"Otrā elpa" - krustiņraķetes lido atkal :)

Konkurss "Otrā elpa"

Spēles būtība – jautri un ātri tikt galā ar saviem nepabeigtajiem/lielajiem darbiņiem, t.i., ar darbiņiem, ko jūs jau sen esat sākušas izšūt, bet dažādu iemeslu dēļ nevarat saņemties pabeigt. Dalībnieku skaits praktiski ir neierobežots.

Noteikumi.

1. Visas, kas vēlas pabeigt savus ilgtermiņa darbus (izmērs vismaz 100x70 krustiņi), pierakstās šeit un publicē sava darba pašreizējā izskata fotogrāfiju un gaidāmo gala rezultātu (vēlams norādīt arī darba nosaukumu un izmēru).

2. Projekta ilgums ir 16 nedēļas - no 8. februāra līdz 31. maijam. Etapa ilgums – viena nedēļa. Pirmais etaps norisinās no 8. līdz 15. februārim. 8. februārī publicējam sākotnējos darbiņus, pirmās atskaites par paveikto darbu - 15. februārī.

3. Izšuvuma nedēļas norma ir 500 krustiņu (vairāk var, mazāk nevar).
• 500 krustiņi = 1000 gobelēna dūrienu vai puskrustiņu
• 500 krustiņi = 500 bekstiči
• 500 krustiņi = 250 franču mezglu
Attiecīgi, pašas varat sarēķināt savu izšūto krustiņu skaitu. Piemēram, 200 krustiņu un 600 puskrustiņu = 500 krustiņu.

4. Katra dalībniece pati izvēlas, vai viņa šūs vienu vai vairākus darbus un ar cik procesiem viņa piedalīsies spēlē. Nav svarīgi, vai tas ir gigantisks darbs, pašreizējais process vai jauns darbiņš, galvenais – vēlme sacensties un izšūt vairāk. Ja dalībniece piedalās ar diviem darbiem, šajā gadījumā viņa izvieto divas atskaites (vienā ziņojumā) – katru ar izšūtu pus-normu (250 un 250 krustiņiem).

5. Atskaites tiek ievietotas otrdienās līdz plkst 24.00 jeb pusnaktij PĒC LATVIJAS LAIKA (GMT+02:00), pievienojot bildes ievietošanas datumu. Krustiņu skaitu atsūta uz nesshux PM vai e-pastu (norādot niku!). (Arī fotogrāfiju/saiti uz fotogrāfiju drīkst nosūtīt uz e-pastu.) Ja negribat/nevarat norādīt precīzu krustiņu skaitu, rakstiet aptuveni. Mānīties jau varam, bet – galu galā taču izšujam priekš sevis, un sev nesamelosi. Ja nav iespējams precīzi saskaitīt, skaitiet krustiņus max +/- 50 krustiņu robežās.

6. Pēc katra etapa tiek saskaitīti punkti. Kura vairāk izšuvusi, tai vairāk punktu. Punkti tiek skaitīti šādi:
a) visām, kas ir izšuvušas normu, pienākas 15 punkti;
b) par normas pārsniegšanu atkarībā no attiecīgās nedēļas aktīvo dalībnieču skaita tiek piešķirti bonusa punkti (aktīvās dalībnieces – tās, kas piedalās spēlē un nav paņēmušas atvaļinājumu).

7. Katrai dalībniecei ir tiesības uz trīs nedēļu ilgu „atvaļinājumu” spēles ietvaros. Par atvaļinājumu ir jāinformē pirms tekošās nedēļas atskaites, t.i., ne vēlāk kā līdz svētdienas 24:00 (GMT+02:00) pirms atskaites. Par savlaicīgi pieteiktu atvaļinājumu dalībniece saņem 15 punktus. Bonusa punkti par atvaļinājuma nedēļu nepienākas.

8. Ja dalībniece nebrīdinot izlaiž atskaiti, viņai tie pielāgots sods: -500 krustiņi par tekošo atskaiti (ja atskaite iesniegta līdz ceturtdienas 24:00 (GMT+02:00)) un -500 par nākošo atskaiti, t.i. kopumā tiek atvilkti 1000 krustiņi. Ja dalībniece nebrīdinot izlaiž 3 atskaites, viņa no spēles izstājas.

9. Pēc darba pabeigšanas dalībniece var izstāties no spēles vai turpināt darboties kopā ar grupu un uzsākt citu vai jaunu darbu.

10. Ja dalībniece vēlas pievienot jaunu darbiņu, pirmkārt, viņa atsūta pieteikumu un darbiņa foto, tad ķeras pie darbiņa turpināšanas. Lai nerastos pārpratumi, jaunu darbiņu pieteikšana notiek otrdienās, tādēļ, lūdzu, gatavojieties tam laicīgi.

11. Ja kāda jauna dalībniece vēlas pievienoties un piedalīties jau konkursa norises laikā, uz viņu attiecas visi augstākminētie notiekumi – ievietot sākumattēlu un sniegt regulāras atskaites. Nekādi bonusa punkti par novēlotu iestāšanos nepienākas, punkti tiek skaitīti sākot no iestāšanās nedēļas. Pievienošanās iespējama katru otrdienu.

12. Dalībniece, kas spēles laikā sakrāj vismazāko punktu skaitu, nosūta simbolisku dāvaniņu tai, kura sašuj visvairāk.

Pēc spēles beigām, ja ir vēlēšanās no dalībnieču puses, spēli var turpināt, nosakot jaunu termiņu.

Mīļās meitenes! Nesēdiet malā! Domāju, ka abi iepriekšējie spēles procesi (pirmais un otrais) runā paši par sevi. Tā kā droši pievienojieties arī ar saviem tekošajiem darbiņiem – nekas īpašs nav jādara, turpiniet šūt, vien saskaitiet savu veikumu. Izaicināsim sevi un jautrā sacensību garā sasniegsim vairāk!

Šoreiz piedalās:

1. Xelluc
Fun In The Sun by Alfred Gockel

Pabeigts!

Elaine Davidsons - Christmas At Our Home based on a painting by Anon BG276


2. Lapsene
[i]HAED "Bridge of hope"
[/i]


3. Ievinch
Kustom Krafts Fire and Ice

Pabeigts!

4. Natalie
GK 744 Good Night

Pabeigts!

GK 288 Orchid Pink


5. nesshux
Zemeņu grozs

Pabeigts!

Vējdzirnavas magoņu laukā


6. estii
[i]Īru ciematiņš
[/i]

Pabeigts!

Mājiņa


6. Ceita
[i]ILCS Gladly Shining
[/i]
« - 1 - 2 - 3 - ... - 15 - 16 - 17 - »

Ance Ance Pastāvīgā apmeklētāja Ziņojumi: 368

0 #181 12. jūnijs, 2011 6:46

Nu skaidrs. Man gan liekas, ka atzīmēt kaut ko uz auduma ir papildus ķēpa - pa to laiku jau var izšūt vēl kaudzi krustiņu! smile_mini.gif Visvienkāršāk laikam ir skaitīt šujot un ik pa laikam pierakstīt, bet tad arī var sajukt. Man vienalga liekas pārāk sarežģīta tā skaitīšana, jo es šuju visādos veidos pēc iedvesmas. smiley-roll.png
Bet ļoti iespējams, ka "ņemšu dalību" nākamajā OE smile_mini.gif

profils galerija

nesshux nesshux VIP kluba biedre Ziņojumi: 790

0 #182 12. jūnijs, 2011 8:07

Neviens jau neies pārskaitīt, vai Tu nosauci pareizo skaitli (pa to laiku var izšūt kaudzi krustiņu biggrin_mini2.gif ) wink_mini.gif Ja pieraksta, piemēram, pēc katra izšūtā diega, tad īpaši kļūdīties nesanāk.

profils galerija

papele papele VIP kluba biedre Ziņojumi: 1227

0 #183 12. jūnijs, 2011 19:01

Es arī pierakstīju ik pa laikam šūšanas procesā un pēc tam ik pa laikam (kad bija brīvs laiks vai arī nedēļas beigās) saskaitīju.

profils galerija

Hela Hela VIP kluba biedre Ziņojumi: 1355

0 #184 13. jūnijs, 2011 6:55

Es atkal katru nedēļas veikumu iekrāsoju savā krāsā. Vienā nedēļā izšūto aizkrāsoju ar zaļu krāsu un tad nedēļas beigās saskaitīju, nākamajā nedēļā izšūto shēmā aizkrāsoju ar sarkanu. Nākamo nedēļu atkal ar zaļu, tad atkal ar sarkanu. Tā ļoti precīzi varēja saskaitīt izšūto krustiņu skaitu.

profils galerija

Lapsene Lapsene Jaunpienācēja Ziņojumi: 49

0 #185 14. jūnijs, 2011 8:15

Es rīkojos līdzīgi kā Hela. Dažreiz gan nācās lietot 3 vai pat 4 dažādas krāsas, jo savā šūšanā esmu ļoti haotiska un nespēju sevi piespiest glīti šūt visu pēc kārtas. :?

profils galerija

estii estii VIP kluba biedre Ziņojumi: 736

0 #186 14. jūnijs, 2011 11:50

Es izsujot vienas kraasas plekiiti uzreiz saskaitu, pirakstu uz lapinas, tad naakamo... peec tam nemu kaukulatoru un visi pieraksti kopaa saskaitaas. Man loti nepatiik sheemu smeereet... biggrin_mini2.gif

profils galerija

Xelluc Xelluc VIP kluba biedre Ziņojumi: 2312

0 #187 14. jūnijs, 2011 19:06

Es skaitu sekojoši: ņemu uz shēmas lapas ar gaišu marķieri iekrāsoju torkrustiņus kurus šūšu, nu piemēram 414 krāsas simbolus visus vienā lapā, tad krustiņoju ar vienu diegu un tad ar tumšāku marķieri pēc katra diega aizkrāsoju izšūtos un vienlaicīgi arī skaitu, uz lapiņas pierakstu katram diegam skaitu, tad dienas beigās sabakstu ekselī, un nedēļas beigās jau ekselis automātiski man visu saskaita smile_mini.gif
Esmu jau tā piešāvusies, ka krāsoju arī tad ja man nav jāskaita, jo tā ir pārskatāmāk un saprotamāk kuri diedziņi ir izšūti un kuri vēl palikuši, un tā aŗi mazāks risks ka kāds krustiņš tajā tur stūrītī palicis vientuļš neizšūts kādai jau pabeigtai krāsai

profils galerija

nesshux nesshux VIP kluba biedre Ziņojumi: 790

0 #188 26. decembris, 2012 21:30

Sveikas, meitenes!

Izmantojot brīvos brīžus, pieķēros savu bilžu kārtošanai un uzgāju albumus ar "Otrās elpas" bildēm. Savukārt prātā es cilāju savus nedaudz aizsēdējušos aizsāktos izšuvumus :oops:

Tad nu jautājums tāds - vai jums būtu interese un vēlme (atkal) iesaistīties šajā smagos pienākumus ( biggrin_mini2.gif ) uzliekošajā izšūšanas spēlē-sacensībā?

profils galerija

estii estii VIP kluba biedre Ziņojumi: 736

0 #189 27. decembris, 2012 16:59

Laikam jau mani sii speele gaida biggrin_mini2.gif , liels darbins jau paaris meenesus kaa iesaakts, taa staav. Vienmeer skiet ka kaut kas cits svariigaaks... :? Tad nu buutu vajadziiba piespiesties un izpurinaat puteklus no saviem vilkiem smiley-roll.png

profils galerija

Xelluc Xelluc VIP kluba biedre Ziņojumi: 2312

0 #190 27. decembris, 2012 19:50

Ļoti gaidu šo otro elpu, citādi mana Ziemassvētku māja galīgi paliek novārtā.
Bet, domāju ka ātrāk par februāra pirmo nedēļu man neizdosies pieķerties šim pasākumam. Jānobeidz daži iesāktie darbi un arī jāatgūstas no vecā gada..

profils galerija

deis8 deis8 Pastāvīgā apmeklētāja Ziņojumi: 411

0 #191 31. decembris, 2012 6:43

Varbūt es arī varētu piedalīties, lai rokas neaizmirst, kā izšujamā adata darbināma. Kopš vasaras vidus vispār neesmu nevienu krustiņu izšuvusi. Viss nolikts dziļi dziļi skapī. Vienīgais, ko daru no rokdarbiem - džinsu biksēm galus atšuju, ar rokām adu zeķes, šalles un pa kādam džemperim. Ziemassvētku vecītis man atnesa adāmmašīnu, tad nu tā ir mana jaunā izprieca rokdarbu jomā. Bet vajadzētu jau kādu krustiņu pašūt, lai ir kas dvēselei arī.

profils galerija

nesshux nesshux VIP kluba biedre Ziņojumi: 790

0 #192 31. decembris, 2012 10:51

Jauki smile_mini.gif

Es domāju, ka sākt varētu varbūt ap pusjanvāri. Drīz tad atvēršu jaunu pavedienu ar noteikumiem un datumiem. Garums drošvien būs kādas 8-10 nedēļas. Padomāšu par noteikumu stingrību, lai nav tā, ka nodzen visu prieku smile_mini.gif It sevišķi, ja mēs te tik dažas būsim.

Skatītājas gan drošvien netrūks. biggrin_mini2.gif Tas jau visām patīk. smile_mini.gif

profils galerija

« - 1 - 2 - 3 - ... - 15 - 16 - 17 - »

Ielogojies vai izveido profilu, lai komentētu!

Jaunākais forumā

Otrā Elpa 2023 rezultāti

Otrā Elpa 2021 rezultāti

Otrā Elpa 2020 rezultāti

Otrā Elpa 2019 rezultāti

Otrā Elpa 2018 rezultāti

Otrā Elpa 2017 rezultāti

Otrā Elpa 2016 rezultāti

Jaunākās bildes

0 3 3 0 0 0 0 0 0 2 0 5

- - - -

Meklēt forumā ar google