Pirms ievietot shēmu lūgumu!!!

Pirms ievietot shēmu lūgumu, lūdzu, pārliecinieties, ka konkrētai lietotājai tēma jau nav atvērta!!! Ja tēma jau ir atvērta lūgums savu lūgumu rakstīt jau atvērtā tēmā.

Lūdzu, ņemt to vērā, jo lietotājām pēc tam ir ļoti grūti izsekot līdzi shēmu lūgumiem, ja ir atvērtas vairākas tēmas.

Dzeina Dzeina Redaktore Ziņojumi: 976

0 #1 24. marts, 2009 7:51

Shēmu lūgumu skaits!!!

Mīļās krustiņotājas, lūdzu, nepārslogot citas krustiņotājas ar shēmu lūgumiem. Cienot viena otru, lūdzu, turpmāk nelūgt vairāk par 5 shēmām. Ja jūs interesē kāda konkrēta sērija - varam jums palīdzēt un norādīt linkus, kur jūs vienas sērijas shēmas droši varat pašas novilkt wink_mini.gif

Ir ļoti nepatīkami novērot, kā krustiņotājas tiek pārslogotas ar shēmu lūgumiem pa 10 un pat 15 shēmu lūgumiem vienlaicīgi. Mēs esam ļoti atsaucīgas un esam gatavas izpalīdzēt jebkurai krustiņotājai, bet, ja vēlaties vienkārši sākt krāt shēmas, lūdzu, nekļūsties nekaunīgas un lieki nepārslogojiet krustiņotājas. Pretējā gadījumā vairākas krustiņotājas ir gatavas savus albumus slēgt. Mūsu mājas lapā var atrast ļoti daudz linkus, kur varat atrast un saglabāt milzum daudz shēmu.

Lūdzu, cienīsim viena un otru un nekļūsim nekaunīgas izmantojot citu krustiņotāju atsaucību smiley-roll.png Atcerēsimies, ka shēmu lūgumi ir domāti vairāk tam, lai iegūtu kādu kāroto shēmu, ko vēlaties izšūt vai pievienot savai kolekcijai, nevis, lai izveidotu savu shēmu krātuvi uz citu meiteņu rēķina :?:

profils galerija

assa84 assa84 VIP kluba biedre Ziņojumi: 636

0 #2 28. decembris, 2011 18:55

Shēmu lūgumu termiņš!

Ņemot vērā, ka bija ļoti daudzi lūgumi, kuru izpilde netika veikta 6 mēnešu un pat gada laikā, tad informācijai, vēlos vērst Jūsu uzmanību:

"Visi lūgumi, uz kuriem nav atbildēts 6 mēnešu laikā var tikt dzēsti!"


Pēc šīm shēmām, lūdzu vērsties sadaļā "Shēmu meklējumos".

profils galerija

Ielogojies vai izveido profilu, lai komentētu!

Jaunākais forumā

Otrā Elpa 2020 rezultāti

Otrā Elpa 2019 rezultāti

Otrā Elpa 2018 rezultāti

Otrā Elpa 2017 rezultāti

Otrā Elpa 2016 rezultāti

Jaunākās bildes

0 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0

- - - -

Meklēt forumā ar google