Metāliskie diegi izšuvumā un izšuvuma mazgāšana

Līdz šim metāliskos diegus esmu lietojusi tikai kartiņām un adatu spilventiņiem. Šos mazos darbiņus pirms noformēšanas nemazgāju. Šobrīd šuju lielāku darbiņu, kurš noteikti būs jāmazgā. Domāju un nespēju izdomāt "lielo" domu - kā būtu labāk - vispirms izšūt parastos krustiņus, izmazgāt un tikai pēc tam iešūt krustiņus ar metālisko diegu un BB, vai tomēr vispirms pabeigt visu izšūt un tikai pēc tam mazgāt? Man jāšuj ar E168. :?

Lui Lui Pastāvīgā apmeklētāja Ziņojumi: 444

0 #1 5. maijs, 2012 16:57

Es esmu šuvusi ar zelta diegu nelielās glezniņās un mazgāju pēc pilnīgas pabeigšanas. Viss bija labi. Bet var jau arī darīt tā, kā minēji - izšūt parastos krustiņus un tad izmazgāt... wink_mini.gif

profils galerija

Kristy Kristy VIP kluba biedre Ziņojumi: 943

0 #2 5. maijs, 2012 19:15

papele pēc savas pieredzes varu teikt, ka pēc mazgāšanas viņiem tomēr ir nosliece mainīt atrašanās vietu (atceries manai ziemas fejai - rādīju tusiņā). Es gan šuvu tajā tehnikā, kad diegs iet audumam pa virsu un no apakšas tiek pieķerts. Ar vienu pavedienu vēl neko, bet ja ir divi kopā, tad gan laikam labāk ir šūt pēc mazgāšanas. Katrā gadījumā es tā darītu, jo skats, kas ir izšujot uzreiz ir viens, bet darbiņu jau izmazgājot un izgludinot, pavisam cits.

profils galerija

papele papele VIP kluba biedre Ziņojumi: 1226

0 #3 6. maijs, 2012 6:16

Paldies par viedokliem. Laikam jau taadas paardomas man nebuutu radusaas, ja ziemas tusinaa Hela nebuutu pastaastiijusi par savu meeginaajumu izmazgaat ar metaaliskajiem diegiem izsuuto kartinu, kas beidzaas ar jaunas kartinas suusanu. Taapat atcereejos Kristy raizes par Ziemas fejas teerpa greznojumiem.
Izsuusu visus krustinus ar parastajiem diegiem, izmazgaasu un tad liksu uz lielaa raamja, lai iesuutu krustinus ar metaalisko diegu un BB. smile_mini.gif

profils galerija

Ielogojies vai izveido profilu, lai komentētu!

Jaunākais forumā

Otrā Elpa 2021 rezultāti

Otrā Elpa 2020 rezultāti

Otrā Elpa 2019 rezultāti

Otrā Elpa 2018 rezultāti

Otrā Elpa 2017 rezultāti

Otrā Elpa 2016 rezultāti

Jaunākās bildes

0 3 3 0 0 0 0 0 0 2 0 5

- - - -

Meklēt forumā ar google