ZIEMASSVĒTKU DARBNĪCA 2018

Sveicinātas, krustiņotājas!

Pieļauju, ka katrai no jums ir zināma situācija – tuvojas svētki, gribētos izšūt ko tiem atbilstošu, taču citu, daudz svarīgāku, darbu gūzmā šī iecere tiek nobīdīta malā un tā arī paliek nerealizēta. Tāpēc, lai kārtējo reizi tā negadītos, piedāvāju iesaistīties ZIEMASSVĒTKU DARBNĪCĀ (turpmāk – ZD).

ZD mērķis – aktivizēt un stimulēt foruma dalībnieces izšūt Ziemassvētku rotājumus.

ZD izšūšanas objekts - katra krustiņotāja pati izvēlas Ziemassvētku rotājumu motīvus, ar Ziemassvētku rotājumiem saprotot eglītes rotājumus. Taču, ja jums jau sens sapnis ir bijis izšūt, piemēram, pinkipu, Ziemassvētku zābaciņu vai egles svārkus, varat piedalīties arī ar šo projektu.

ZD vēlamais plāns – katru mēnesi izšūt vienu Ziemassvētku eglītes rotājumu.

ZD norises laiks – no 2018.gada 1.janvāra līdz 2018.gada 31.decembrim.

ZD atskaites – šajā tēmā jūs varat dalīties ar plāniem, iecerēm, procesiem, pievienojot šeit bildes vai dodot norādes uz citiem resursiem, kur jūsu darinājumus var apskatīt (piemēram, blogiem). Gatava Ziemassvētku rotājuma bildi ievietojat šajā tēmā.

ZD atskaites apkopojums– katra mēneša sākumā tiek apkopoti iepriekšējā mēneša rezultāti un gatavie darbi pievienoti kopīgajā atskaitē.

Ja jūs izvēlaties izšūt eglītes rotājumu sēriju, katru mēnesi arī izšujat pa vienam motīvam, bet to noformēšanu atstājat uz beigām (visus motīvus noformējot kopā), kopīgajā atskaitē tiek pievienoti noformēti, t.i., „gatavi lietošanai”, darbi.

Vēl ir pietiekami daudz laika, lai jūs:

- izlemtu par dalību ZD,

- sameklētu/ pasūtītu/ nopirktu shēmu un nepieciešamos materiālus.

Startējam 1.janvārī!

Tēma ir atvērta jautājumiem, idejām, ierosinājumiem, priekšlikumiem un visādai citādai viedokļu apmaiņai par Ziemassvētku rotājumiem.

« - 1 - 2 - 3 - ... - 11 - 12 - 13 - »

ceita ceita VIP kluba biedre Ziņojumi: 620

0 #13 25. oktobris, 2017 15:47

Hela!

Man prieks par Tavām aktivitātēm. Paldies.

Man patīk pašdarinātie Zsv rotājumi, protams, ka es tos turpināšu iespēju robežās pa kādam darināt un savu kolekciju papildināt. Pieķēru sevi pie vienas feinas neizdarības, daži rotājumi kā dekorācijas manā istabā nav novākti joprojām, tas ir no pagājušajiem Zsv, un nemaz arī to nevēlos darīt, jānomaina tik būtu ar citiem. Tie ir tādi kā universālie rotājumi, nav izteikti ar Zsv tematiku un krāsām. 

Vai tikai krustiņot rotājumus, visticamāk, ka nē. Un vēlamais plāns - katru mēnesi pa vienam, noteikti nav priekš manis, bet nekas, motivācijai tas noder. Ceru, ka nebūs sankcijas par novirzēm no tēmas tehnikas, tematikas striktas ievērošanas (tipa tikai Zsv krāsas un simboli) un noteiktā plāna, te derētu smaidiņš, bet nemāku ielikt, neesmu šajā forumā guru... Dalīšos ar procesiem, bildēm un iedvesmu. Lai mums visām kopā izdodas!

profils galerija

Hela Hela VIP kluba biedre Ziņojumi: 1355

0 #14 25. oktobris, 2017 18:51

Projekta pamatdoma ir izšūti eglītes rotājumi. Nekur nebija teikts, ka tiem obligāti jābūt krustdūrienā. Vienkārši shēmas pārsvarā ir izstrādātas krustiņos, taču ir arī citās tehnikās izšūti rotājumi, piemēram, brīnišķīgie pērlītēm izšūtie Mill Hill eglīšu rotājumi (varbūt kāda meistaros ko tādu?).

pichupele, tevis izvēlētajos dizainos ir izšūšana, pērlītes, tie visnotaļ atbilst projekta nosacījumiem.  good_mini.gif Gala rezultātātā tev būs burvīgi savām rokām darināti rotājumi.

Ideja bija iekustināt izšuvējas paveikt plānotos mazdarbiņus kopīgā aktivitātē. Nu jā, es jau esmu plānu un noteikumu cienītāja, taču šoreiz, ceita, kā redzi, tie noteikumi ir visnotaļ brīvi, wink_mini.gif katra dara tik, cik grib un var. Pat ar visu mazumiņu pa gadu kaut kas tiks paveikts, pat ja tie galarezultātā būs tikai pāris rotājumi, domāju, prieks par padarīto būs tik un tā. Un sankciju šoreiz nav biggrin_mini2.gif (kā teikts vienā citā šobrīd aktuālā projektā: sods par normas neizpildīšanu – personīgās sirdsapziņas pārmetumi yes_mini.gif ).

ceita, pievienoju tevi pulciņam. 

profils galerija

papele papele VIP kluba biedre Ziņojumi: 1218

0 #15 25. oktobris, 2017 19:44

Hela

Prieks par jauko ieceri! Piesakos arī es - vai man radīsies 12 rotājumi, nevaru solīt, bet ļoti centīšos, lai tā būtu! smile_mini.gif

profils galerija

Hela Hela VIP kluba biedre Ziņojumi: 1355

0 #16 25. oktobris, 2017 20:46

papele, jauki, ka piedalies!

Kad domāju tā saucamos noteikumus, apzināti ierakstīju nevis striktu, bet vēlamu, plānu, lai katra krustiņotāja varētu pēc savām iespējām ieplānot un izpildīt 12 rotājumus. Taču, ja nesanāks, nu ko, nesanāks, smile_mini.gif tad viņas eglītē gada beigās būs mazāk pašdarinātu rotājumu.  pardon_mini.gif

profils galerija

zaigamt zaigamt Jaunpienācēja Ziņojumi: 28

0 #17 10. novembris, 2017 21:17

Piesakos arī es, ar Otro elpu nobremzēju, trūka laika saskaitīt nedēļas laikā izšūto, bet pamazām cakinu, bet ir apņēmība beidzot piedalīties un padalītes ar paveikto. Paldies Helai par ierosinājumu, jo sen loloju šo ieceri un kā pele krāju ziemassvētkiem izšuvumus, ar 01.01.2018.sākšu darboties.

profils galerija

Hela Hela VIP kluba biedre Ziņojumi: 1355

0 #18 11. novembris, 2017 0:03

zaigamt, jauki! Būs pelei kur izvērsties. smile_mini.gif

profils galerija

Lauvenite Lauvenite Jaunpienācēja Ziņojumi: 63

0 #19 15. novembris, 2017 0:01

Piesakos.

profils galerija

nesshux nesshux VIP kluba biedre Ziņojumi: 766

0 #20 21. novembris, 2017 20:55

IronicBee pārkrāmēja manus krustiņošanas krājumus, un procesā man nostiprinājās ideja, par kuru biju aizdomājusies - man būs sajaukums no eglīšu mantiņām/nelieliem Ziemassvētku tematikas motīviem, kas nāks no krājumiem un daļa jau ir aizsākti un ilgojas tapt pabeigti. Precīzu skaitu un konkrētos darbiņus gan es noteikti zināšu tikai laika gaitā, bet mērķis ir patukšot krājumus un īstenot dažas jaunas vēlmes.

Paralēli Ziemassvētku tēmai atbilstoši līdz nākamajiem Ziemassvētkiem gribu pabeigt iesākto zeķi meitiņai. smile_mini.gif

Tagad tik jāsaliek visus vienā lielā kastē, lai var ar janvāra sākumu ķerties klāt. 

profils galerija

Hela Hela VIP kluba biedre Ziņojumi: 1355

0 #21 22. novembris, 2017 11:16

nesshux, "viena liela kaste" - tas skan iespaidīgi!  good_mini.gif Lai veicas!

profils galerija

IronicBee IronicBee Jaunpienācēja Ziņojumi: 48

0 #22 24. novembris, 2017 22:38

Piesakos smile_mini.gif ))

profils galerija

Hela Hela VIP kluba biedre Ziņojumi: 1355

0 #23 25. novembris, 2017 11:34

Prieks, ka mūsu pulciņš aug! smile_mini.gif

profils galerija

Dudy Dudy Pastāvīgā apmeklētāja Ziņojumi: 337

0 #24 25. decembris, 2017 11:54

Piedalīšos ar iesāktu dēliņa ZS zeķi, jo ļoti gribu, lai uz nākamiem ZS tā karātos tur kur jābūt nevis uz rāmja pusizšūta smile_mini.gif un rotājumi man arī ir iegādāti un gaida izšūšanu. Šogad arī 5 sašuvu, iepatikās Mill Hill ar pērlītēm.

profils galerija

« - 1 - 2 - 3 - ... - 11 - 12 - 13 - »

Ielogojies vai izveido profilu, lai komentētu!

Jaunākais forumā

Otrā Elpa 2020 rezultāti

Otrā Elpa 2019 rezultāti

Otrā Elpa 2018 rezultāti

Otrā Elpa 2017 rezultāti

Otrā Elpa 2016 rezultāti

Jaunākās bildes

0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0

- - - -

Meklēt forumā ar google