Vai ir vērts uzsākt biznesiņu?

Sveikas, krustiņotājas!

Pēdējā laikā mani baigi tirda domas par savu biznesiņu - krustiņotāju interneta veikalu... Sākot no diegiem un audumiem un beidzot ar izšujamiem nieciņiem un aksesuāriem krustiņošanai.
Vīrs jau mudina, lai tik ķeros klāt, jo man tā krustiņošana dikti patīk, bet kaut kāda šauba vēl maldās pa iekšu...

Pati lielākoties iepērkos ārzemju i-veikalos un e-bay, jo pie mums tās cenas ir tiešām nesalīdzināmi augstākas sad_mini.gif vienīgais mīnuss ir sūtījuma gaidīšana, jo parasti, ja kaut ko ievajagās, tad gaidīt nemaz negribās. Tad nu i-veikals LV būtu daudz ērtāks tādā ziņā.


Gribētu Jūsu kā potenciālo klientu domas:
- vai atbalstāt šāda veikala izveidi? (Pieņemot, ka cenas būtu zemākas par veikalu cenām)
- kādas preces vēletos tajā redzēt?
- kādas "opcijas" Jums būtu svarīgas, lai izmantotu i-veikalu? (piegāde, apmaksa utt.)

deis8 deis8 Pastāvīgā apmeklētāja Ziņojumi: 411

0 #1 14. jūlijs, 2011 17:48

Neko nemāku teikt par izmaksām, ko tāds veikals prasa, ja nekas neizdosies un sanāks tikai pa nullēm vai mīnusos, bet katrā gadījumā tā būs tava pieredze, ja gribēsi uzsākt ko citu, zināsi vairāk un varbūt atradīsi citu jomu internetveikalam. Es varu pateikt, kā es iepērkos krustiņošanai. Ja ir ieplānoti lieli darbi, varu gaidīt uz auduma un diegu piegādi arī 3 nedēļas, bet pirms tam rakājos internetā, kamēr atrodu lētāko variantu. Parasti e-bayā. Ja šujot, beidzas diegi, braucu uz tuvāko veikalu, jo vajag tūliņ un tad pat nedēļu nevar gaidīt. Pirms kāda gada bija tāds muline.lv, ja pareizi atceros adresi, cenas nedaudz virs abullrun.com
Nopirku tur Pako organaizerus (bija lētāk kā ASV i-veikalu cenas ar piegādi uz LV) un Lanartes orhideja pa 27 Ls, kas citur tad pat pa 46 mārciņām. Man bija viens no pirmajiem pasūtījumiem tai veikalā, laikam daudzi sāka pirkt un i-veikals uzsprauda cenas tuvu zem veikala cenas. Tagad tur pat neskatos, ko viņi piedāvā. Ja citur lētāk, kāpēc pirkt pie viņiem?
Ja diegi būtu pa santīmiem 28 un piegāde nedēļas laikā, pirktu pie Tevis, ja vajadzētu daudz. Pirktu Dimensions komplektus par pāris latiem dārgāk kā abullrunā, jo Dimensions tomēr prātīgāk no komplekta. Par audumiem nemāku teikt, tos es pērku gabaliņus, ne metros. īsumā - piegāde nedēļas laikā, cenas nedaudz virs zemākās cenas internetā, apmaksa droši vien ar pārskaitījumu.

profils galerija

Jaunpienācēja Ziņojumi:

0 #2 14. jūlijs, 2011 17:53

Es ļoti atbalstu tavu ideju! Latvijā tiešām trūkst tāda i-veikala! Es gribētu ieteikt tav veikala sortimentu veidot pēc jau zināmo ārzemju i-veikalu parauga(sewandso.co.uk un 123stitch.com)! Vēl būtu jauki, ja tavā i-veikaliņā varētu veikt apmaksu par pasūtījumu un saņemt to arī personīgi, ierodoties kādā birojā Rīgā! :oops: Vienkarši, es esmu no tām "vecmodīgajā", kas nevisai uzticās šopingam internetā! blum_mini.gif

profils galerija

Hela Hela VIP kluba biedre Ziņojumi: 1355

0 #3 14. jūlijs, 2011 18:32

Sākuma izmaksas tev būs palielas, jo, lai kaut ko piedāvātu, tev tai precei būtu jābūt jau noliktavā. Un var gadīties, ka prece var tur arī iegulties, jo konkrēti uz to šobrīd nav pieprasījuma, tātad tie ir iesaldēti līdzekļi.

Taču vienmēr esmu par uzņēmīgiem cilvēkiem un viņu vēlmi darboties. Rūpīgi padomā un ja esi gatava - dari to!

No precēm - diegi (es aprobežotos ar diviem - DMC un Anchor), adatas, izšūšanas komplekti.

profils galerija

zurxina zurxina Jaunpienācēja Ziņojumi: 8

0 #4 14. jūlijs, 2011 19:02

Man pašai pērkoties ir galvenais cena un piegādes ātrums, jo esmu diezgan nepacietīga - ja gribās šūt, tad tūlīt un tagad. Protams, arī kvalitāte tādēļ vienmēr meklēju jau pārbaudītas lietas...

Idejas ir daudz... Galvenās jau rodas skatoties tos ārzemju veikalus, bet skaidrs, ka tik plaša izvēle diez vai man sanāktu, tāpēc arī gribās zināt tos TOP produktus, ko iesākumā vajadzētu.

Līdzekļi, protams, ka aizies diezgan, bet tas jau jebkurā biznesā tā būtu. Arī risks, ka aizies greizi, noteikti ir, bet ne tik daudz peļņas dēļ gribētos tādu pasākumu uzsākt, cik daudz sirdij...

profils galerija

nesshux nesshux VIP kluba biedre Ziņojumi: 790

0 #5 15. jūlijs, 2011 5:55

Doma ir laba. Es gan joprojām lielākoties eju pirkt vajadzīgo veikalā (ja neskaita dažus mūsu kopīgos pasūtījumus) un nepārzinu interneta piedāvājumu, bet domāju, ka ļoti labprāt to darītu pie Tevis smile_mini.gif Un man arī patiktu iespēja pasūtījumu saņemt birojā, ne tikai ar piegādi.

Noteikti vajag diegus - DMC, Anchor. Drošvien mazos aksesuārus noformēšanai - kartiņu sagataves, atslēgu piekariņus, krūzīšu paliktnīšus...

profils galerija

deis8 deis8 Pastāvīgā apmeklētāja Ziņojumi: 411

0 #6 15. jūlijs, 2011 6:08

ne tik daudz peļņas dēļ gribētos tādu pasākumu uzsākt, cik daudz sirdij
Nu tad Tev ir daudz vairāk iespēju izveidot ilglaicīgu lietu, ja peļņa nav galvenais. Man, gan nav neviena veikala, bet esmu strādājusi par grāmatvedi mazumtirdzniecībā un zinu, ka īpašnieka vēlme izspiest no viena klienta pēc iespējas lielāku summu vienā pirkuma reizē vairumā gadījumu noved pie tā, ka tas arī paliek vienīgais pirkums. Tā firma nobankrotēja. Cik nu esmu ekonomiku mācījusies augstskolā daudz biežāk par miljonāru kļūst tas, kas piesaista daudz klientu uz ilgu laiku kaut par minimālu peļņu (ne īsti labs piemērs, bet draugi katru mēnesi no vienas personas ievāc 0.35Ls par statistiku * 1000000 lietotāju, bet regulāri). Ieteiktu sākt ar nelielu uzcenojumu, lai var savākt pastāvīgos klientus, ko noņemt konkurentiem. Preci meklētu drīzāk skatoties, kas tiek likts atskaitēs cālī un krustdūrienā, nevis ārzemju veikalu topos. Mums reti kad parādās atskaitēs tās sarežģītas ornamentu bildes (Ceitai bija vismaz viena), bet UK sewandso tādas pārsvarā pērk. Latvijā, man šķiet, vairāk patīk visa veida pūkaiņi ar lielām acīm puķu ielenkumā. Piekrītu Helai par diegiem.

profils galerija

ceita ceita VIP kluba biedre Ziņojumi: 638

0 #7 15. jūlijs, 2011 6:45

zurxina

Es ieteiktu padomāt arī par dziju. Varbūt tādu, kuru nevar Latvijā veikalā nopirkt, ar labu sastāvu, drosmīgās krāsu kombinācijās.
Vēl arī lentītes, pogas!!!
Vakar beidzot atradu vienkāršo ierīci bumbuļu gatavošanai, paņēmu tajā veikalā pēdējo.
Audumus izšūšanai nepirktu, diegus arī nē, varbūt pirktu adatiņas, ja būtu pie viena vēl kaut kas nopērkams. Tās es pērku regulāri.
Tagad domāju par šķērītēm, parastās man ir, bet ir vēlme pēc tādām īpašām. Domāju arī par kādu īpašu tamboradatu, parastās arī man ir.
Tikko pirku atkal šo to no Knit pro adāmadatām, tās es arī pērku regulāri, vēl nav sapirktas visas, kuras gribētos.


Varbūt ziniet, kurā Latvijas veikalā var nopirkt interesantas un oriģinālas pogas?

profils galerija

calanda calanda Pastāvīgā apmeklētāja Ziņojumi: 292

0 #8 15. jūlijs, 2011 7:02

zurxina

Arī es esmu Tavu atbalstītaju pulciņā! Ārzemju i-neta veikali man kaut kā nav iedvesuši uzticību. Esmu gan piedalījusies tikai dažos kopīgajos pasākumos.
Samēra regulāri šo to, arī diegus pasūtu no idejusomas.lv un latviancrafts.lv. Ik pa laikam viņiem ir kādas akcijas, utt.
Piektītu, ka vajadzētu kartiņu sagataves, atslēgu piekariņus, varētu būt arī plastikas kanva.
Abi iepriekšējie uzņēmumi piegādā 2-3 dienu laikā.
Ja Tu varētu konkurēt ar cenām, dažādot piegādes veidus, kā arī iespēju saņemt birojā sūtījumu, jo tad atkristu piegādes maksa, tad iepirktos pie Tevis!
Lai veicas!

profils galerija

Lui Lui Pastāvīgā apmeklētāja Ziņojumi: 444

0 #9 15. jūlijs, 2011 19:26

zurxina
Negribu nosist tavu vēlmi darboties, jo apbrīnoju tos, kuri kaut ko paši ir uzsākuši. Bet vai tomēr tas izšuvēju pulciņš te - Latvijā - nav par mazu, lai kaut ko tādu uzsāktu, pie tam, ņemot vērā to, ka daži tādi veikaliņi jau ir? Ik pa laikam jau mūsu vēlmes arī mainās - bija laiks, kad esmu pirkusi izšuvumu komplektiņus ārzemju i-veikalos, tad tomēr pārsvarā tos pirku, braucot ceļojumos, tagad jau sen neko nepērku - iztieku ar to, kas mājās ir vai nopērku tikai diedziņus, jo audums jau arī ir nopirkts iepriekš lielāki gabali. Un pēdējā laikā krustiņi kaut kā atgājuši maliņā un tagad adu. Man ļoti svarīgi tomēr ir preci aptaustīt, pagrozīt, izlasīt birciņu utt., īpaši tas attiecas uz dziju (laikam to nevarētu pirkt internetā). Bieži vien šie pirkumi ir spontāni - esmu veikalā, man iepatīkas, rodas idejas, ko no tā adīt/taisīt un pērku nost (protams, ja tajā brīdī finansiālā situācija to atļauj). Es jau par tādu ideju arī kādreiz biju domājusi, bet tomēr no tās atteicos. Bet, ja gadījumā tu to realizēsi, tad, lai tev liela izturība un viss izdodas!!! wink_mini.gif

profils galerija

Ance Ance Pastāvīgā apmeklētāja Ziņojumi: 368

0 #10 16. jūlijs, 2011 5:55

Mans ieteikums sākumā būtu tirgoties tepat šajā lapiņā un tad varēsi redzēt, cik daudz un ko pērk. Diegus vari piedāvāt, adatas, komplektus, bet, ja neizdosies, izlietosi pati vai ar atlaidēm iztirgosi tepat. Citādi tev būs liels darbs un nauda jāiegulda, lai uztaisītu i-neta veikalu, bet tavas potenciālas klientes tāpat šajā lapā agrāk vai vēlāk nonāks! wink_mini.gif Lai veicas!
Es pirktu no Tevis diegus, ja būtu lētāk kā e-bay, ar iespēju saņemt rokās, lai nebūtu jāmaksā vēl par sūtīšanu. Droši vien pirktu arī visus "tukšos" - atslēgu piekariņus, krūzīšu paliktņus, u.c. Varbūt ir vēl kaut kas interesants, kur ievietot izšuvumus, piemēram, spogulīši. smile_mini.gif

profils galerija

Xelluc Xelluc VIP kluba biedre Ziņojumi: 2312

0 #11 16. jūlijs, 2011 7:03

būšu skeptiska.. visprims noteikti izpēti visas iespējas ko jau piedāvā Latvijā, un tad septiņreiz nomēri pirms griez, protams ka iegādātās lietas var izmantot pašas vajadzībām. Iesaku uzrakstīt biznesa plānu un tad tu sapratīsi vai ir vērts vai nav vērts smile_mini.gif
Man arī bija ideja, superīga ideja, bet kad sāku pētīt un plānot, sapratu ka nav vērts, peļņas nebūs , būs tik vien kā pašai prieks, un vīram kreņķi kā manu prieku apmaksāt biggrin_mini2.gif

profils galerija

Ielogojies vai izveido profilu, lai komentētu!

Jaunākais forumā

Otrā Elpa 2021 rezultāti

Otrā Elpa 2020 rezultāti

Otrā Elpa 2019 rezultāti

Otrā Elpa 2018 rezultāti

Otrā Elpa 2017 rezultāti

Otrā Elpa 2016 rezultāti

Jaunākās bildes

0 3 3 0 0 0 0 0 0 2 0 5

- - - -

Meklēt forumā ar google