Palīdziet vedējmātei :)

Sveikas!
Esmu neapdomīgi parakstījusies uz vedējmātes pienākumiem, diemžēl kāzas jau ir nākamnedēļ, 27.aprīlī...
Sarakstīšanās notiek Aglonas 4a Rīgā laikam 11.20 biggrin_mini2.gif (vislaik jūk)
Un kamdēļ vajadzīga palīdzība...
Patreiz ir ļoti maz ideju par to kur pēc sareģistrēšanās, nepārāk tālu no zagsa, varētu uztaisīt fotografēšanos, mums ir fotogrāfs, bet nav vietas kur to darīt. Varbūt ir kādas idejas vai varbūt izpalīdzēšana ar kādu superīgu telpu? vai ko tādu smile_mini.gif
Un otra lieta, kur vest jaunlaulātos ceļojumā līdz svinību vietai ? Svinību vieta ir Ogres rajona otrā galā Taurupē, bet braukt varam diezgan lielā amplitūdā saprāta robežās, bet nav ideju sad_mini.gif SIgulda? bet ko tur darīt ? Otrpus Daugavai? un tur ko?

Paldies ja kaut nedaudz varētu ar kādu ideju izpalīdzēt smile_mini.gif

Dacjux Dacjux VIP kluba biedre Ziņojumi: 727

0 #1 21. aprīlis, 2013 7:17

Hmm, turpat jau Dienvidu tilts, Daugavas mala - tur droši vien arī var mēģināt fotogrāfēties. Īpaši, ja patīk tāda industriālā māksla- Ķengaraga pusē pa vidu Dienvidu tilta estakādēm varetu skaisti izskatīties jaunais pāris, kā arī uz paša tilta ar Daugavu un TV torni fonā varētu būt ok.
Vēl skaista esot Ķengaraga promenāde, bet pati neesmu tur bijusi, tikai dzirdējusi no citiem, tur esot smuki soliņi sataisīti un vieta pastaigai.

Tāds klišejisks varbūt jaunlaulāto skaistums ir pie zirgiem, gan fotogrāfēties, gan ja pārim nav bailes, arī doties izjādē. Nezinu, kā taja Daugavas pusē, vai sanāk pa ceļam, bet tepat no manis netālu Rāmavā ir zirgu staļļi, varbūt var uzzvanīt, kaut ko sarunāt? Te Rāmavā jau arī skaista daba apkārt, vienīgi nav vēl tā zaļuma.

Nu, tas man uz ātro ienāca prātā, varbūt ir aiz kā aizķerties. Un, zinot Tavus apgriezienus, ticu, ka tiksi ar visu galā labāk kā varētu vēlēties! Lai izdodas! smile_mini.gif

profils galerija

Xelluc Xelluc VIP kluba biedre Ziņojumi: 2329

0 #2 21. aprīlis, 2013 12:25

Jā, par to Daugavas malu es jau iedomājos, jo tas ir turpat pie zagsa, tik vien ka kā tur tagad palu laikā un pavasarī..
Vajadzētu vēl atrast kādu plānu B lietus gadījumā, jo it kā plānojoties lietains laiks uz to datumu sad_mini.gif

profils galerija

Ielogojies vai izveido profilu, lai komentētu!

Jaunākais forumā

Otrā Elpa 2020 rezultāti

Otrā Elpa 2019 rezultāti

Otrā Elpa 2018 rezultāti

Otrā Elpa 2017 rezultāti

Otrā Elpa 2016 rezultāti

Jaunākās bildes

0 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0

- - - -

Meklēt forumā ar google