Otra elpa 2016

Noteikumi paliek tie paši, kas iepriekš:

Mērķis - smelties iedvesmu no sava un citu procesiem un pabeigt aizsāktus darbiņus vai iesākt pilnīgi jaunus.

Noteikumi.

1. Visas, kuras vēlas turpināt, pabeigt vai iesākt savus ilgtermiņa darbus (izmērs vēlams vismaz 100x70 krustiņi), nosūta pieprasījumu un e-pasta adresi Xelluc uz PM. Kad saņemts apstiprinājums, lietotājvārds un parole, sistēmā http://www.madarots.lv/otraElpa pievieno sava darba pašreizējā izskata fotogrāfiju un gaidāmo gala rezultātu (vēlams norādīt arī darba nosaukumu un izmēru cm x cm (būtu jauki, ja arī norādītu krustiņu skaitu ?x?) un auduma veidu, uz kāda izšujat).

2. Projekta ilgums  ir 3 mēneši - no 04. aprīļa līdz 12. jūnijam - 10 nedēļas. Viena posma ilgums – viena nedēļa. Pirmais posms norisinās no 4. līdz 10. aprīlim.

2 (2). no 04. jūlija līdz 11. septembrim

3. Pirmās atskaites par paveikto darbu ievietot sistēmā 10. aprīlī (svētdien) līdz plkst 24.00 jeb pusnaktij PĒC LATVIJAS LAIKA (GMT+02:00).

4. Izšuvuma nedēļas norma ir 200 krustiņu (vairāk var, mazāk nevar).

 Ja negribat/nevarat norādīt precīzu krustiņu skaitu, rakstiet aptuveni. Izšuvuma dūrienus skaitām šādi:

• 2 puskrustiņu vai gobelēna dūrienu = 1 krustiņš, 

• 2 bekstiči (backstitch) = 1 krustiņš, 

• 1 franču mezgliņš (french knot) = 1 krustiņš

• 1 plakanais krustiņš (petite stitch) - kā pilnais krustiņš, ko šuj pār 1 diegu pa horizontāli vai vertikāli = 1 krustiņš.

5. Pēc darba pabeigšanas dalībniece var izstāties no spēles vai turpināt darboties kopā ar grupu vai uzsākt citu jaunu darbu.

6. Ja dalībniece vēlas pievienot jaunu darbiņu, pirmkārt, viņa atsūta pieteikumu un darbiņa foto, tad ķeras pie darbiņa turpināšanas. Lai nerastos pārpratumi, jaunu darbiņu pieteikšana notiek līdz svētdienai, tādēļ, lūdzu, gatavojieties tam laicīgi. (Šis punkts varētu mainīties sakarā ar sistēmas programmēšanas procesu)

7. Ja dalībniece laicīgi redz, ka šī vai kāda cita nedēļa ir gana aizņemta un nieka 200 krustiņus nav iespējams izšūt, tad laicīgi līdz piektdienas vakaram jāpaziņo par nedēļas pauzi.

8. Ja kāda jauna dalībniece vēlas pievienoties un piedalīties jau spēles norises laikā, uz viņu attiecas visi augstākminētie noteikumi – ievietot sākuma attēlu un sniegt regulāras atskaites.

9. Sistēmas pārskats tā vai citādi būs pārskatāms arī NEdalībniecēm.

 

Dalībnieces: 

04.04-12.06                   04.07-11.09

1. IronicBee                     1. ievucis

2. memme                       2. nesshux

3. nesshux                       3. Natalie

4. Xelluc                           4. IronicBee

5. Natalie                         5. Xelluc

6. Mikuce                         6. Dudy

7. deis8                            7. Pichupele

8. aivushka                      8. deis8

9. Kine                              9. Rita

10. Lauvenite                  10. Adatina

11. Zaiza                          11. Tedija

12. Zane_Mo

13. Rita

14. Adatina

15. aste

16. pancitta

17. ievucis

Laboja Xelluc, labots 15x

1 - 2 - 3 - ... - 20 - 21 - 22 - »

nesshux nesshux VIP kluba biedre Ziņojumi: 790

0 #1 26. februāris, 2016 17:53

cik nu aktīvi, bet minimumu es būtu gatava no sevis izžmiegt smile_mini.gif

Nav kaut kāds variants kā ātrāk apkopot bildes, jo tas aizņem visvairāk laika? Ja neskaita klusu dusmošanos uz tām, kas laicīgi nesūta atskaites biggrin_mini2.gif

profils galerija

IronicBee IronicBee Jaunpienācēja Ziņojumi: 51

0 #2 26. februāris, 2016 18:19

Es pieteiktos smile_mini.gif

Klusītiņām cerēju,ka šogad būs OE un tad varētu arī piedalīties smile_mini.gif

profils galerija

ceita ceita VIP kluba biedre Ziņojumi: 638

0 #3 26. februāris, 2016 19:54

Šobrīd vēl nē, bet pēc kāda mēneša, kad vakaros kļūs gaišāks, es arī varētu regulāri pakrustiņot, tas ir, precīzāk es gribētu pakrustiņot...

profils galerija

Natalie Natalie Pastāvīgā apmeklētāja Ziņojumi: 387

0 #4 27. februāris, 2016 13:22

Noteikti piedalīšos! Pašlaik krustiņošana nolikta malā, meklēju motivāciju biggrin_mini2.gif

profils galerija

agii agii Jaunpienācēja Ziņojumi: 39

0 #5 28. februāris, 2016 12:59

Jā, ļoti gribās kopīgi pašūt. Nekādus ātrumus neplānoju, jo laika ir tik, cik ir, bet gribās bariņā,bariņā...

profils galerija

Mikuce Mikuce Jaunpienācēja Ziņojumi: 55

0 #6 28. februāris, 2016 16:43

Gaidīju kopīgo pašūšanu. Es arī noteikti pieteiktos. 

profils galerija

memme memme VIP kluba biedre Ziņojumi: 1116

0 #7 29. februāris, 2016 15:32

man tas būs piespiediens, kaut ko iekustināt nepabeigtajos darbos...varētu piebiedroties pēc 20. marta

profils galerija

deis8 deis8 Pastāvīgā apmeklētāja Ziņojumi: 411

0 #8 29. februāris, 2016 18:06

Es arī varētu pievienoties. Jūnijā iebakstīju kādus 500 krustiņus vienam darbam un tā arī stāv iekonservēts uz nezināmu laiku.

profils galerija

Xelluc Xelluc VIP kluba biedre Ziņojumi: 2312

0 #9 29. februāris, 2016 19:15

Tad mans priekšlikums būtu, no 1. aprīļa, tad sāk jau puslīdz gaišāks palikt, un arī varētu saorganizēties laicīgi, varbūt varētu piespiest vīru uztaisīt k.kādu aplikāciju kur katra var ievietot savu nedēļas veikumu un tiko kā ir noteiktais laiks, automātiski parādās rezultāts wink_mini.gif Lai nekas nevienam pašam nav jāapkopo! 

(rakstu un top ideja smile_mini.gif  

profils galerija

nesshux nesshux VIP kluba biedre Ziņojumi: 790

0 #10 1. marts, 2016 13:49

Xelluc,

tas varētu būt labs risinājums. Liec vīru pie darba biggrin_mini2.gif

profils galerija

Lauvenite Lauvenite Jaunpienācēja Ziņojumi: 63

0 #11 1. marts, 2016 17:38

Es piedalos. Savādāk dikti leni man iet uz priekšu.

 

profils galerija

nesshux nesshux VIP kluba biedre Ziņojumi: 790

0 #12 25. marts, 2016 14:09

Kad sākam?

profils galerija

1 - 2 - 3 - ... - 20 - 21 - 22 - »

Ielogojies vai izveido profilu, lai komentētu!

Jaunākais forumā

Otrā Elpa 2021 rezultāti

Otrā Elpa 2020 rezultāti

Otrā Elpa 2019 rezultāti

Otrā Elpa 2018 rezultāti

Otrā Elpa 2017 rezultāti

Otrā Elpa 2016 rezultāti

Jaunākās bildes

0 3 3 0 0 0 0 0 0 2 0 5

- - - -

Meklēt forumā ar google