MELNAIS SARAKSTS

Mūsu iecienītajā krustiņlapā regulāri tiek organizēti dažāda veida apmaiņas projekti (mazuļu RR, klasiskie RR, svētku apmaiņas projekti, utt.). Dalība kādā no daudzajiem RR ir katras krustiņotājas BRĪVPRĀTĪGA izvēle. Tiek izsludināta pieteikšanās, laiks pārdomām un dalība, ar konkrētiem projektu noslēguma termiņiem.

Taču diemžēl katrā projektā gadās nepatīkami pārsteigumi, kad kāda dalībniece izdomā izstāties no projekta, kavē termiņus, dod solījumus, taču tos nepilda.

Manis vadītais Dzimšanas dienu apmaiņas projekts (DD AP), par nožēlu, nav izņēmums. Lai arī tā noteikumos bija piekodināts vairākkārtīgi un vairākkārtīgi pārdomāt savu dalību tajā, turklāt dāvanu sagatavošanas un nosūtīšanas termiņi bija zināmi jau š.g. februārī(!), un tie tika vēl trīs reizes no manas puses atgādināti, atrodas cilvēki, kuriem tas ir pēkšņs jaunums.

Lai arī DD AP noteikumos ir skaidri norādīts, ka to pārkāpējas tiks iekļautas melnajā sarakstā, arī tas uz dažām personām neiedarbojas vajadzīgajā virzienā.

Kā šī projekta organizatore sev neraksturīgi (pēc manas pārliecības, JA IR APSOLĪTS un uzņemtas saistības, visam jābūt laikus, bez kavēšanās un precīzi izdarītam) esmu centusies būt pacietīga, iecietīga, pretimnākoša un saprotoša, kad kādu iemeslu dēļ dāvanas saņemšana dzimšanas dienas gaviļniekam ir kavējusies. Taču šodien šī robeža ir pārkāpta.

Šodien, 2.novembrī, aprit viens mēnesis kopš DD AP dalībnieces draudzene527 dzimšanas dienas, kas bija 2.oktobrī. Lai arī draudzene527 apsveicējai tika nosūtīti trīs atgādinājumi par dāvanas nosūtīšanas termiņiem, un pēc pēdējā dāvanas nosūtīšanas termiņa atgādinājuma nedēļu pirms 2.oktobra bija saņemta atbilde „steidzu beigt un nosūtīt”, kā arī divas nedēļas pēc draudzene527 dzimšanas dienas saņemts apsolījums sagatavot dāvanu un nosūtīt, diemžēl tas netika izdarīts arī pagājušonedēļ, kad „vēl nedaudz palicis – 2 vakari”. Visam ir sava robeža.


Dzimšanas dienu apmaiņas projekts

[size=24]MELNAIS SARAKSTS
[/size]

1. juulite, draudzene527 vēl joprojām gaida tevis sarūpēto dzimšanas dienas dāvanu.

draudzene527 saņēma juulites dāvanu pēc vairāk kā diviem mēnešiem, 08.12.

Ļoti ceru, ka šo sarakstu šī projekta ietvaros man papildināt nevajadzēs.


Diemžēl sarakstu nākas papildināt.

2. kabata, Astein vēl arvien gaida tavu dzimšanas dienas dāvanu!
Dāvanas saņemšanas kavējums - 1 mēnesis.

Dzimšanas dienas dāvanas saņemšanas termiņš - 21.03., Astein dāvanu saņēma 27.04.

memme memme VIP kluba biedre Ziņojumi: 1091

0 #1 2. novembris, 2010 9:55

man ar būs laikam ko teikt...bet nu tas saistībā ar 2KRR...mums ar ir viens melnais zirdziņš.. sad_mini.gif

profils galerija

iveck iveck VIP kluba biedre Ziņojumi: 1055

0 #2 2. novembris, 2010 11:11

es veel naivi ceru, ka suutiijumi no kabata, mintta, Sonetina, Dacjux un baibata ir kaut kur iestreegushi pastaa, taa ka veel melnajaa sarakstaa nevienu ieklaut negribu. wink_mini.gif

Estii un sauite- juus man personiigi visu pastaastiijat kas un kaa, taapeec ar melno sarakstu Jums nav nekaada sakara smile_mini.gif

profils galerija

memme memme VIP kluba biedre Ziņojumi: 1091

0 #3 3. novembris, 2010 5:14

Man ar rūgtas pārdomas, es ilgi domāju, bet nu laikam ir jāsaka - meitenes, ja piesakās kādam projektam tad 100 reizes jāapdomā vai tiks galā, ja nu kas ir noticis, tas uzreiz ir jāpaziņo par problēmu, visas esam tikai cilvēki un nejaušības katru var piemeklēt. Taču ja nodošanas termiņš ir iekavēts par vairāk kā 2 mēnešiem nu tas ir par traku...
Sonetiņa kas par lietu?!

profils galerija

Kristy Kristy VIP kluba biedre Ziņojumi: 943

0 #4 5. novembris, 2010 21:09

Hela es atļaušos pārcelt šo diskusiju pie sākuma, kur ir noteikumi.
Meitenes, arī man vadot Xelluc RR bija līdzīgs gadījums un protams, daži zaķēni tā arī nemaz netika izšūti un aizgādāti līdz adresātam. Ļoti nepatīkami tas ir, bet nu laikam citādi nevar, ir jāpublicē, lai turpmāk neatgadītos līdzīgi gadījumi.
memme arī Xelluc RR Sonetiņa neizšuva savu motīvu :?

profils galerija

ramlisave ramlisave Jaunpienācēja Ziņojumi: 151

0 #5 6. novembris, 2010 19:32

Jaa taa ir,jo es pati te vienaa projektaa dazas dienas aizkavejos ar,bet nu viss kartibaa,bet kad pedejo reiz pamanijaam Sonetinu seit? :?:
Ceru,ka ar vinu viss kartibaa :?

profils galerija

sonetiņa sonetiņa Jaunpienācēja Ziņojumi: 120

0 #6 16. novembris, 2010 8:04

Esmu te wink_mini.gif nu ja vēlaties lieciet, kā jau teicu, uzņēmos dalību, bet dzīvē notiek visādi momenti/lietas kurus gan pusgadu atpakaļ nepavisam neplānoju un kur nu vēl paredzēt sad_mini.gif tā kā 2KRR un dzimšanas dienas man būs uz kādu laiku pēdējais projekts kurā piedalīšos!

profils galerija

Kristy Kristy VIP kluba biedre Ziņojumi: 943

0 #7 16. novembris, 2010 12:36

sonetiņa jauki, ka esi parādījusies smile_mini.gif Šeit jau runa iet par to, ka nebiji devusi nekādu ziņu meitenēm. Protams, ka visādi var dzīvē pavērsties apstākļi un notikumi mums neplānojot. Bet nesmuki tā, ka pazūd pavisam un nedod ziņu par sevi.

profils galerija

Lui Lui Pastāvīgā apmeklētāja Ziņojumi: 444

0 #8 16. novembris, 2010 17:43

Ui, šo sadaļu nemaz nebiju redzējusi, kaut kā bija paskrējusi garām... :o Es jau arī parasti esmu iecietīga un saprotoša, bet pilnīgi noteikti piekrītu, ka tik nesmuki nevar darīt - tas nav godīgi pret citām meitenēm... :x Protams, var gadīties visādi, bet tāpēc jau par to var pateikt, paziņot, kopīgi rast risinājumu...
Es pati simt reizes pārdomāju, vai spēšu piedalīties izsludinātajā konkursā un ir bijis, kad esmu jau bijusi pieteikusies, bet apdomu laika ietvaros esmu tomēr atteikusies, jo licies, ka ar visu netikšu galā... smiley-roll.png

profils galerija

julce julce VIP kluba biedre Ziņojumi: 1420

0 #9 2. janvāris, 2011 9:24

Laboju tekstu:
Saņēmu ziņu no rūķa Rimmocha, viss notiek, vienkārši bija atgadījušies neparedzēti apstākļi! Tā kā tomēr nepapildināsies saraksts šī projekta ietvaros! smile_mini.gif

profils galerija

peliite peliite Pastāvīgā apmeklētāja Ziņojumi: 427

0 #10 2. janvāris, 2011 15:40

julce, gan jau ka ja nav devusi, tad arī nemaz nav nosūtījusi? Stulbi,ka ir šādi cilvēki, vismaz tad atbildētu, lai kāds cits paspēj sagatavot vismaz kaut ko. sad_mini.gif

profils galerija

Hela Hela VIP kluba biedre Ziņojumi: 1355

0 #11 21. aprīlis, 2011 7:00

Lai cik tas būtu nepatīkami, bet man nākas papildināt melno sarakstu. connie_mini_huh.gif

Dzimšanas dienu apmaiņas projektā savu apņemšanos līdz šim brīdim nav izpildījusi kabata.

kabata, Astein tomēr cer saņemt no tevis novēloto dzimšanas dienas dāvanu.

profils galerija

unicorn unicorn Pastāvīgā apmeklētāja Ziņojumi: 217

0 #12 13. maijs, 2011 15:23

Arī man būs jāpapildina melnais saraksts. Eljusik mazuļa RR savu motīviņu vēl joprojām nav atsūtījusi landija.
Kaut gan solīja, kam es arī noticēju un nācu pretī gan krietni pagarinot nosūtīšanas termiņu, gan tērējot savu laiku un palīdzot meklēt un labot visas likstas ar motīva shēmiņu. Kā izrādās velti.
Ceru, ka šis saraksts turpmāk liks rūpīgāk domāt par savu pieteikšanos dažādos projektiņos un iespēju apsolīto arī izpildīt.
Un vēl vairāk ceru, ka šis sarakts vairs nevienam nebūs jāpapildina.

profils galerija

Ielogojies vai izveido profilu, lai komentētu!

Jaunākais forumā

Otrā Elpa 2020 rezultāti

Otrā Elpa 2019 rezultāti

Otrā Elpa 2018 rezultāti

Otrā Elpa 2017 rezultāti

Otrā Elpa 2016 rezultāti

Jaunākās bildes

0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0

- - - -

Meklēt forumā ar google