Kur izdevīgi ierāmēt?

Sveikas. 

Kur jūs rāmējat savus darbiņus?

Es biju vairāk,kā pārsteigta par summu ko es atdevu par 37x38cm darbu. Neko jau baigu es neprasīju-pasūtīju matētu stiklu,kartonu,darbu līmēja,rāmīts tāds tievs-nekas masīvs un samaksāju 33(!!!)€. Tas ir normāli? 

 

p.s. atvainojos,ja šāda veida diskusija jau ir bijusi.

1 - 2 - 3 - »

mashele mashele Jaunpienācēja Ziņojumi: 16

0 #1 21. maijs, 2014 10:39

cerēju uz atsaucību...

profils galerija

Kaprize Kaprize Pastāvīgā apmeklētāja Ziņojumi: 286

0 #2 21. maijs, 2014 10:45

Man vienkārši nav bijuši rāmējamie darbi. Tagad pirmais top, palikuši pēdējie 3000 krustiņi. smile_mini.gif

Esmu lasījusi, ka Rīgas meitenes pārsvarā rāmē Lāčplēša ielā un cenas tādas ir. Šķiet, ka Julce rāmēja Jelgavā pa Ls 7, tur jau atmaksājas ceļa izdevumi no Rīgas un atpakaļ.

Es savu darbiņu rāmēšu pati. Esmu salasījusies internetā pamācības, nešķiet grūti. Tā kā mums puse dzīvokļa joprojām remonta procesā, tad arī āmurs un zāģītis ir pa rokai. Tad varēšu atskaitīties par izmaksām. smile_mini.gif

profils galerija

nesshux nesshux VIP kluba biedre Ziņojumi: 765

0 #3 21. maijs, 2014 12:07

Pēdējo reizi, kad es rāmēju rāmētavā, atdevu 24 Ls par 2 nelieliem darbiņiem. Esmu dzirdējusi, ka Lāčplēša ielā ir diezgan viegli labu daļu algas atstāt, it sevišķi par lielākiem darbiem. 

 

Vēl, nesatraucies, ja 10h laikā neviena meitene nav paspējusi neko iekomentēt, jo mēs te nesēžam visu laiku - piemēram, ja es parasti ienāku ap 18:00, tad es vēl nebūtu pamanījusi Tavu jautājumu. wink_mini.gif

profils galerija

calanda calanda Pastāvīgā apmeklētāja Ziņojumi: 292

0 #4 21. maijs, 2014 15:35

Es pēdējo reizi rāmēju pirms nepilna gada Lāčplēša ielā  magones- darbs bija kādi 25x40 cm , samaksāju ap 55Ls, bet bija to vērts.

Laba ierāmēšana jau sanāk padārgi! Te jau ir meitenes, kas laicīgi sāk krāt naudiņu, ja padomā kāda lielāka rāmēšana.

profils galerija

mashele mashele Jaunpienācēja Ziņojumi: 16

0 #5 21. maijs, 2014 17:01

Ak...

Man šķita,ka jūs visus savus darbus rāmējat un nospriedu,ka tas nav tik dārgi. cik naivi no manas puses,huh. es rāmēju blaumaņa ielā.

 

ja ņem bez stikla,nesanāk izdevīgāk?

profils galerija

Evis Evis Pastāvīgā apmeklētāja Ziņojumi: 264

0 #6 21. maijs, 2014 19:15

Man jau liekas, ka nebūtu prāta darbs izšuvumu bez stikla atstat!

profils galerija

julce julce VIP kluba biedre Ziņojumi: 1420

0 #7 21. maijs, 2014 23:00

Izšuvumu bez stikla tiešām nevajag atstāt, jo viņš ātri noputēs un zaudēs savu burvību... kā jau minēja meitenes, es ramēju Jelgavā, Lielajā ielā, cenas mani apmierina, bez biksēm neatstāj smile_mini.gif

profils galerija

Kaprize Kaprize Pastāvīgā apmeklētāja Ziņojumi: 286

0 #8 22. maijs, 2014 12:55

mashele

Visi darbi pat nav domāti rāmēšanai. Izšuvumu pielietojums ir ļoti plašs, piemēram, gultasveļa, spilveni, vāciņi kladēm un grāmatām, dvieļi, aizskari, somas, galdasedziņas, salvetes, pulksteņi, apģērbs... Man attiecībā uz apģērbu un aksesuāriem ir tādas idejas, ko gribētos šovasar īstenot: kaklarota, divi svārki (zila šifona svārki ar izšūtu melndzelteni strīpainu ar baltiem spārniem bitīti un zilganzaļi ar izkaisītiem kādiem padsmit āboliņa lapu motīviem pa visiem svārkiem), gribētos apšūt kādai klasiskai blūzei apkaklīti un piedurknes... Ja gribas izšūtus ziemassvētku rotājumus, jāsāk jau cakināt, katru mēnesi pa vienam un eglītē varēs iekārt 7 bumbuļus. Vajag tik ļaut vaļu fantāzijai vai pavandīties pa internetu. smile_mini.gif

Tikai pirms sākt izšūt kādu darbiņu, vēlams zināt, kas tas beigās būs, jo no tā var mainīties arī auduma izvēle. Kaut gan var būt tā, ka izšuj un noformējums top vēlāk. 

Vai atrādīsi savu gleznu atskaitēs? smile_mini.gif

profils galerija

Lui Lui Pastāvīgā apmeklētāja Ziņojumi: 444

0 #9 22. maijs, 2014 18:16

Es kādreiz bieži rāmēju Blaumaņa ielā -par mazu darbiņu bija jāmaksā ...padsmit lati, tā kā tava nosauktā ir normāla cena. Lāčplēša ielā ir vēl dārgāk. Tas nav lēts prieks! Bet tas prieks ir ilgam laikam...

profils galerija

aivushka aivushka Pastāvīgā apmeklētāja Ziņojumi: 309

0 #10 22. maijs, 2014 20:09

Es ar domaju, ka ta cena-33€ ir vidēja cena rāmējumiem.

Es esmu ari darbinus ramējusi Blaumaņa ielā, un noteikti neiesaku tur ramētavu. Lai arī sieviete, kas man rāmēja abas reizes bija loti laipna, bet kvalitate uz ramējumu ir drausmīga.

Abas reizes, kad ramēju darbiņus bija atstātas skaidiņas aiz stikla, es jautaju, ka vai tad neviens nav pamanījis (?)

man centās ieskaidrot, ka tur nemaz nav tas skaidiņas, un tēloja, ka viņa tur neko neredz, tik jautaja: kur ir, kur ir, es tiešām neko neredzu.. nu bāc! Otra lieta, ka rāmim bija bojajums, man bija gaišs rāmis un viena vietā rāmim bija tumsi brūngans caurums, tāds kā zara vieta būtu izkritusi āra, tur man arī centas ieksaidrot, ka to jau nemaz nevar pamanīt, es vinai teicu, bet es to redzu.. uz ko man atbildeja, tas tu redzi, bet varbut citi nepamanis. un vēl viņa bija paspartu nomainījusi pati pēc savas gaumes, es ilgi skatijos uz to darbinu un domaju, vai tiešam es tik briesmīgu paspartu biju izvēlejusies, staveju un skatijos un brinijos, lidz man vina beigas pateica, ka ir nomainijusi, jo tas ko es biju izvelējusies izradijās bija beidzies. Beigās man par to darbu prasija 28ls, es biju šokā.. man tās bija pēdējās stundas Rīgā un Latvijā, man vnk nebija laika skriet uz citu ramētavu, beigas man piedavaja 1h laikā izlabot, izvelejos paspartu, kas nebija manam darbinam ideals, bet vislabakasi no ta klāsata, kas bija pieejams uzreiz. Tad, kad atgriezos ramētavā pec stundas, domaju, ka man bus ari rāmis nomainits, bet tā bojajuma vieta bija aizeķēta ar silikonu. Man beigas nebija vairs ne laika, ne spēka tur cīnities, paņemu darbiņu kads bija un tā pat beigas samaksaju 28ls. (28lati par sajūtu, ka laiks apmeklet ārstus!)

Es par to ramējumu maksāju naudu, lidz ar to es gribu saņemt kavlitativu pakalpojumu, ja tā rametava uzskata, ka ta cena par kvalitativa darba ierāmēsanu ir par zemu, tad lai paceļ tas cenas, jo es tā pat ka visas mēs, savos darbos mes ieguldam lielu darbu un laiku, un milestibu, un beigas preti es sanemu sitadu s...!

Noteikti, ka trešo reizi es tur savu kaju nespersu, un noteikti iesu uz Lāčplēša ielu, lai arī tur meitenes ir rāmejusas lidz pat 100ls un pat pāri, es piekrītu, ka tas ir ta vērts, jo Lāčplēša ielas ramējumi man patik vislabak un ir kvalitativi.

 

p.s. aizmirsu pierakstit, ka tās skaidinas no stikla nebija noņemtas, mājās es plēsu vaļā un tīriju stiklus (abas reizēs).

profils galerija

Kaprize Kaprize Pastāvīgā apmeklētāja Ziņojumi: 286

0 #11 22. maijs, 2014 20:54

aivushka

Ar savu stāstu tu mani sabaidīji. Vai tiešām izšuvuma ierāmēšana būtu tik sarežģīta? Mans tētis apmāca jaunos galdniekus, viņš ar koku ir uz tu un vispār meistars tādās lietās. smile_mini.gif Mūsu zobārstes meita skaisti glezno un tētis rāmēja viņas darbus, par to saņemot atlaidīti zobu labošanai. smile_mini.gif Arī audzēkņu darbi izstādēs rāmjos glīti noformēti un kur nu skolā kādas dekorācijas, tās arī. Skatoties, kā viņš to dara, man šķita, es ar' varu. Tad vēl internetā un šeit pat salasījos par izšuvumu nostiepšanu un cerēju tikt galā saviem spēkiem (varbūt piesaistot tēti). Hm.. Man savus zilonīšus gribas skaisti ierāmēt. Sešus mēnešus izšuju. Gribas skaistu galarezultātu. Hm.. 

profils galerija

nesshux nesshux VIP kluba biedre Ziņojumi: 765

0 #12 22. maijs, 2014 21:31

Kaprize, ņem tēti talkā wink_mini.gif Izšuvumam tik daudz, ka pirms rāmēšanas labi nostiept, gan jau tālāk rāmēšana nav tik sarežģīta. Rāmētavā jau tas lielais process ir paspartu un rāmja piemeklēšana. 

profils galerija

1 - 2 - 3 - »

Ielogojies vai izveido profilu, lai komentētu!

Jaunākais forumā

Otrā Elpa 2019 rezultāti

Otrā Elpa 2018 rezultāti

Otrā Elpa 2017 rezultāti

Otrā Elpa 2016 rezultāti

Jaunākās bildes

1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0

- - - -

Meklēt forumā ar google