Rūtains kokvilnas audums

Sveikas mīļās meitenes! Ilgi domāju un meklēju kur varētu ielikt šo lūgumu, jo dikti jau negribas piesārņot forumu. Varbūt moderātore vēlāk varēs šo tēmu izdzēst.
Es jau kādu laiku izmisīgi meklēju rūtainu kokvilnas audumu ar smalkām rūtiņām, lūk šādu. (sērkociņš bildē redzams, lai būtu skaidri aptuveni cik smalkas rūtiņas meklēju) Ar lielām rūtīm esmu atradusi Abhanā, bet tās man šoreiz nederēs. Esmu izskrējusi jau lielāko daļu Rīgas audumu veikalus, bet neveiksmīgi. sad_mini.gif Un tā kā es esmu viena, bet mēs šeit esam daudz tad griežos ar lūgumu pie jums, jo visus veikalus kur varētu būt audumi nav reāli ne apzināt ne apskriet. Nu jau esmu tik tālu, ka esmu gatava doties uz jebkuru Latvijas malu.
Tāpēc lūdzu, ja kādai no jums ir nācies kādā audumu veikaliņā, vai veikalā redzēt kokvilnas audumiņu ar smalkām rūtiņām, lūdzu padodiet ziņu. Krāsa ideālā variantā gaiši zila, bet interese būtu arī par citām krāsām.
Jau iepriekš milzīgs paldies!

Xelluc Xelluc VIP kluba biedre Ziņojumi: 2301

0 #1 8. novembris, 2010 10:22

Pastaigāšu pa Jelgavas bodēm , bet man liekas ka neesmu tādu manījusi sad_mini.gif

profils galerija

ramlisave ramlisave Jaunpienācēja Ziņojumi: 151

0 #2 8. novembris, 2010 20:16

Bus jaieskataas arii veikalos,tur kur pardod visadas lietotas mantas un drebes,sevishki aizskari vai bluzes,ja tie tiesaam butu labi. Skaidrs,ka vinus janomazgaa rupigi. :!:
Es domaju,ka man ir viens ar gaishaam zilaam ( lidzigs tavai bildei ) Ieskatisos ladee tad,kad manas puikas jau gultaas un nemsu vienu bildi arii :idea: Ceru,ka man kaut kur ir serkocins biggrin_mini2.gif

profils galerija

ramlisave ramlisave Jaunpienācēja Ziņojumi: 151

0 #3 8. novembris, 2010 20:55

Unicorn,Ir man te viens ar gaisaam zilaam,bet spriezot pec tavas bildes manejais nav tik ar smalkaam rutinaam un ne ar planak audumu :?:
Varu aizsutit tev vienu audumu tik un taa,ja tu vinu velies,bet cik lielu tev vajag? Audums manuprat ir apm 1,90 x 40 cm. Man tas liekas vecmodigs aizskars un tapec nelietoju,bet man loti patik audums,krasa un mežģīnes un tapec saglabaju :oops:
Bet tu zinasi tikai,ka es nonemsu to balto mežģīnu,jo esmu kaa suveja un rokdarbniece tadus sikumus savacu un glabaju biggrin_mini2.gif biggrin_mini2.gif
Skaties seit https://foto.inbox.lv/ramlisave/baltas-un-zilas-rutinas

profils galerija

unicorn unicorn Pastāvīgā apmeklētāja Ziņojumi: 217

0 #4 9. novembris, 2010 10:20

Paldies ramlisave, bet šoreiz atteikšos no tava piedāvājuma, jo pēc bildītes redzu, ka audums ir tāds stingrāks, bet man vajag tādu pavisam plānu (parastais katūniņš) un krietni lielu gabalu, ne mazāk kā 3m, ja ir dubultais platums, ja audums šaurāks tad attiecīgi vairāk. Pati jau arī turpināšu meklēt un visādam gadījumam domāšu kādu citu rezerves variantu.

profils galerija

Hela Hela VIP kluba biedre Ziņojumi: 1355

0 #5 9. novembris, 2010 11:36

unicorn, pie VEF tilta ir veikals, kur rakstīts "Kokvilnas audumi" (vai tamlīdzīgi). Veikalā nebiju, bet varbūt kāda var apskatīties.

profils galerija

Satiina Satiina VIP kluba biedre Ziņojumi: 737

0 #6 9. novembris, 2010 11:58

Tas ir tepat netālu no manis (strādāju netālu no VEF), ja ļoti vajag, varu rīt aiziet paskatīties, šodien ārā jau ir tumšs un līst pretīgi auksts lietus, bet es bez lietussarga sad_mini.gif Tā kā dodiet ziņu! Unicorn, Tu Abgahan fabrics (vai kā tur bija) veikalā jau skatījies?

profils galerija

julce julce VIP kluba biedre Ziņojumi: 1420

0 #7 9. novembris, 2010 12:04

profils galerija

ramlisave ramlisave Jaunpienācēja Ziņojumi: 151

0 #8 9. novembris, 2010 15:16

Unicorn,skaidrs,ka es saprotu tevi,jo man bija saubas par to vai tu to ar savadaku materialu tiesam velies,bet rekaa julce atrada!!! (ok)

profils galerija

unicorn unicorn Pastāvīgā apmeklētāja Ziņojumi: 217

0 #9 12. novembris, 2010 9:37

Satiina Abhanā bija tikai ar lielām rūtīm un krāsas bija tādas ne pārāk. Pie VEF tilta kā reizi šodien mēģināšu piebraukt.
julce paldies, ja nekur iekš LV neatradīšu, tad centīšos tikt ar e-bay skaidrībā, līdz šim man tas e-bay kaut kā gaļīgi neuzrunāja smile_mini.gif

profils galerija

Ielogojies vai izveido profilu, lai komentētu!

Jaunākais forumā

Otrā Elpa 2021 rezultāti

Otrā Elpa 2020 rezultāti

Otrā Elpa 2019 rezultāti

Otrā Elpa 2018 rezultāti

Otrā Elpa 2017 rezultāti

Otrā Elpa 2016 rezultāti

Jaunākās bildes

0 2 0 5 2 1 1 1 1 0 0 0

- - - -

Meklēt forumā ar google