Tēmas sadalīšana

Ja vienā tēmā ir sarakstīti ziņojumi, kuri tematiski atšķiras, piemēram, ziņojumus varētu sadalīt 2 atšķirīgās tēmas, to var izdarīt nospiežot pogu sadalīt tematu.
Šis variants der arī tādos gadījumos, ja tēmā pa vidu ir sarakstīti daudz nelietderīgi komentāri, kurus vajadzētu izdzēst - tēmu var sadalīt 2 daļās un pēc tam otru tēmu vienkārši izdzēst. Šāds variants ir ātrāks, nekā dzēst katru ziņojumu atsevišķi.

Dzeina Dzeina Redaktore Ziņojumi: 976

0 #1 23. novembris, 2009 11:23

Nospiežot pogu Sadalīt tematu, parādīsies šāds temata dalīšanas panelis. Šeit ir jānorāda Jauna temata virsraksts - kā sauksies jaunā tēma, kurā tiks pārvietoti atzīmētie ziņojumi. Laukā "Forums priekš jaunā temata" norādiet forumā, kurā jaunajam temata vajag atrasties. Ja paliek tas pats forums, tad neko norādīt nevajag, jo šis forums jau būs automātiski norādīts.

Tad attiecīgi jāatķeksē paziņojumi, kurus vēlaties pārnest uz jauno tēmu. Kad tas ir izdarīts, spiežam pogu Atdalīt izvēlētos ziņojumus.

Kam ir vajadzīga poga Atdalīt visus ziņojumus tematā pēc izdalītā, varat man neprasīt - notestēju abus variantus un atšķirību neredzēju biggrin_mini2.gif Ja nu kāda atklāsiet padodiet ziņu, tikmēr spiežam pirmo pogu - Atdalīt izvēlētos ziņojumus wink_mini.gif

profils galerija

Kristy Kristy VIP kluba biedre Ziņojumi: 943

0 #2 4. februāris, 2010 18:31

Dzeina man tāds jautājums, vai pie tēmu sadalīšanas var dažus komentārus ievietot tajā pašā sadaļā, tikai zem citas tēmas? Es kaut kā mēģināju, bet man sanāk, ka izveidojas jauna tēma, kurā tiek pārnesti šie komentāri.

profils galerija

Dzeina Dzeina Redaktore Ziņojumi: 976

0 #3 11. marts, 2010 15:18

Nē, diemžēl uz jau esošu tēmu pārvietot ziņojumus nevar sad_mini.gif

profils galerija

Ielogojies vai izveido profilu, lai komentētu!

Jaunākais forumā

Otrā Elpa 2020 rezultāti

Otrā Elpa 2019 rezultāti

Otrā Elpa 2018 rezultāti

Otrā Elpa 2017 rezultāti

Otrā Elpa 2016 rezultāti

Jaunākās bildes

0 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0

- - - -

Meklēt forumā ar google