Stitch&Craft 2007 Londonā

Informācija par izstādi, atrašanās vieta u.c. informācija šeit http://www.twistedthread.com/stitch/index.asp

Trallallaa
Es plānoju būt izstādē piektdien, jo ceturtdienas vakarā ielidosim Londonā. Nebrīnies, ja dzirdēsi latviešu valodā kādu mēģinam pārliecināt vienu krustiņatkarīgo neiedzīt ģimeni bankrotā biggrin_mini2.gif Bet vispār es vairāk braucu skatīties nevis pirkties (tā vismaz es domāju).

Bella Bella Jaunpienācēja Ziņojumi: 50

0 #1 7. marts, 2007 9:43

Par iepirkšanos - it kā viss pirmais stāvs būs ar tirgotājiem, bet pārējos būs dizaineri ar saviem stendiem, notiks visādas meistarklases (jāmaksā gan par to). Un būs pārstāvēti daudzi rokdarbu veidi, ne tikai krustiņšūšana.

Piedodiet, meitenes sad_mini.gif , bet es nevarēšu uzņemties kādai kaut ko pirkt sad_mini.gif . Man šis būs pirmais lidojums (ar manu paranoju no augstuma :oops: ), man visādu stresu būs papilnam.

profils galerija

Trallallā Trallallā Jaunpienācēja Ziņojumi: 22

0 #2 7. marts, 2007 12:20

Es jau riktīgi esmu starā par šiten to, jo galīgi nebiju ieplānojusi šādu te pasākumu. Es gan Londonā būšu 3 pilnas dienas - ielidojam otrdienas vakarā, braucam prom sestdien. Tad nu man tagad āķis lūpā vienu dienu atšūties no savas kompānijas biggrin_mini2.gif un noziedot šim pasākumam. smile_mini.gif
Vienīgi patreiz vēl nav ne mazākās sajēgas, kurā vietā tieši pasākums notiek, kā uz turieni aizkļūt un cik ilgs laiks man paies ceļā.
Par iepirkšanos - nekāds naudas maiss man līdzi nebūs, tik vien būs kā gribēšana. biggrin_mini2.gif Un domāju, ka beigās tā arī neko nenopirkšu, jo cenas gan jau būs iespaidīgas, shēmas tāpat visas i-netā var dabūt, pričendāļi visādi vajadzīgie man ir, tā kā tā ieprikšanās tāda sekundāra.. ja nu vienīgi ļaušos mirkļa vājumam. biggrin_mini2.gif
Bet, ja kādam vajag, es dom, ka varētu arī k-ko nopirkt - bet tad tikai konkrētu aprakstu.. wink_mini.gif

profils galerija

Trallallā Trallallā Jaunpienācēja Ziņojumi: 22

0 #3 7. marts, 2007 12:22

aaai, nu vispār vāks.. es tā gaidu šo braucienu! MMMMMMMM!
Man visu gribas un degu nepacietībā jau būt tur!
Gribu, gribu, gribu! biggrin_mini2.gif

profils galerija

Bella Bella Jaunpienācēja Ziņojumi: 50

0 #4 7. marts, 2007 12:32

Trallallā
Es jau arī dīdos biggrin_mini2.gif Iedomājies - redzēt Margaret Sherry un Michael Powell dzīvajā smiley-roll.png Varbūt jāprasa autogrāfus?
Es vairāk domāju paskatīties kādus žurnālus (mani interesē arī adīšanai, piemēram, Vogue, Rowan) vai grāmatas. Tā teikt, lai nav par sūtīšanu jāmaksā, varētu iepirkt uz vietas. Bet man vēl joprojām liekas neticami, ka var būt sporta halle trijos stāvos tikai ar rokdarbiem paredzētām lietām 8O

profils galerija

Trallallā Trallallā Jaunpienācēja Ziņojumi: 22

0 #5 7. marts, 2007 12:55

Nu vo - nestādos priekšā... smiley-roll.png
Es te pa i-netu meklēju k-kādus rokdarbu veikalus Londonā, domāju, tam pašam sewam varbūt ir kāds veicis, bet re - vesela izstāde! 8O

profils galerija

Bella Bella Jaunpienācēja Ziņojumi: 50

0 #6 30. marts, 2007 5:54

Nu tā, esmu atpakaļ. Londona bija burvīga - visa pilnos ziedos, bet nu auksts gan bija šausmīgi. Bildes no izstādes ielikšu nākošnedēļ.
Par pašu izstādi - no izstādes tur bija maz, vairāk tāds liels tirgus, kur lielais vairums bija komplekti un drusku šis tas cits - audumi, šķēres u.c. sīkumi. Lai gan lielākajai daļai komplektu bija atlaides, internetā tik un tā pārsvarā ir lētāk (par Dimensions komplektiem vispār nerunāsim). Pozitīvais - varēja redzēt daudz gatavus darbus, un tad nu jāsecina, ka ir komplekti, kas izšūti izskatās labāk, un ir tādi, kas labāk izskatās uz bildes. No adīšanas (kas man ir otrajā vietā aiz krustiņiem) nekā daudz nebija, toties bija daudz visādu stendu kartiņu un tamlīdzīgu lietu veidošanai - visādi papīri, zīmogi, krāsas u.tt.
Pati nopirku tikai pāris sīkumus.
Vienreiz noteikti ir vērts to redzēt, bet iepirkties varbūt ir vērts tad, ja to dara reizi gadā - tad nu sapērcies gadam un gaidi nākamo izstādi. Man patika tas, ka visu var paņemt rokā, aptaustīt un redzēt, kas komplektā iekšā.
Patiešām redzēju Powelu (vai kā nu viņa vārdu raksta) pie viņa stenda, dabūju autogrāfu no CrossStitcher redaktores Katty, un pēc vārdu zīmītēm atpazinu vēl vairākus dizainerus, kuru vārdi ir redzēti.

profils galerija

Trallallā Trallallā Jaunpienācēja Ziņojumi: 22

0 #7 2. aprīlis, 2007 6:35

Njāaa, man līdzīgas domas. Biju gaidījusi ko citu, tomēr iespaids palika riktīgi laPs.. biggrin_mini2.gif
ķita, ka sabraukuši dažādi tirgotāji un izlika pārdošanai visu, kas bija. Domāju, ka tur vairāk tā kā pa dizaineriem būs un pa aksesuāriem, bet tur tādas lāvačkas, kurās visās bija viss. Bet nu neko - šo to iepirku - pāris iztrūkstošās pērlītes (citas nebija jēgas pirkt - nekas lētāks nesanāca), breloku sagataves, vienu magnētiņa sagatavi, dažas kartiņu sagataves, divas gračenes - vienu ar Zsv. motīviem, otru - ar burtiem. Nu, kaukātā..
Bet feinākais bij tas, ka, izkāpjot no metro mums skaidri bija zināms, kurp jāiet - simtiem večinas ar kūjām un bez kūjām tenteru tenteriem devās vajadzīgajā virzienā un tāpat mēs viņām nopakaļ. lol_mini.gif

profils galerija

Bella Bella Jaunpienācēja Ziņojumi: 50

0 #8 2. aprīlis, 2007 7:29

biggrin_mini2.gif Par tām večiņām - es arī ievēroju biggrin_mini2.gif Mierināju sevi ar domu, ka darba dienā jau citi cilvēki nemaz netiek (biju piektdienā). Gāju uz izstādi ar kājām no viesnīcas - sanāca tāda laba pastaiga cauri Haidparkam (auksts gan bija sasodīti).
Te ir dažas bildes. Nav pārāk tuvu, jo negribējās katram izstādītājam prasīt atļauju, bet nu kopiespaids varbūt radīsies.
Parole: Bella
https://foto.inbox.lv/mazaisalks/Stitch-Craft_2007

profils galerija

Ielogojies vai izveido profilu, lai komentētu!

Jaunākais forumā

Otrā Elpa 2023 rezultāti

Otrā Elpa 2021 rezultāti

Otrā Elpa 2020 rezultāti

Otrā Elpa 2019 rezultāti

Otrā Elpa 2018 rezultāti

Otrā Elpa 2017 rezultāti

Otrā Elpa 2016 rezultāti

Jaunākās bildes

0 3 3 0 0 0 0 0 0 2 0 5

- - - -

Meklēt forumā ar google