ZIEMASSVĒTKU DARBNĪCA 2018

Sveicinātas, krustiņotājas!

Pieļauju, ka katrai no jums ir zināma situācija – tuvojas svētki, gribētos izšūt ko tiem atbilstošu, taču citu, daudz svarīgāku, darbu gūzmā šī iecere tiek nobīdīta malā un tā arī paliek nerealizēta. Tāpēc, lai kārtējo reizi tā negadītos, piedāvāju iesaistīties ZIEMASSVĒTKU DARBNĪCĀ (turpmāk – ZD).

ZD mērķis – aktivizēt un stimulēt foruma dalībnieces izšūt Ziemassvētku rotājumus.

ZD izšūšanas objekts - katra krustiņotāja pati izvēlas Ziemassvētku rotājumu motīvus, ar Ziemassvētku rotājumiem saprotot eglītes rotājumus. Taču, ja jums jau sens sapnis ir bijis izšūt, piemēram, pinkipu, Ziemassvētku zābaciņu vai egles svārkus, varat piedalīties arī ar šo projektu.

ZD vēlamais plāns – katru mēnesi izšūt vienu Ziemassvētku eglītes rotājumu.

ZD norises laiks – no 2018.gada 1.janvāra līdz 2018.gada 31.decembrim.

ZD atskaites – šajā tēmā jūs varat dalīties ar plāniem, iecerēm, procesiem, pievienojot šeit bildes vai dodot norādes uz citiem resursiem, kur jūsu darinājumus var apskatīt (piemēram, blogiem). Gatava Ziemassvētku rotājuma bildi ievietojat šajā tēmā.

ZD atskaites apkopojums– katra mēneša sākumā tiek apkopoti iepriekšējā mēneša rezultāti un gatavie darbi pievienoti kopīgajā atskaitē.

Ja jūs izvēlaties izšūt eglītes rotājumu sēriju, katru mēnesi arī izšujat pa vienam motīvam, bet to noformēšanu atstājat uz beigām (visus motīvus noformējot kopā), kopīgajā atskaitē tiek pievienoti noformēti, t.i., „gatavi lietošanai”, darbi.

Vēl ir pietiekami daudz laika, lai jūs:

- izlemtu par dalību ZD,

- sameklētu/ pasūtītu/ nopirktu shēmu un nepieciešamos materiālus.

Startējam 1.janvārī!

Tēma ir atvērta jautājumiem, idejām, ierosinājumiem, priekšlikumiem un visādai citādai viedokļu apmaiņai par Ziemassvētku rotājumiem.

« - 1 - 2 - 3 - 11 - 12 - 13

nesshux nesshux VIP kluba biedre Ziņojumi: 768

0 #145 4. janvāris, 2019 11:18

Sava slinkuma dēļ nenoformēju vēl pāris rotājumus. Ah.

Bet vispār - paldies, Tev, Hela, par šo pasākumu, jo, lai gan es tomēr nenoturējos līdz galam un necik daudz rotājumu nesašuvu, toties izvilku no kastēm vairākus ilgi aizsēdējušos darbiņus, kas nu ir pabeigti un rezultātā manas draudzenes uz svētkiem saņēma izšūtas apsveikumu kartiņas. smile_mini.gif Bez Ziemassvētku darbnīcas es to nebūtu paveikusi.

profils galerija

Hela Hela VIP kluba biedre Ziņojumi: 1355

0 #146 10. janvāris, 2019 11:17

ceita, speciāli tev galerijā ievietoju savus Ziemassvētku rotājumus. smile_mini.gif Izrādās, maz man to ir (nelielai eglītei ir ok). Tapuši gan ir vairāk, bet aizceļojusi dāvanās, visus var redzēt šeit.

 

Nez, kur palikušas pārējās bildes no galerijas? Es pati tās dzēsusi neesmu.

profils galerija

nesshux nesshux VIP kluba biedre Ziņojumi: 768

0 #147 10. janvāris, 2019 23:19

Hela, toreiz, kad forums nojuka, tika izdzēsta daļa bilžu, jo tas kaut kā traucēja foruma darbībai.

Tās sirdis tik lielas izskatās ar pārējiem kopā!

profils galerija

ceita ceita VIP kluba biedre Ziņojumi: 626

0 #148 14. janvāris, 2019 14:47

Hela! Paldies par fotogrāfiju. Ļoti superīgi rotājumi, man šķita, ka tomēr ir vairāk. Tad jau jāturpina Ziemassvētku darbnīcas projekts arī šogad. Es biju iedomājusies, ka pūcītes ir vismazākās, bet cimdiņi ir lielāki... forši ir redzēt bildes ar vairākiem darbiem kopā, vēl foršāk būtu dzīvajā aplūkot. Un sirdis, tās ir mani favorīti!!!

profils galerija

« - 1 - 2 - 3 - 11 - 12 - 13

Ielogojies vai izveido profilu, lai komentētu!

Jaunākais forumā

Otrā Elpa 2020 rezultāti

Otrā Elpa 2019 rezultāti

Otrā Elpa 2018 rezultāti

Otrā Elpa 2017 rezultāti

Otrā Elpa 2016 rezultāti

Jaunākās bildes

0 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0

- - - -

Meklēt forumā ar google