skola un darbs

sveikas! nezināju kur lai šito liek, tāpec likās laba doma to likt te, jo gan jau kadai bus pretenzijas. Bet nu esmu bezizejā, man februari atsaksies skola Rēzeknes uagstskola un esmu budzeta grupa, bet ta ka man nav darba un draugs ar to nevar atrast, nezinu vai varesu izdzivot, varbut kadai no jums ir pazinas vai kas kas varetu man palidzet atrast tadu darbinu, kur es varetu nopelnit naudinu kaut vai tikai esanai, jo esmu budzeta grupa, pati dzivoju gulbenes novada, bet labi ja atrastos kads darbins rezekne, lai varu nopelnit tikai prieks esanas un darbinu savienot ar skolu! Piedodiet par so, bet nu nezinu ko iesakt sad_mini.gif tik loti gribas pabeigt skolu sad_mini.gif

1 - 2 - »

Satiina Satiina VIP kluba biedre Ziņojumi: 737

0 #1 11. janvāris, 2010 12:55

laima 666

Vai tev nav iespējas savus darbiņus pārdot? Kaut vai internetā salikt?

Traki vispār Tev, bet nu dažreiz nākas kaut ko atmest, lai izdīvotu. Es arī 2 gadus nomācījos budzētā savā laikā, bet nācās pamest, lai pārietu uz nepilna laika studijām (un arī maksas studijām) un strādātu pilnu darba dienu. Diemžēl ar darbiem pašreiz ir grūti sad_mini.gif kur nu vēl tādiem, ko savienot ar mācībām, un vēl ārpus Rīgas.

Varbūt vari paņemt akadēmisko atvaļinājumu, lai gadiņu saņemtos un nopelnītu naudiņu, un pēc gada turpinātu mācīties. Vēl jau ir iespējas paņemt studējošo (nevis studiju) kredītu, un kad pabeigsi un sāksi strādāt, varēsi atmaksāt! Vēl labāk, ja labi mācies, vari mēģināt tēmēt uz kādu stipendiju.

Tas tā, idejas, ka pašreiz ienāca prātā. Varbūt kaut kas noder!

profils galerija

laima666 laima666 Jaunpienācēja Ziņojumi: 80

0 #2 11. janvāris, 2010 13:22

Sattina, es pašreiz to daru - lieku darbinu sludinajumus neta, lai varu pardot, jaskatas ka ies. Es patiesiba pirms 5 gadiem saku studijas, 2 gadus nomacijos, panemu akademisko,pieteicas delins, kuram bus driz 2 gadini, tapec akademisko vairs nevaru nemt, man to jau 3 bija. ta ka sis pusgads parklajas tad studejoso kreditu nevaru sanemt, jo pusgadi parklajas (man tas kredits jau ir) lidz junijam man vinu nemaksas, ta ka sis bridis man bus traks, ja neko neatrisinasu!

profils galerija

julce julce VIP kluba biedre Ziņojumi: 1420

0 #3 11. janvāris, 2010 14:18

laima666, ja tev nav nekādu parādu, tad uzreiz piesakies uz stipendiju nākamajam semestrim, to tagad dala ne pēc atzīmēm, bet ģimenes stāvokļa! Galvenais nokārto mazturīgā statusu, jo hierarhija ir tāda: mazturīgajiem, tad studentiem ar bērniem, tad labākajiem (pēc atzīmēm) studentiem! :!: Savi 80Ls būs, domāju vismaz varēsi kkā izvilkt!
Un vēl ceru, ka veiksies ar darbiņu notirgošanu! smile_mini.gif

profils galerija

laima666 laima666 Jaunpienācēja Ziņojumi: 80

0 #4 11. janvāris, 2010 14:54

Bet ta stipendija jau bus tad tikai nakamaja septembri? Ja ja, tad tas man neder, jo man vajag izvilkt februari, martu un aprili tad redzes saksies pavasara darbi tad darbu draugs dabus, bet februaris un marts ir tie trakakie sad_mini.gif

profils galerija

Rita Rita VIP kluba biedre Ziņojumi: 642

0 #5 11. janvāris, 2010 17:57

Nezinu, vai tas būtu risinājums, es sociālajās lietās īpaši neorientējos...bet varbūt tev aiziet pie sava novada vai pašvaldības sociālā darbinieka vai bāriņtiesas, varbūt ir kādi pabalsti, kas tev pienāktos. Es zinu, ka ir bezdarbnieku grupas, kas iet VNA kursos un saņem stipendijas un ja es kaut ko nejaucu vai iedomājos, man liekas, ka dzirdēju, ka arī studējošie var kaut ko tādu saņemt. Bet tev tas jānoskaidro, varbūt es kaut ko ne tā sapratusi esmu.
Varbūt rados ir kāds, kas varētu palīdzēt.

profils galerija

laima666 laima666 Jaunpienācēja Ziņojumi: 80

0 #6 11. janvāris, 2010 18:20

Es jau lasiju skolas majaslapa, ka es varu sanemt stipendiju, jo man ir berns, tik nesapratu, ka tur domats, 1 berns vai ar vairakiem. bet nu es jau varu saja semestri dabut stipendiju, ja dabusu tad lieta atrisinata smile_mini.gif es vismaz uz to ceru!

profils galerija

memme memme VIP kluba biedre Ziņojumi: 1091

0 #7 11. janvāris, 2010 18:36

budžetā grupā, klātienes studentiem nepienākas nekādas sociālās atlaides, kā bezdarbniekiem - to es varu pateikt droši, bet tik pat droši kā labākais students kursā var pretendēt uz dažādām stipendijām, ne tikai parastajām - katrā augstskolā ir vēl kādas īpašās vajag tik interesēties, piemēram mums LLU - Biķa stipendija, Tramdaha stipendija, K.Ulmaņa stipendija un vēl ir citādas...
bez tam jau vēl var mērķēt uz grantiem - te gan jāizķidā attiecīgās ministrijas un zinātņu lapas...

profils galerija

julce julce VIP kluba biedre Ziņojumi: 1420

0 #8 12. janvāris, 2010 6:40

Nu tad pajautāju māsai, stipendijas piešķirot katra semestra sākumā. Stipendijus kursā dala sekojoši - no sākuma skatās vai ir kādi maznodrošinātie (ir attiecīgā izziņa), tad vai ir bērni un tad pēc atzīmēm. Tāda kārtība ir no šī mācību gada sākuma, ja nemaldos pieņemta valdībā!

profils galerija

estii estii VIP kluba biedre Ziņojumi: 735

0 #9 12. janvāris, 2010 7:02

Par tiem maznodrosinaatajiem varu pateikt ka ja ir iipasums (masiina jaunaaka par 2000 g., maaja, zeme...) nepieskir. Pati centos nokaartot un ar no citiem dzirdeeju. Man ir iipasumaa zeme un tad nu man nepienaakas maznodrosinaataa statuss Pateica - tev ir ko paardot... Tad nu man jaapaardod zeme, jeb jaaliek uz maizes :x Maasa dziivo ar 4 beerniem un arii vinai nepienaakas, iipasumaa masiina. Esot pateikusi paardod masiinu, tad pieskirsim, bet masiina tak vaidziiga lai vareetu aizbraukt uz darbu... Tas nu nevienu neintresee. :?:

profils galerija

julce julce VIP kluba biedre Ziņojumi: 1420

0 #10 12. janvāris, 2010 7:17

Reku būs arī pamatojums no MK noteikumiem nr. 740:

3. Stipendiju konkursa kārtībā var saņemt šo noteikumu 1.1.apakšpunktā minētais studējošais, kurš noteiktajā termiņā ir sekmīgi nokārtojis nepieciešamos pārbaudījumus un ieguvis attiecīgajam akadēmiskā gada semestrim paredzēto kredītpunktu skaitu. Prioritāte stipendijas saņemšanā, ievērojot noteikto secību, ir studējošajam, ja:

3.1. studējošais ir invalīds, bārenis vai palicis bez vecāku gādības;

3.2. stipendiju konkursa norises laikā studējošā ģimenei, ar kuru viņam ir nedalīta saimniecība (turpmāk – ģimene), ir piešķirts trūcīgas ģimenes statuss un ir normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā izsniegta izziņa par atbilstību trūcīgas ģimenes (personas) statusam;

3.3. studējošais ir no ģimenes, kurā audzina trīs vai vairāk bērnu;

3.4. studējošā ģimenē ir bērni.
(MK 02.06.2009. noteikumu Nr.511 redakcijā, kas piemērojami ar 01.07.2009.)

profils galerija

Xelluc Xelluc VIP kluba biedre Ziņojumi: 2252

0 #11 12. janvāris, 2010 7:18

vīrs kad vēl studēja, trīs kursus saņēma Vītola stipendiju, to piešķir trūcīgajiem kuri labi mācās, pēdējā gadā bija 100 ls mēnesī, uz to gan var pieteikties smile_mini.gif

profils galerija

laima666 laima666 Jaunpienācēja Ziņojumi: 80

0 #12 12. janvāris, 2010 7:58

Paldies julce, es jau to biju atradusi savas augstskolas mājaslapā, tapēc ceru uz stipendiju, jo man ir bērns. Redzēs kā sanāks. Vispirms man ir janokarto sesija, rit ir exis filosofija, kur man loti neveicas sad_mini.gif

profils galerija

1 - 2 - »

Ielogojies vai izveido profilu, lai komentētu!

Jaunākais forumā

Otrā Elpa 2020 rezultāti

Otrā Elpa 2019 rezultāti

Otrā Elpa 2018 rezultāti

Otrā Elpa 2017 rezultāti

Otrā Elpa 2016 rezultāti

Jaunākās bildes

0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0

- - - -

Meklēt forumā ar google