Otra elpa 2016

Noteikumi paliek tie paši, kas iepriekš:

Mērķis - smelties iedvesmu no sava un citu procesiem un pabeigt aizsāktus darbiņus vai iesākt pilnīgi jaunus.

Noteikumi.

1. Visas, kuras vēlas turpināt, pabeigt vai iesākt savus ilgtermiņa darbus (izmērs vēlams vismaz 100x70 krustiņi), nosūta pieprasījumu un e-pasta adresi Xelluc uz PM. Kad saņemts apstiprinājums, lietotājvārds un parole, sistēmā http://www.madarots.lv/otraElpa pievieno sava darba pašreizējā izskata fotogrāfiju un gaidāmo gala rezultātu (vēlams norādīt arī darba nosaukumu un izmēru cm x cm (būtu jauki, ja arī norādītu krustiņu skaitu ?x?) un auduma veidu, uz kāda izšujat).

2. Projekta ilgums  ir 3 mēneši - no 04. aprīļa līdz 12. jūnijam - 10 nedēļas. Viena posma ilgums – viena nedēļa. Pirmais posms norisinās no 4. līdz 10. aprīlim.

2 (2). no 04. jūlija līdz 11. septembrim

3. Pirmās atskaites par paveikto darbu ievietot sistēmā 10. aprīlī (svētdien) līdz plkst 24.00 jeb pusnaktij PĒC LATVIJAS LAIKA (GMT+02:00).

4. Izšuvuma nedēļas norma ir 200 krustiņu (vairāk var, mazāk nevar).

 Ja negribat/nevarat norādīt precīzu krustiņu skaitu, rakstiet aptuveni. Izšuvuma dūrienus skaitām šādi:

• 2 puskrustiņu vai gobelēna dūrienu = 1 krustiņš, 

• 2 bekstiči (backstitch) = 1 krustiņš, 

• 1 franču mezgliņš (french knot) = 1 krustiņš

• 1 plakanais krustiņš (petite stitch) - kā pilnais krustiņš, ko šuj pār 1 diegu pa horizontāli vai vertikāli = 1 krustiņš.

5. Pēc darba pabeigšanas dalībniece var izstāties no spēles vai turpināt darboties kopā ar grupu vai uzsākt citu jaunu darbu.

6. Ja dalībniece vēlas pievienot jaunu darbiņu, pirmkārt, viņa atsūta pieteikumu un darbiņa foto, tad ķeras pie darbiņa turpināšanas. Lai nerastos pārpratumi, jaunu darbiņu pieteikšana notiek līdz svētdienai, tādēļ, lūdzu, gatavojieties tam laicīgi. (Šis punkts varētu mainīties sakarā ar sistēmas programmēšanas procesu)

7. Ja dalībniece laicīgi redz, ka šī vai kāda cita nedēļa ir gana aizņemta un nieka 200 krustiņus nav iespējams izšūt, tad laicīgi līdz piektdienas vakaram jāpaziņo par nedēļas pauzi.

8. Ja kāda jauna dalībniece vēlas pievienoties un piedalīties jau spēles norises laikā, uz viņu attiecas visi augstākminētie noteikumi – ievietot sākuma attēlu un sniegt regulāras atskaites.

9. Sistēmas pārskats tā vai citādi būs pārskatāms arī NEdalībniecēm.

 

Dalībnieces: 

04.04-12.06                   04.07-11.09

1. IronicBee                     1. ievucis

2. memme                       2. nesshux

3. nesshux                       3. Natalie

4. Xelluc                           4. IronicBee

5. Natalie                         5. Xelluc

6. Mikuce                         6. Dudy

7. deis8                            7. Pichupele

8. aivushka                      8. deis8

9. Kine                              9. Rita

10. Lauvenite                  10. Adatina

11. Zaiza                          11. Tedija

12. Zane_Mo

13. Rita

14. Adatina

15. aste

16. pancitta

17. ievucis

Laboja Xelluc, labots 15x

« - 1 - 2 - 3 - ... - 19 - 20 - 21 - 22 - »

Adatina Adatina Jaunpienācēja Ziņojumi: 50

0 #229 31. jūlijs, 2016 12:48

Esmu ieradusi šūt vairakus darbinus vienlaicigi. Savus enğelīšus pabeidzu, tapēc to vietā pievienoju jaunu darbinu! 

 

profils galerija

ievucis ievucis Jaunpienācēja Ziņojumi: 58

0 #230 31. jūlijs, 2016 13:10

 Laicigi pamanījās kļūda manam sniega leopardam,nācās izārdit degunu,un šūt pa jaunam pa veselu rūtiņu zemāk,jābūt uzmanīgākai,nezinu kā tā sanāca.

profils galerija

deis8 deis8 Pastāvīgā apmeklētāja Ziņojumi: 411

0 #231 31. jūlijs, 2016 18:57

Šonedēļas atskaiti ieliku, tikai nepareizā vietā. Cerams, ka tas neskaitīsies pārkapums, jo izdzēst bildi diemžēl nemāku smile_mini.gif

profils galerija

pichupele pichupele VIP kluba biedre Ziņojumi: 536

0 #232 31. jūlijs, 2016 19:55

Cik gan ātri tā nedēla paskrien!!! Lai kā man gribētos vairāk, izdodas tik minimums ...pagaidām. Bet  izbaudu procesu  un priecājos par to pašu mazumi'mnu smile_mini.gif

profils galerija

Xelluc Xelluc VIP kluba biedre Ziņojumi: 2304

0 #233 2. augusts, 2016 9:09

deis8 , pateikšu vīram, lai paskatās un salabo pareizās vietās wink_mini.gif  

profils galerija

pichupele pichupele VIP kluba biedre Ziņojumi: 536

0 #234 14. augusts, 2016 19:10

Man ''''sī nedēļa  pa nullēm. Kautkā dienas pagaāja tik ātri, attapos tad kad jau svētdiena klāt. 

 

 

 

profils galerija

Xelluc Xelluc VIP kluba biedre Ziņojumi: 2304

0 #235 15. augusts, 2016 15:14

Ar krustiņtusu un vēderproblēmām mūsmājās vakar vakarā, arī man ir pa nullēm cray_mini2.gif

profils galerija

IronicBee IronicBee Jaunpienācēja Ziņojumi: 51

0 #236 20. augusts, 2016 9:36

Man šonedēļ būs apaļa nulle smile_mini.gif atpūtas nedēļa. Pavadu vairāk laika kopā ar peli un vīru.

profils galerija

ievucis ievucis Jaunpienācēja Ziņojumi: 58

0 #237 21. augusts, 2016 22:14

Paldies Jums meitenes par sadarbību bet es no jums eju prom,.kāpēc?.,tāpēc kad pārāk esat nacionalistes.Tas mūsdienās nau vairs normāli,.com Visps citos saitos un mana lapā,pa visu pasauli ta nenotiek,.Notiek,bet nevienu neadgruź,.Vel jo vairāk palidz nokļūt,.NU pat biju Gruzijā ar meitenēm no Lietuvas,Igaunijas pat bija no Portugāles un Monako,un nekadu problēmas.Pie mums jau laikam iedzīvojies teiciens: latviets latvieti noēdīs,tad šeit tas iederās,diemžēl,!Kus mani pārmetāt par nepareizu rakstību,nu laikam jāpieliek punkts.Jūs neviena mani neuzaicinājat piedalities Jūsu saietā,lūk tad arī es pieliku punktu.Nekur tā nenotiek.Paldies Dievam es esu Latviete bet,izaugusi citās kultūrās,Amerikā,Australija un 4 gadus Japānā,,,,Tautieši Jūs esat akli,man Jūs Žēl...Visu cieņu_

profils galerija

Rita Rita VIP kluba biedre Ziņojumi: 672

0 #238 21. augusts, 2016 22:51

Ievucis

Man ļoti žēl, ka esi nolēmusi pamest mūsu lapu, bet tas ir Tavs lēmums. Mani tikai izbrīna Tavs teikums, ka neviena Tevi neuzaicināja uz Jūsu saietu. Bet - tas bija Mūsu saiets un zem šī Mūs esi arī Tu. Informācija par pasākumu šeit ir jau no februāra, pēdējos divus mēnešus pirmais, ko varēja lasīt bija paziņojums - baneris aicinājums piedalīties tusiņā. Memme vairākas reizes uzrunāja Mūs Visas. Man tiešām ļoti žēl, ka es nevarēju aizbraukt, jo zinu, ka tikšanās vienmēr ir ļoti jaukas.

Par Otro Elpu 

Sanāk izšūt tikai normu, bet arī tas ir labi, lai darbiņš lēnām virzītos uz priekšu. Eņģelim spārni aug lēnām... Lai jums raiti krustiņojas!

profils galerija

nesshux nesshux VIP kluba biedre Ziņojumi: 782

0 #239 21. augusts, 2016 23:53

Ar šīs nedēļas vīrusiem - vispirms man un tad mazulei, man ar šonedēļ minimums. To pašu šodien izcīnīju tik. 

 

Ievucis,  žēl, ka tā esi izlēmusi. Par tusiņu jāpiekrīt Ritai - uzaicinājums bija publisks un neviena personīgi aicināta netika. No tā, ka daļa aktīvāko meiteņu savā starpā ir labi pazīstamas, neizvairīties, bet tas nenozīmē, ka neviena no jauna nevar iekļauties pulciņā,  arī šogad bija jauna meitene klāt. Toreiz, kad es te sāku ienākt,  arī biju svešā, bet citas jau sadraudzējušās, tad nu aktīvi sāku piedalīties foruma notikumos - gan šūšanā, gan satiekoties. 

 

profils galerija

Hela Hela VIP kluba biedre Ziņojumi: 1355

0 #240 22. augusts, 2016 15:09

ievucis, norakstu tavus emociju uzplūdus uz pilnmēnesi, jo citādi saprātīgi izskaidrot tos ir grūti. Šoreiz tu pāršāvi pār strīpu ar saviem apvainojumiem, kas citā vietā varētu tikt traktēti kā nacionālā naida kurināšana.

Lieliski, ka tev ir bijusi iespēja iepazīt citas valstis un kultūras, bet ja tu sevi pozicionē kā latvieti, tad kāpēc šobrīd izrādi visas tās tevis pieminētās negatīvās īpašības pilnā apmērā? Piekritīšu, ka iepriekšējais uzbrauciens tev par pareizrakstību bija paskarbs, varēja to izdarīt delikātāk, bet tas bija nepieciešams. Mans sākotnējais secinājums par taviem rakstītajiem tekstiem bija tāds, ka cilvēka domas skrien ātrāk nekā pirksti pa klaviatūru, taču ar laiku tevis rakstītais brīžiem kļuva neizlasāms un nesaprotams. Taču mani patiesi iepriecināja tava attieksme pret toreiz notiekošo, nodomāju - cik normāls cilvēks ar adekvātu attieksmi pret tobrīd izveidojušos nepatīkamo situāciju. Arī vēlāk nevīlos tevī, jo izrādījies atsaucīga, izpalīdzīga, komunikabla un visādi citādi jauka foruma dalībniece. Un tagad no tevis savā adresē (attiecinu tevis teikto arī uz sevi) lasu šos nepamatotos apvainojumus nacionālismā, atgrūšanā, cita noēšanā, aklumā.  

Par uzaicinājumu uz krustiņtusu. Man tev ir jautājums: tu aktīvi piedalījies šajā Otraja elpā, vai tu saņēmi personīgu uzaicinājumu tajā piedalīties? Nē, tu par šo aktivitāti izlasīji šajā forumā un pieteicies. Ar piedalīšanos krustiņtusā bija tieši tāda pati situācija – informācija bija publiski pieejama jau pusgadu, pēdējā mēneša laikā šī tēma bija pirmajā vietā un vēl izlecošais pasākuma reklāmas baneris pirms katras ieiešanas lapā. Šī informācija vienkārši bija jāizlasa, jāizlemj par piedalīšanos, jāpiesakās un jāpiedalās. Problēma par atgrūšanu, nepieņemšanu, noēšanu ir izveidojusies tikai tavā iztēlē un reāli tā vienkārši nepastāv.

Patiesi žēl, ka esi nolēmusi pamest šo lapu, bet, kā jau tika teikts augstāk, tas ir TAVS lēmums. Tu pieminēji citus saitus un savu lapu, tad novēlu tev tur rast visu to, ko nespēji šeit.

profils galerija

« - 1 - 2 - 3 - ... - 19 - 20 - 21 - 22 - »

Ielogojies vai izveido profilu, lai komentētu!

Jaunākais forumā

Otrā Elpa 2021 rezultāti

Otrā Elpa 2020 rezultāti

Otrā Elpa 2019 rezultāti

Otrā Elpa 2018 rezultāti

Otrā Elpa 2017 rezultāti

Otrā Elpa 2016 rezultāti

Jaunākās bildes

0 0 0 0 2 0 5 2 1 1 1 1

- - - -

Meklēt forumā ar google