana nav vienīgais hobijs

Vēlos atklāt jaunu tēmu, kurā mēs varētu palielīties arī ar citām mūsu prasmēm bez izšūšanas. Atceros redzējusi tamborētus zirgus, vasarā viena no mums kūku atrādīja... Jā, vasarā mans galvenais hobijs bija gulēt pie ūdens ar grāmatu rokā...
Un tagad gribu parādīt to darbiņu, ko pamazām darinu pa vidu šūšanai. Brīžiem pati brīnos, kā man visam sanāk laiks.
http://www.tvnet.lv/resources/albums/ceita/5203923/

1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - »

ega ega Jaunpienācēja Ziņojumi: 70

0 #1 11. oktobris, 2006 10:56

mmm, nez, man visa dzīve ir viens liels hobijs biggrin_mini2.gif
sākot ar papildarbiem - interjers, mēbeles, (rasēju, mazliet arī pielieku roku pie darba gatavošanas, ja vajag kādus knifus)
briesmīgākais man šķita taisīt rasējumus kasēm (tagad ar bažām gaidu, ko tie franči būs izgatavojuši, kā tas mums derēs un cik ērtas priekš kasierēm būs?)

visādi adīšanas, tamborēšanas brīnumi...
fotogrāfēju.
piemēram www.musturs ir manas bildes vairākas (tie adītie galdautiņi un šur tur kāda bilde par adīšanu) un ar roku zīmētie valdziņu veidi, uzmešana utt.

varu strādāt ar stiklu, koku, ādu, mālu, papīru, audumu, dziju... viss ir darīts biggrin_mini2.gif un viss patīk, tikai metālapstrādei neesmu klāt ķērusies.

datorā grafiskās programmas ir manas mīļākas smile_mini.gif
manā albumiņā var šo to redzēt.

profils galerija

Briki Briki Jaunpienācēja Ziņojumi: 49

0 #2 11. oktobris, 2006 10:59

Jūs esat apbrīnojamas! shok.gif kā jūs to visu paspējat? varbūt kāda krustiņotāja māk pagatavot brīvas stundas vai dienas? labprāt iegādātos smile_mini.gif

profils galerija

ega ega Jaunpienācēja Ziņojumi: 70

0 #3 11. oktobris, 2006 11:00

hihi... atradu pat pieminējumu http://www.consensuspr.lv/index.php?show_me=pieredze&lasit=13 te es ar finiera zāģēšanas darbiem nodarbojos, ja kāds šo akciju atceras, tad mana ideja bija eiropas savienīgas emblēmā esošo cilvēciņu "iznešana" ielā un to pārvēršana par informācijas nesējiem tautai, uz vēdera bija kabatiņas ar bukletiem.

no akadēmijas viena gada arī aktualnet.lv bija kaut kāda maketa bildes...

profils galerija

ega ega Jaunpienācēja Ziņojumi: 70

0 #4 11. oktobris, 2006 11:39

tā ir tikai maza daļa no tā, ko es daru http://www.elkorfoto.lv/lat/users/legan/62874?pgnum=1

profils galerija

Dīva Dīva Jaunpienācēja Ziņojumi: 19

0 #5 11. oktobris, 2006 11:58

Es vēl pa bikim adu, tamborēju, lieku puzles. Un lasu Cāli un krustiņotāju forumu. Un laikam jau par hobiju (jo daru to ar prieku) var nosaukt mana 3.5 gadīgā dēla mācīšanu. Tā kā ir attīstības problēmas, man pie šī ir īpaši jāpiestrādā - tad nu pēc biki citas sistēmas kā ierasts, mācu lasīt un matemātiku (lasa jau diezgan labi). Laika patēriņš ir milzīgs šim. Pati mācīšana ir sīkums - bet lai sagatavotu materiālus gan jāiespringst, jo vajag visu laiku jaunus un daudz.
Darbu par hobiju nevarētu laikam dēvēt, bet tas man sniedz lielu gandarījumu - vadu projektus, kas sastīti ar apgaismojumu. Darbs ar cilvēkiem, māksliniekiem, dizaineriem, fasāžu izgaismošanas mēģinājumi naktīs, darbs ar piegādātājiem, komadējumi.

profils galerija

ceita ceita VIP kluba biedre Ziņojumi: 635

0 #6 11. oktobris, 2006 12:31

Jā, jā algots darbs pilna diena, divu bērnu audzināšana, ēst gatavošana un iepirkšanās, brīvdienās ņemšanās pa lauku māju, veļas mazgāšana un dzīvokļa uzkopšana... utt., bet tie jau pienākumi, tā es to saprotu.

profils galerija

laacuks laacuks Jaunpienācēja Ziņojumi: 22

0 #7 11. oktobris, 2006 14:12

es veel bez izsuusanas-adu, tamboreeju, suju, ziimeeju, maaku darboties ar aadu, no prosas graudinjiem likt gleznas, apgleznot audumu-nu viss kas saistiits ar rokdarbiem un suusanu-tik knipeleet nemaaku sad_mini.gif Veel maacos un straadaaju-cik nu laika atliek vakaros sad_mini.gif

profils galerija

singa singa VIP kluba biedre Ziņojumi: 642

0 #8 12. oktobris, 2006 22:36

Grūti pateikt, vai tie visi ir hobiji, jo šad tad sanāk darīt kaut ko tādu, kas ne visai aizrauj, bet, tāpēc, ka vajag uz sitiena; piem., bērniem kaut ko uzšūt. Īpaši nepatīk, bet daru. Patīk daudz kas, krusti;not, adīt, tamborēt, mezglot, risināt dažādu veidu krustvārdu mīklas ( īpaši japāņu), slaucīt no grāmatu plauktiem putekļus un atklāt - kādas šausmas, vai es vēl kaut kad to visu izlasīšu ( man apmēram uz 1500 vienībām dažādu grāmatu un enciklopēdiju krājums). un patīk labi paēst, tikai ar noteikumu, ka nav jāgatavo pašai lol_mini.gif ito nodarbi es varu pielīdzināt spāņu zābakam : Nepatīk man pa virtuvi ņemties, ja tā nav svaigu baraviku cepšana ( tās dievinu un neviens no pazīstamiem tās neprot pagatavot tik labi, kā man garšo).

profils galerija

cedux cedux Jaunpienācēja Ziņojumi: 1

0 #9 13. oktobris, 2006 9:19

Es gan te tāda iesācēja, jaunatnācēja, bet atverot šo diskusiju lapiņu... Wow... shok.gif Super, dāmas, Jūs esat vienkārši super!!! Jūs vajadzētu par paraugu visai tautai nostādīt, tiem 100 būtu, ko pamācīties no Jums!!! wink_mini.gif

profils galerija

memme memme VIP kluba biedre Ziņojumi: 1098

0 #10 13. oktobris, 2006 10:52

Nu es ar te niekojos ar adīšanu, tamborēšanu, prievīšu, jostu aušanu, baltajiem darbiem, šūšanu, pērļošanu, dzintarapstrādi, keramiku, stikla un zīda apgleznošanu, smalko kokapstrādi...vasarā ar dārza darbiem - puķes un viss netradicionālais, rudenī - marinējumi, zaptes, sulas, kompoti; ziemā - tortes, kūkas u.c. Brīvajos brīžos sastādu horoskopus
Vislielākais hobijs, kur es ar lielu piepūli cenšos sevi ierobežot - grāmatas!!! Ja kāda redz kaut kur vārdnīcas - japāņu, ķīniešu uz latviešu vai krievu vai angļu valodu un otrādi- dodat ziņu, nopirkšu.
Atcerējos - man ik pa laikam ir tāda slimība, kad uznāk cemme nakts laikā pārbīdīt mēbeles - saucas interjera maiņa lol_mini.gif lol_mini.gif - tā šis ir periodiskais hobijs

profils galerija

thorung thorung Jaunpienācēja Ziņojumi: 88

0 #11 13. oktobris, 2006 16:13

nu, es skrienu, citam jau nekam laika nepaliek.. smile_mini.gif cenšos trenēties katru dienu, bet šūšanu, skolu, darbu un skriešanu nav iespējasm savienot tā, lai katrai nodarbei veltītu NEPIECIEAMO laiku blum_mini.gif

profils galerija

singa singa VIP kluba biedre Ziņojumi: 642

0 #12 14. oktobris, 2006 18:46

memme
Vai tad tagad vārdnīcas nav nopērkamas? Man likās, ka tās pretīm met, tik attiecīgi maksā. Ķīniešu - krievu man pašai ir, tad vēl vairākas krievu - latviešu un otrādi, un vēl vesels lērums ar tulkojumiem no angļu, franču, vācu, bet praktiski viņas tikai pa retam ievajagas. Ja valodu nepārzini, tad garu tekstu ar vārdnīcu nepārtulkot. Biežāk aci iemetu vācenē, jo tur kādreiz kāds vārds pazūd no atmiņas.

profils galerija

1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - »

Ielogojies vai izveido profilu, lai komentētu!

Jaunākais forumā

Otrā Elpa 2020 rezultāti

Otrā Elpa 2019 rezultāti

Otrā Elpa 2018 rezultāti

Otrā Elpa 2017 rezultāti

Otrā Elpa 2016 rezultāti

Jaunākās bildes

0 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0

- - - -

Meklēt forumā ar google